Zaadoptuję ogonka (woj.pomorskie)

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Lavenda
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 26, 2012 10:12 am

Zaadoptuję ogonka (woj.pomorskie)

Post autor: Lavenda »

Witam Drogich Forumowiczów :)
Jestem tutaj nowa, więc niezbyt zaufana, ale się postaram :) Ogłoszenie adopcyjne zamieściłam również na stronie Stowarzyszenia Przyjaciół Szczurów, jeśli jesteście zainteresowani, to informuję, żeby nie było, że się powtarzam :D
Tak więc: jestem szczęścliwą posiadaczką rocznego Szoguna, dopiero teraz niestety zdarzyła się okazja doaadoptowania mu szczurzego przyjaciela, przeprowadzam się z Wejherowa gdzieś w okolice trójmiasta (sierpień/wrzesień) i razem z chłopakiem, z okazji tego, że w końcu będziemy tylko na swoim, postanowiliśmy, że najwyższy czas aby czym prędzej rozweselić mojego/naszego malucha. W grę wchodzi szczurosław z okolic województwa pomorskiego, obojętnie skąd, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Słupsk, Lębork, Rumia, etc. Miło by było jedynie skądś gdzie mogłabym podjechać skmką bo co jak co ale jesteśmy razem z facetem niezmotoryzowani i poruszamy się jedynie polską koleją na dalsze trasy ;D Szogi jest moim pierwszym szczurkiem, uroczym żarłokiem, zaprzyjaźnionym z kocurem z Ciapkowa, który przepada wręcz za ogokami i to nie w kwesti kosumpcji ;) wychował się z świnką morską, więc jak już to fochy są ze strony ogonka ^^ no ale cóż...
Jestem w stanie zapewnić jak najlepszego weterynarza, wyżywienie, ofc dużą klatkę, którą nabędę nowiutką jak tylko będę miała możliwość adopcji koleżki dla mojego miśka. Co jak co ale na zwierzaki nikt z naszej famiili nie żałuje. :) Rozsyłam wici wśród znajomych, na innych forach, ale jak na razie nie ma zbytnio odzewu z nadmorskich stron, tak więc a nóż widelec tu pojawi się nasz upragniony kompan? Wszelkie pytania, rady, a przede wszystkim szczurki mile widziane :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Zaadoptuję ogonka (woj.pomorskie)

Post autor: akzi »

hej :)

porozgladaj się tutaj http://szczury.org/viewforum.php?f=163 ;)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
Lavenda
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 26, 2012 10:12 am

Re: Zaadoptuję ogonka (woj.pomorskie)

Post autor: Lavenda »

Dziękuje, ale rozglądam się intensywnie dzień za dniem, ale właśnie województwo pomorskie jakoś mi umyka :( ślepota może ze mnie ruska jakaś, ale właśnie dlatego napisałam oddzielny post, to co ewentualnie znalazłam to juz niestety nieaktualne.
ps Nie poddaję się ofc ;D
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Zaadoptuję ogonka (woj.pomorskie)

Post autor: BlackRat »

A musi być konkretnie pomorskie? Zawsze można poszukać transportu tutaj: http://szczury.org/viewtopic.php?f=4&t=18819
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Lavenda
Posty: 15
Rejestracja: czw lip 26, 2012 10:12 am

Re: Zaadoptuję ogonka (woj.pomorskie)

Post autor: Lavenda »

Nie, nie :) nie musialoby byc pomorskie, po prostu na poczatku chcialam tak sprobowac :) i sie udalo ! :) Dziekuje dziewczynom z allo i z tutejszego forum :) dzieki Nim/Wam w przyszlym tygodniu dotra do mnie maluchy :) wiec temat juz nieaktualny. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”