Kluska i spółka :)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Martasz »

czekoladkaa pisze: babcia powiedziała cywilowi (tak miał psiak na imię) żeby nie pozwalał dzwonić mojemu wujkowi do koleżanek bo były ruchunki dużeeee, i jak wujek podchodził do telefonu, to cywil go szczypał po tyłku ;D :D i takim sposobem wydatki się obniżyły :D
doooobre ! ;p >:D
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: czekoladkaa »

Martasz pisze:
czekoladkaa pisze: babcia powiedziała cywilowi (tak miał psiak na imię) żeby nie pozwalał dzwonić mojemu wujkowi do koleżanek bo były ruchunki dużeeee, i jak wujek podchodził do telefonu, to cywil go szczypał po tyłku ;D :D i takim sposobem wydatki się obniżyły :D
doooobre ! ;p >:D
bo wujek wychodził w nocy jak wszyscy spali i siedział pare godzin na telefonie.. a potem babcia prawie zawału dostała jak zobaczyła i le za telefon ;D
ale kochana był.. musieli go uśpić, bo na starość miał problemy ze stawami :'(
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Martasz »

tak to już jest.. najukochańsi zawsze odchodzą zbyt szybko :(
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Niezła historia :D I bardzo fajne imię - Cywil :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Eve »

Ja tu cały czas jestem na bieżąco !
Choć ostatnio po odejściu Szyma utkło mi w gardle .. w palcach.. w klawiaturze..
Cieszę się ze już wracasz do domu, do nosków i uszek :) zdaj relację z przywitania ! :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: czekoladkaa »

Kluska123 pisze: I bardzo fajne imię - Cywil :)
dziękujemy :D
no to czekamy na relacje :-*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Ogony przypomniały już sobie kim jestem, także jest dobrze :D Wymiziane, wycałowane, tylko trochę zmartwień mi przysporzyły.
Fado ma guza na brzuszku i ciągle tyje :-\ Nie mam pojęcia co on ma za metabolizm, ale Kołtun i reszta mają idealne wagi. I jeszcze ten guz, który jest dość dziwnie miękki... W czwartek/piątek wybierzemy się do doktora Piaseckiego, jednak jak pomyślę o możliwej operacji to jestem załamana. Fado jest naprawdę otyły, nie wiem czy serducho by wytrzymało.
Toffik się przemienił w szczurzego agresora, wszystko co się rusza jest potencjalnym zagrożeniem. Wziąć go na ręce albo pogłaskać - wręcz niemożliwe. Chodząca, tykająca bomba.
Batman i Robin się uspokoili, jajcięcie pomogło, jednak Robin wyżywa się na nas za to, że jego braciszek jest alfą i gryzie gdzie popadnie. Cholera mała. Muszę go oduczyć tego, ale zastanawiam się jak, gdy go dominuję robi się coraz gorszy i się boi :-\ Myślę, że nastąpił ten moment, kiedy trzeba je łączyć z Fadem i Kołtunem. Widząc resztę bandy, która nie gryzie, zmieniłby się może. Łysol zmienił się strasznie :D Cały czas chce się miziać, siedzi na Fadoszce albo śpi na nim, nawet gdy ten chodzi po klatce ;D Są nierozłączni, w życiu się tego nie spodziewałam, łączenie trwało dość długo, a tu taka miłość. Trzymajcie kciuki, żeby grubaskowi nic poważnego nie było.
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

I mała aktualizacja Royala 8)

Pierwsze piętro

Obrazek

Fado niewzruszony sesją zdjęciową

Obrazek

Parter

Obrazek

Koce są pogryzione, obsikane i porozrywane - ale do kuwety też robią 8)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: czekoladkaa »

fado to od razu mi przypomnina jak sky leży w hamaku, czasami nawet na pleckach, odsłaniając swój brzuchooool 8) a jak widzę tą jej malutką spyrkę, to mam ochotę ją tak wymiziać.. ;D
ja się modlę, żeby grubaskowi nic nie było :-*
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Martasz
Posty: 295
Rejestracja: śr paź 19, 2011 2:19 pm
Lokalizacja: dolnośląskie

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Martasz »

kciukam za grubcia :) my też niebawem jedziemy do Piaseckiego, niestety pociągiem... ::)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: valhalla »

Ojoj, kciukam za grubaska :-*
Ależ mi on mojego Czmysia przypomina :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Dziękuję, kciuki się przydadzą :-* Jeszcze doszedł Robin ze świerzbem, Batman się zaczyna drapać, także dzisiaj jedziemy z trójką ogoniastych do Zwierzyńca na zastrzyki i badanie tajemniczego guza. TŻta wysyłam do weterynarza, a ja idę na kolejną wizytę do mojej lekarki po leki na astmę i później dołączę do towarzystwa szczurzego :)
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Wikunia
Posty: 263
Rejestracja: ndz maja 23, 2010 5:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Wikunia »

Klateczka świetnie urządzona ^^
I trzymam kciuki ;) Oby wszystko skończyło się dobrze :-*
Ze mną:
Abby, Nelly, Lulu, Maniek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37173
Obrazek
----------------------
Za TM:
Fela[*]

Pytać: http://ask.fm/WeronikaKicurek
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: Kluska123 »

Batman i Robin dostali cały zestaw zastrzyków na najbliższe dwa tygodnie, także strzelą porządnego focha na mnie ;D
Fado ma tłuszczaka, musimy go obserwować czy się rozrasta, co do zabiegu - nie wchodzi on w grę ze względu na jego otyłość :-\
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Kluska i spółka :)

Post autor: akzi »

SPINACZE !!!
że tez ja na to nie wpadłam !
Kluska dzięki jestes inspiracją :P

Fado widac że kawał faceta z niego więc da radę !
trzymam kciuki :-*
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”