Kander i Hugo!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

agutowo-beżowo... wiesz, tak bardzo swojsko się nagle u Ciebie zrobiło ? :)
fajnie, że Kander broni honoru kanalarza-wyczynowca, na takich zawsze miło popatrzyć, zwłaszcza jeśli ewolucje są wykonywane pewną stopą ::)

jaki antybiotyk Wam dr przepisała ? (czyżby Keflex ?)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Dalacin. Niby właśnie na te wszystkie zębne i paszczowe powinien pomóc (i jak w ulotce przeczytałam - to na setkę innych spraw). Podobno dobry w smaku, koty nie wybrzydzają, więc może zje. Dopiero co z nim wróciłam, a mam podawać 2 razy dziennie, to od jutra zacznę, bo się inaczej w dniach pogubię. Mam nadzieję, że pomoże, bo praktycznie bez grosza zostałam. Ale może przez tydzień coś nazbieram, bo mam do wysłania jakiś komplecik, ktoś chce innego węża, niż ten gotowy. Coś chyba będzie.

A Kander to też dodatkowy mobilizator jeśli chodzi o wymęczenie ich na wybiegach. Wczoraj był krótszy - znalazłam pokoszykowe, plastikowe wióry ::) W nocy spać mi nie dał. Poczekałam aż mama poszła do pracy i przeniosłam się do niej, aby chodź trochę pospać. Po pół godzinie sąsiedzi zaczęli wiercić i też się nie dało. Padam :P (jak wiercili tak od rana przez prawie rok, to nawet nauczyłam się zasypiać przy takim hałasie, że czasem nawet telewizora słychać nie było, teraz od marca przerwa i już tak dobrze mi nie szło ;) )
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Trochę jakbym sama ze sobą rozmowę prowadziła :P

Trafiło do mnie takie jedno na tymczas, w sumie na przechowanie, ale szukam małej też DS.
Obrazek Obrazek Obrazek
I ma taakie ślicznie kręcone wąsiki, i uwaga, uwaga! Czysty ogon! :D

Marszy, nie chcę zapeszać, ale chyba powoli się poprawia! Dziś jak do niej zaglądałam, to była tylko taka ociupinka porfiryny. No chyba, że wcześniej zdążyła się wyczyścić ::)

A ja zastanawiam się nad kupnem tridoora z niemieckiego zooplusa, bo jest w promocji. Ma ktoś jakieś opinie na jego temat? Tylko nie wiem jak z płatnością w euro (ol.? ty kupowałaś?). I nie wiem czy go chcę :P Bo jest ładny, praktyczny, ma ogromne drzwiczki... no ale perfect jest jeszcze ładniejszy ::) Tylko jak perfect wróci do oferty to będzie już za 550... Kto mi coś poradzi? Jeszcze przyjmuję jedną wersję, teraz kupuję tridoora, jak pojawi się promocja na perfecta, to tridoora sprzedam i kupię perfecta :P Tridoor jest o tyle fajniejszy, że ma głębszą kuwetę i się nie będzie rozsypywać, a także wygodniejszą dla szczurzych łapek kratkę... Tak rozmyślam... Chyba potrzebuję jakiegoś głosu z zewnątrz, który powie "kup go!"
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Miał być perfect, ewentualnie tridoor, ale... takiej okazji i to jeszcze w Poznaniu, na miejscu, nie mogłam przepuścić. No i odczuwałam psychiczną potrzebę kupna nowej klatki :P Także przybył Tadeusz!

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Jedynym problemem (o którym dowiedziałam się po kupnie, montując klatkę w domu), są źle przyspawane poprzeczki na bokach klatki - kuweta jest pod skosem (a nawet pod dwoma! Z tyłu i z przodu są skosy, każdy w inną stronę...). Na I zdjęciu dobrze to widać. Dlatego musiałam zamontować te "piękne" kawałki plastiku żółtego, aby nie zjadły kuwety.. No ale nic. Przeboleję.

I szczuroctwa tyle ile dało się złapać.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: unipaks »

Aaale klatka fajna! :) Mordeczki wyglądają na zadowolone :D
Wycałuj! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Jessica »

super ta klaciocha :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Dzięki ;) Tak, szczury latają po klatce całe szczęśliwe, Kander poznał się z ukochanym przez szczury durszalkowym domkiem i go nie opuszcza. Dziewczyny w nagrodę za zgodne z Kanalarzem chyba 2 tygodnie (czy więcej już?) dostały z powrotem rurę i w niej przesiadują, robiąc czasami przerwę na wyżywianie się nad nowym namiotem (takie dwa były jednymi z gratisów do klatki, i mają w środku owieczkową kołderkę na rzepy - i to właśnie te rzepy cierpią katusze).

A co do owieczek! Tymczasowiczka jutro wieczorem jedzie do nowego domu, do Asmeny :)
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Bratka.a10 »

Ale wypasiona klacioraa! :D Noo widać po mordkach, że im się podoba ;D

Wyczochraj :-*
Obrazek
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

A dziękuję, dziękuję Bratko :)

Mała tymczasowiczka pojechała przed chwilą do nowego domu, do Asmeny, także będzie niedaleko mnie :)
Obrazek

A ja muszę zrobić coś z klatkami w pokoju, bo aktualnie rozłożone są 3, z czego dwie ogromne - nie wiem jakim cudem jeszcze się ja mieszczę :P
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: BlackRat »

Super, że dziewczynka znalazła domek, bo taka słodziusia jest :D
A tak w ogóle to śliczności tam masz, wymiziaj wszystkie ;D (wiem wiem, oklepany tekst ^^')
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Mi się szczuroctwo rozrosło i będzie rozrastać dalej..!
To tak na początek:
chwilowa panna nr 1 Obrazek
chwilowa panna nr 2 Obrazek
i chwilowa panna nr 3 Obrazek
Trójeczka jest najukochańsza i najgorsza zarazem :) Chętnie się bawi, zaczepia, przychodzi na cmokanie ...ale i palce chce zjeść ::) Z Jedyneczką bawimy się w rzut o hamak, a Białaska na razie wycofana, ale pracujemy nad nią.

Obrazek Obrazek <--- Marsza, sama się tak nadstawiła, aż jej nie poznaję!
Obrazek A ten sam w sobie się rozrósł! Ogromniasty facet!

No, a co do rozrastania się stada, to przyjedzie taki jeden! ;D
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: BlackRat »

Łoo jakie śliczniochy ;D Ale tzn. nie na stałe u Ciebie?
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Nie, nie :) To są Vivowskie maluchy i domek mają już zapewniony. Pod koniec września przyjedzie po nie metiss i ruszą z nią do nowego domu, a na razie to ja się nimi cieszę! Pchiełki małe ;)
Ja się tylko kastratami doszczurzam, bo na męskie stado przechodzę, także dziewczęta tylko na DT.
Awatar użytkownika
kovanaszakira
Posty: 146
Rejestracja: pt kwie 06, 2012 9:17 pm
Numer GG: 15991602
Lokalizacja: Koszalin/ Gdynia

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: kovanaszakira »

OOoooo moje śliczne panienki :)
Jutro przyjeżdża do mnie nowa klatencja, jeszcze tylko ją jakąś urządzę i spokojnie mogę czekać na nowe członkinie stada :D
Urocze pyszczki <3
Wyadoptowane: Ciastek & Chrupek
Za TM: [*] Biała, [*] Gucio, [*] Gruba, [*] Gloria, [*] Reksia, [*] Pchełka, [*] Cynka, [*] Malinka.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

ależ się u Was dzieje ! i jak pozytywnie - klatencje, tymczasy, beżowe nadstawione brzuszki ;D
z Marszą już rzeczywiście wszystko dobrze ?

głaski serdeczne przesyłam i czekam na zdradzenie szczegółów o "takim jednym" ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”