[Kraków] Marysia i Miecia

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

[Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

http://imageshack.us/photo/my-images/23/p1010442a.jpg/
Po śmierci Fety wzięliśmy na tymczas dwie młode szczurki do towarzystwa Hasi. Niestety dwa dni później Hasia umarła. Nie chcemy więcej szczurów - za dużo mamy dla nich miłości, a po ich śmierci taki jej ilość staje się niezdrowa. Ja sobie z tym nie radzę - w ciągu ostatnich dwóch tygodni straciłam dwa moje najukochańsze szczury. Gdybym chciała kontynuować swoją przygodę ze szczurami to właśnie z takimi jak Marysia i Miecia. Są to młode szczury z całym swoim dobrobytem: ciekawością świata, nieskończonymi pokładami energii, dzikimi harcami, szaleńczymi zabawami, chęcią poznawania świata i wszystkich stworzeń, które na nim żyją. Bardzo łatwo dały się połączyć z Hasią. Praktycznie od razu ją potraktowały jak starą znajomą. Chętnię ją iskały i przytulały. Do ludzia są przyjacielskie i kochane, choć nieco płochliwe kiedy słyszą nieznane dźwięki, ale tylko zastygają, nie uciekają. Są wspaniałe i zdążyły mnie w sobie rozkochać, dlatego nie oddam ich na pewno pierwszej lepszej osobie. Mają mieszkać w pałacu i spać na czerwonych poduszkach, zjadać obiady z 3 dań i deseru i mieć wszystko, co najlepsze. Przyszły właściciel zostanie dokładnie prześwietlony. Chętnie dam im jakąś wyprawkę na drogę. Szczegóły na PW :)
Obrazek
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: emi2410 »

Hopam dla Laleczek! :)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Za pozwoleniem emi2410 wklejam jej ankietę adopcyjną. Proszę zainteresowanych o odpowiedzi w wątku poniżej lub na PW.

1. Czy posiadasz już szczury? Jeśli tak, to ile i jakiej płci?
2. Czy posiadasz w domu jakieś inne zwierzęta? Jeśli tak, to jakie? Jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurków w tej kwestii?
3. Od jak dawna zajmujesz się szczurami?
4. Z jakiego źródła czerpiesz informacje na temat szczurów?
5. Czy udzielasz się na szczurzych forach? Jeśli tak to na jakich? Proszę o wklejenie linka do tematu o Twoich szczurkach jeśli taki prowadzisz.
6. Czy zobowiązujesz się do informowania o swoich szczurkach ?
7. Czy masz zamiar rozmnażać szczury?
8. Ile czasu dziennie możesz poświęcać swoim szczurom?
9. Jak będą wyglądały ich wybiegi?
10. Kto będzie się zajmował szczurami podczas Twojej nieobecności?
11. Czy domownicy wyrażają zgodę na szczury?
12. Jakie wymiary ma klatka? Jak będzie urządzona? Wyślij jej zdjęcie.
13. Jakiej ściółki używasz?
14. Czym zamierzasz karmić szczury? Podaj nazwę karmy i powiedz jakie smakołyki i inne pokarmy zamierzasz dawać.
15. Czy możesz zapewnić szczurom odpowiednią opiekę weterynaryjną? Do jakiego weterynarza w Twojej okolicy zamierzasz chodzić? Czy zna się on na szczurach i czy ma doświadczenie w ich leczeniu? Proszę podać dane lekarza i adres gabinetu.
16. Czy któryś z domowników ma uczulenie na szczury?
17. Ile masz lat?
18. Gdzie mieszkasz? Podaj miejscowość i województwo.
19. Czy zgadzasz się na wizytę przed adopcyjną?
20. Czy zgadzasz się na podpisanie umowy adopcyjnej? Jeśli nie jesteś pełnoletni(a), to czy podpisze ją rodzic/opiekun?

Wiek dziewczyn to w przybliżeniu 4 i 5 miesięcy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Marzka95 »

hopam do góry i trzymam kciuki mocno za najlepszy domek :).
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: emi2410 »

A ja hopam i zaznaczam, że do nowego domku mają iść razem. :) Są ze sobą zżyte, a miały już wystarczająco dużo zmian w swoim życiu. ;)
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Brak zainteresowania? Nie wierzę... dziewczyny są tak fajne, tak proludzkie, takie radosne i ciekawe... i nikt ich nie chce? OK, moze to nie są słodkie dumbouche fuzzy, ale ludzie... mówimy tu o naprawdę wspaniałych, milusich, kochanych panienkach <3
Dziewczyny pójdą razem, oczywiście. Szukają TYLKO luksusów, bo zasługują swoją słodyczą na wszystko co najlepsze. Oddam tylko do wielkiej klaty, z jak największą ilością wybiegów i z jak najlepszym jedzonkiem. Te szczury mają być rozpieszczane i rozpuszczane pod każdym względem ^_^ to są dwie małe księżniczki i zasługują naprawdę na najwspanialszy dom.Na drogę dostają wyprawkę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Hop, dziewczyny... może ktoś was wypatrzy...
Obrazek
AniaK
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 1:52 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: AniaK »

Czesc, ja zmieniam teraz miejsce zamieszkania, za miesiac powinnam juz byc na swoim... no i bede szukac dwoch ogonkow do towarzystwa... Mieszkam w Krakowie... czy ktos spodziewa sie maluchow ;) chetnie przygarne, Ania
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Hop hop, domku na dobre i na złe, najlepszy domku dla Mieci i Marysi - gdzie jesteś?
Wieczorkiem wstawię nowe zdjęcia dziewczynek a może nawet filmik z czochrania :) Dziewczęta są mega kochane, mają w doopkach rakiety, lubią zaczepiać do zabawy i są strasznymi łakomczuchami :)
To są akurat szczurzynki, które są świetnym materiałem na towarzystwo. Szukam im super domku z bardzo długimi wybiegami, ewentualnie z ogromną klatką. Teraz maluchy mieszkają we dwie w towerze, chciałabym, by w przyszłości też im było w miarę "przewiewnie".
Ode mnie na drogę dostają wyprawkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Marzka95 »

No no no wyprawkę ;) . Trzymam mocno kciuki za domki dla nich a raczej za domek jeden :) . Czekam na zdjęcia i filmik jeżeli będzie.
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Zdjęcia dziewczyn:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Przypominam, że obie kobietki szukają wspaniałego domku. Zrobię wszystko,żeby taki znalazły.
U mnie zostać nie mogą, choć naprawdę są wspaniałe. Nie jestem w stanie nawet teraz poświęcić im tyle czasu, na ile zasługują. Chciałabym, żeby poszły do domku, gdzie ktoś je będzie rozpieszczał, gdzie będą mieć długie wybiegi i gdzie będą miały same łakocie do jedzenia. Sama daję im wyprawkę na drogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Czy na Marysię i Miecię gdzieś czeka dom? To są naprawdę przekochane dziewczyny, które chcą i potrzebują towarzystwa człowieka. Zasługują na to, by ktoś im poświęcił swój czas, którego ja mam coraz mniej. Wiem, że to nie są dumbo kluseczki, ale z własnego doświadczenia wiem, że kapturki, choć są może najzwyklejsze, są też najkochańsze, bo muszą swoją pospolitość nadrabiać charakterem...
Obrazek
flanela
Posty: 8
Rejestracja: wt lip 10, 2012 1:59 am
Numer GG: 25344867

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: flanela »

Jeśli dziewczynki dalej szukają domku i znajdzie się transport do nowego sącza(będę szukać) to byłabym zaszczycona, jeśli zamieszkałyby u mnie :)
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

Proszę o przesłanie mi na PW odpowiedzi do ankiety z trzeciego postu :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Effie
Posty: 1185
Rejestracja: sob mar 13, 2010 4:41 pm

Re: [Kraków] Marysia i Miecia

Post autor: Effie »

https://www.facebook.com/events/456717514358993/
Wydarzenie dziewczynek na Facebooku... Proszę, pomóżcie im szukać domku dołączając do wydarzenia i udostępniając wśród szczurolubnych znajomych... Będę naprawdę wdzięczna za pomoc w ogłaszaniu...
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”