[WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Draugia
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 11:11 pm

[WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Post autor: Draugia »

Ten młody (na oko ok. 3-4 miesięczny) szczurek, wraz ze swoją koleżanką/mamą/siostrą ?, został wyrzucony na śmietnik w kartonie zaklejonym taśmą tak, by nie mógł się z niego wydostać...
Teraz młody PILNIE szuka domu (nawet tymczasowego), który go nie zawiedzie!
Sprawa jest o tyle ważna, że młody zaczepia ciągle szczurzycę, która nie ma ochoty się z nim bawić i która może być już w ciąży, a nie do końca dobrym pomysłem byłoby trzymanie szczurka z rodzącą szczurzycą...nie mam drugiej klatki i nie bardzo mam warunki na to, by młodego trzymać u siebie.
Dlatego bardzo proszę - jeśli ktoś z was szuka szczurka do adopcji lub zna kogoś zainteresowanego adopcją szczurka - proszę, dajcie mi znać!

Obrazek
P.S. Na zdjęciu nie wygląda zbyt przyjaźnie, ale tylko dlatego, że jest zaspany ;)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: [WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Post autor: nausicaa »

odłącz szczurki jak najszybciej, bo jeśli samica nie jest w ciąży, to za chwilę będzie...już miesięczny szczur jest zdolny do zapłodnienia. wrzuć zdjęcia samiczki, jak wygląda jej brzuch z boku, bo może już widać oznaki ciąży.

warszawiacy, czy ktoś mógłby wziąć samczyka jak najszybciej do siebie? mogę go przetrzymać, jeśli trzeba by było czekać na transport.
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Draugia
Posty: 2
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 11:11 pm

Re: [WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Post autor: Draugia »

Wiem o tym, dlatego chcę oddać młodego jak najszybciej. Nie mam możliwości odłączenia szczurków na stałe.
Maluch już prawdopodobnie znalazł dom, a szczurzyca aż tak wielkiego brzucha nie ma, więc mam nadzieję, ze nie zrobi mi niespodzianki w międzyczasie :P
Agnierzga
Posty: 32
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 11:52 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Post autor: Agnierzga »

ech gdyby to była samiczka to bym się nawet nie zastanawiała :/
śliczny jest, nie rozumiem dlaczego ludzie porzucają te cudeńka..
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: [WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Post autor: emi2410 »

A szczurzyca zostaje u Ciebie czy też będzie szukać domku?
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Klara
Posty: 85
Rejestracja: wt sty 24, 2012 10:09 am

Re: [WaWa] Młody beżowo-biały szczurek PILNIE szuka domu!

Post autor: Klara »

Niedługo powinna przyjechać do mnie druga klatka. Znaleziony szczurek więc zostaje u nas. Mogę więc mu wziąć towarzysza. Niestety nie wybieram się do W-wy w najbliższym czasie. Może jedynie Poznań...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”