moje Futrzaki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
azuka89
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:55 pm

moje Futrzaki

Post autor: azuka89 »

Witam. jestem juz troche czasu na tym forum, i postanowiłam ze przedstawie wam moje malenstwa.
Zaczeło sie u mnie od tego ze przyjaciołka miała szczurki, i pokochałam je strasznie. Zaczeła sie namowa rodziców bo mialam wtedy z 15 lat, bylo ciezko z tego powodu ze moja mamuska nie lubi ich, a bardziej brzydzi sie ogona. No ale jak zawsze tata przyszedł z pomoca, No ale ze bylam wtedy głupiutkim dzieckiem poszłam do zoologa;/ i trafiła do Mnie Siwa. kapturek calutka biała tylko łepek i cieniki pasek na grzebie siwy, pokochali ja wszyscy domownicy,nawet mama :) była ze mna 1,5 roku:(
Nastepnie była czarnula tez kapturek odeszła na raka:(Kolejny ogonek byl szokiem, bo byl to szczur pustynny nie pamietam jak na niego trafiłam ale byl fajniutki kolor piasku i mega dlugie tylnie łapki i nie nie była to koszatniczka;p Tylko ze do tej pory nie wiem co sie z nim stało, ktoregos dnia go nie było. Kolejnym malestwem była fila rowniez kapturek z czarnym lepkiem, bardzo przytulasne stworzonko. kochała jesc i rozrabiac jak i spac w mojej uszatej czapce:) byla ze mna 2 lata, rak ja zniszczył.
potem powiedzialam sobie nie juz nie bede miec szczorków, to nie na moje nerwy , jestem zbyt wrazliwa jak odchodza. nie wytrzymałam dlugo. Razem z chlopakiem kupilsmy duza klatke i znalezlismy siwa, jak trafila do domku byla bardzo nie ufna. bała sie wszytkiego z puzniej zaczeła strasznie grysc mnie nawet jak chodzila po pokoju potrafiła przyjsc i ugrysc i to do krwi. Nagle odkrylam to forum i widziałam juz co i jak ze zoolog to zło piekielne, i co sie dzieje z siwa, ale wiedziałaze szans nie ma na 2 pupila, ale pewnego dnia mama mowi ze trzeba kolerzanke siwej znalesc, nie wierzyłam w to co słysze. I tak tu na forum znalazłam młoda vel perła od Noxy szczurek wyrzucony na dwor w jednej klatce z samcem. i zaczelo sie szukanie duzej klatki i pupilek trafil do domu. Siwa z poaczatku byla strasznie zła i wrogo nastawiona ale co sie jej dziwić jak tyle czasu sama była.
Doszły do porozumienia, i byly super kolerzankami. Niestety siwej juz ze mna nie ma:(wczoraj podjełam najgorsza decyzje w zyciu i ulzłam jej cierpieniom, guz przysadki ;( I tak młoda sama została szuka swojej towarzyszki a jak jak po zlosci nie moge znalesć ogonka dla niej:(

Tutaj siwa z młoda po lekkiej drzemce :)
http://imageshack.us/photo/my-images/52 ... 03564.jpg/
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje Futrzaki

Post autor: Malachit »

Niestety, czasem tak jest, że trzeba podjąć taką a nie inną decyzję - ważne, że Siwa była u ciebie szczęśliwa...
A towarzyszki dla Młodej możesz poszukać też w innych miastach, może znajdzie się jakiś transport do Szczecina w dziale transportowym? Trzeba poszukać i być dobrej myśli ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: moje Futrzaki

Post autor: odmienna »

***
pewnego dnia mama mowi ze trzeba kolerzanke siwej znalesc, nie wierzyłam w to co słysze....****
„Witamy, witamy, witamy! lubimy tu Takie Mamy, choć głowy za to nie damy, że lubią nas Takie Mamy” ;)
***...a jak jak po zlosci nie moge znalesć ogonka dla niej:(*** znajdziesz Kochana, znajdziesz ;D


guż przysadki... to nie była ***najgorsza decyzje w zyciu*** - to była jedna z tych NAJTRUDNIEJSZYCH, ale myślę, że DOBRA odpowiedzialna decyzja..,. :-*
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: moje Futrzaki

Post autor: odmienna »

odmienna pisze:guż przysadki.
guz... GUZ ! przepraszam :-[
azuka89
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:55 pm

Re: moje Futrzaki

Post autor: azuka89 »

Szukam kochane transportu. trzeba byc dobrej mysli:)
azuka89
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:55 pm

Re: moje Futrzaki

Post autor: azuka89 »

I oto jest moja mala towarzyszka dla mlodej. Tylko imienia narazie brak, bo nie mam pomyslu

http://imageshack.us/photo/my-images/13 ... 0178n.jpg/
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: moje Futrzaki

Post autor: Malachit »

Śliczny węgielek z niej ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: moje Futrzaki

Post autor: Eve »

Piękna czarnula :) Trzymam kciuki za szybki i sprawne łączenie :)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
azuka89
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:55 pm

Re: moje Futrzaki

Post autor: azuka89 »

a gdzie tam wegielek ma sliczny bialy brzuszek skarpety biały i rozowa koncówke na czarnym ogonku:) Jak bardziej zaufa to zrobie jej inne zdjecie :) Moja mała Lilu :) a trafiłam ja u siebie w miescie od goscia gdzie była sama w malej klatce.i Facet nie miał pojecia o szczurkach.... ale juz w dobrych rekach jest. ufffff
Z młoda szybko sie zakolegowała. nie bylo specjalnej awantury lekkie przepychanki:)
azuka89
Posty: 32
Rejestracja: pt lis 11, 2011 11:55 pm

Re: moje Futrzaki

Post autor: azuka89 »

Na Pamiatke siwej. Mimo ze odeszla dalej jest moim pupilem

http://imageshack.us/photo/my-images/33 ... 04014.jpg/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”