Moje potworki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Rodezja
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 16, 2012 7:09 pm
Lokalizacja: Sosnowiec

Moje potworki

Post autor: Rodezja »

Dziewczyny mają ok 10 miesięcy, mam je z zoologa (tak, tak, wiem...).
Zwą się Kira (szara) i Dżeda (biała)
Kira ma szarawe futerko z brązowymi i rudawymi przebłyskami, wygląda prawie jak szczurek na górze forum :)
Jest bardzo ciekawska, wszędzie pcha się pierwsza. Pomimo tego jest dość bojaźliwa, jak tylko jakiś hałas ją przestraszy od razu biegnie do mnie i chowa się pod bluzką. Nauczyła się chodzić po ubraniu, tak, że o mnie ociera się plecami, jej siostra natomiast orze mnie pazurami niemiłosiernie.
Dżeda kiedy była mała była bielutka z brązowym pasem idącym gdzieś od połowy pleców do ogonka. Pasek wyblakł, ledwo da się go teraz zauważyć, za to zyskała szarawy nosek - wygląda, jakby umaczała go w popiele :)
Jest dużo odważniejsza od siostry, chyba nic nie jest w stanie jej wystraszyć. Jest małym diabełkiem, zjada szybko swoje jedzenie i biegnie zabrać siostrze to, czego jeszcze nie zjadła. Dżeda jest dość grubsza od Kiry, dlatego też dziewczyny od jakiegoś czasu dostają granulat, a smakołyki daję im pod kontrolą.

Chwilowo nie mam dostępu do aparatu, dlatego jedyne zdjęcia jakie mogę im zrobić to te, kiedy są zaspane i nie biegają jak szalone :)
Obrazek
Uwielbiają cisnąć się we dwie w tej misce :D Początkowo dostawały do niej smakołyki, ale później zaczęły w niej spać, więc dostawiłyśmy im drugą (dostałam 2 takie razem z klatką), ale one i tak wolały spać w jednej, razem.
Obrazek
Obrazek
W hamaku :) Dziewczyny dorobiły sobie kilka wyjść awaryjnych, bo jedno duże to dla nich za mało :P

Ich klatka jest teraz w "remoncie"; w przyszłym tygodniu powinnam dostać nową, metalową kuwetę - dziewczyny starą poobgryzały do tego stopnia, że zrobiły w niej dziury, byłam zmuszona wstawić im kratkę oddzielającą je od kuwety :( Dziewczyny dostaną też nowe półki z pleksi - stare, drewniane, są w opłakanym stanie, całe zasikane, aż się tego doszorować nie da.

Gdzieś mam ich zdjęcia jak były małe, będę musiała ich poszukać, wstawię jak znajdę :)
Awatar użytkownika
Mustang2912
Posty: 94
Rejestracja: pt lip 20, 2012 5:07 pm

Re: Moje potworki

Post autor: Mustang2912 »

Fajne masz te szczurki. Ja mam jedną samiczkę i muszę jej znaleźć koleżankę.
Może wtedy pozwoli się normalnie wziąć na ręcę :P
Moja też biega jak szalona i ciężko żeby zrobić jej zdjęcie ;/
Obrazek
''Nie kwiat lecz owoc to wartość rośliny, chcesz poznać człowieka- patrz na jego czyny.''
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje potworki

Post autor: BlackRat »

Śliczne dziewczynki, a zdjęcie w misce wymiata ;D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Venice
Posty: 705
Rejestracja: pn cze 25, 2012 4:10 pm

Re: Moje potworki

Post autor: Venice »

Może i potworki, ale słodkie jak lukier. :P
Ze mną: Edwin
Za TM: Tosia i Frania [*][/color][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”