Black'owe dzieciaczki...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: akzi »

jak można nie lubić Rendiego Boga Herosa :D jak on tak stanął na tych linach to ja zemdlałam prawie :D

wiesz ja z reslingiem to mam tyle współnego co nic, no kiedys tam oglądałam Sting był co spuszczał się z sufitu :D i jak Hogan walczył wtedy oglądałam x lat temu, a to ergo to był tak przyokazji żeby cos porobić :D i wtedy go zobaczyłam to powiem że po tym reslingu troszczkę pooglądałam ale już przestałam bo zapomniałam, no ale jak mi juz przypomniałas teraz to chyba sobie włącze :D
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Stinga uwielbiam, jest teraz w TNA razem z Hoganem, jak masz Orange Sport to na tym leci TNA Impact, a jak nie to zawsze są torrenty ;) Ja tak ściągam WWE Raw, Smackdown i NXT, bo na Extreme to bezczelnie skracają i z opóźnieniem dwu czy trzytygodniowym puszczają, do tego Borys i Supron jako komentatorzy - brrr :/ a oryginalnych komentatorów nie dają i cały storyline w kąt idzie :( toteż ja się brzydko zachowuję ;] i ściągam sobie bezczelnie 3 razy w tygodniu :D
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
szalooonaxD
Posty: 136
Rejestracja: czw maja 03, 2012 10:24 pm
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: szalooonaxD »

Randy kojarzy mi się z takim słodziutkim chłoptasiem, solara, dziubek itp. :P Za to John Cena :P Jak go widzę na ringu to zalizałabym ekran :D 8) :-*
Obrazek
Freddie Bandyta

"Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam."
"Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte."
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

No dobra, Wy tu gadu gadu, a ja się pytam jak się Kane ma? :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

Szalooona, właśnie Randy to dla mnie taka dziunia :P No i cóż on wnosi do tego show (poza piskami fanek :P )? Szczególnie dobry to on nie jest, to już Miz'a wolę... ;)
Za Ceną też nie przepadam, przejadł się (ileż można), ale chłop z charakteru fajny - nie ma co ;)
Moje gusta to moje bożyszcze Triple H, HBK, (no ogólnie DX, z Chyną włącznie ;] ) Edge, Chris Jericho, Undertaker, Kane (jak już chyba wiadomo :P ), Sheamus, Sting oczywiście, Vampiro (ale to z WCW) itd, itd... 8)

Saszenka, Kane'ulka moja dobrze, szaleje ostatnio na wybiegach - fajnie się z niej pchełki puszcza ;) najlepiej ze wszystkich ;) Suple wciskam szczątkowo dosłownie, ale ostatnio wyczytałam na forum, że ponoć tauryna dla szczurków szkodliwa - i zonk :/ Załamkę łapię powoli, pisałam do Ajlii, zobaczymy. Myślałam też nad dietą na serduszko, ale wychodzi mi samo białko praktycznie :/
A tak w ogóle to szukam tauryny w syropie, ale znaleźć nie mogę, jedyne co znalazłam to na jakiejś zagranicznej stronie (z zabójczym tłumaczeniem ;]) syrop z mleczka pszczelego, który w składzie ma taurynę.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
szalooonaxD
Posty: 136
Rejestracja: czw maja 03, 2012 10:24 pm
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: szalooonaxD »

No Triple H jest dobry nie powiem, że nie :) Undertaker'a się początkowo bałam ale później się przyzwyczaiłam to tych mrocznych oczków i całego image'u zresztą - chociaż w sumie Sting też mu dorównuje - ale przed nim nie miałam pietra :P Edge robi fajne miny podczas walk :P I ma takie szalone oczy :P
Black a co z takimi uspokajającymi syropkami dla psów i kotów? Też mają w składzie taurynę. Tylko nie wiem czy można stosować u szczurków....
Obrazek
Freddie Bandyta

"Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam."
"Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte."
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

szalooonaxD pisze:...Edge robi fajne miny podczas walk :P I ma takie szalone oczy :P...
Robił, bo już jest na emeryturze od roku z powodu uszkodzonego kręgosłupa w karku :( hlip
szalooonaxD pisze:...Black a co z takimi uspokajającymi syropkami dla psów i kotów? Też mają w składzie taurynę. Tylko nie wiem czy można stosować u szczurków....
O nie wiedziałam, zapytam :) Chociaż jak to uspokajające to nie wiem, ja myślałam o taurynie dla ludzi, ale znajduję tylko kapsułki/pigułki albo napoje energetyczne :/
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
szalooonaxD
Posty: 136
Rejestracja: czw maja 03, 2012 10:24 pm
Lokalizacja: Busko-Zdrój

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: szalooonaxD »

Kurcze właśnie to ten minus wrestlingu... Albo coś takiego: http://www.zooplus.pl/shop/koty/karmy_s ... ota/151645? Tylko nie wiem jak w smaku... No i to nie syrop...
Obrazek
Freddie Bandyta

"Istoty ludzkie to jedyny gatunek zwierząt, których szczerze się obawiam."
"Zwierzę jest nam bliższe niźli anioł, choć bardziej niepojęte."
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

No jak ja to robię, że nigdy nie znajduję tego czego chce, a inni owszem? ;)
To ciekawe, widzę że jutro pomęczę Maję pytaniami :D Na razie czekam na odpowiedź co i jak z tą szkodliwością.
A tak z innej beczki - gnojki nie chcą jeść Labo :( dziś zostawiłam samo w misce, bez JR, to mam wrażenie że wszystkie jakies wychudłe są :( i oczka mają takie błagające, ehh... mną to jednak można manipulować (jak się ma ogon i futerko) ;)
Jeden kołek Labo został nawet potraktowany jak żwirek 8) I co ja teraz zrobię? Tak się cieszyłam, że zacharapciłam trochę od Mihajli żarełka, bo taki fajny skład i och i ach, a tu pierony ogony na żarcie wypięły :/
Muszę jeszcze powciskać, może jednak się uda, tylko nie potrafię takim tyranem jak tu niektórzy sugerują :P
Za "miętka" jestem ::)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

Ja moim daję VL Complete z Labo, pół na pół. No i jedzą mniej niż dotychczas jadły, w sensie wagowo mniej pokarmu schodzi ::) Ale jedno przegryzają drugim, dwa kęsy Labo, dwa kęsy VL - śmiesznie to wygląda ;)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

Aha... jak się puszcza pchełki ze szczura? :o
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Bratka.a10 »

A ja bym poprosiła o kolejną porcję zdjęć. ::)
Obrazek
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: BlackRat »

No niewyżyte te dziewuchy - dopiero co zdjęcia wklejałam, a one znów chcą 8)
Saszenka, jak "nacisnę" dupcie to szczurki tak śmiesznie wyskakują i biegną jak szalone :D No i to nazywam "puszczaniem pchełek" ze szczurków ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: saszenka »

hahahaha ;D a moje to resoraki, jak się je przejedzie dłonią po grzbiecie pod włos, to zaczynają popitalać przed siebie jak szalone ;D muszę spróbować puścić pchełki ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Black'owe dzieciaczki...

Post autor: Malachit »

Hahahah, to u mnie pchełki się puszcza odwrotnie, tzn od strony łebka :D
A w ogóle nie zachwycałam się zdjęciami jeszcze, więc ochy i achy i łapusiee :D
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”