kwarki- szczury niebieskookie

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Kapselku, Kapselku nie wolno tak traktować swojej pani, co ci się roi w tym łebku żeby czynić brzydki użytek ze swoich ząbków? :-\ ::)
Odwagi, odmienna! Sobie jej też ciągle dodawałam, kiedy przybyła Mika i zaciskała zębiszcza na nas, choć na szczęście nie do krwi, to jednak bywało że boleśnie :P
Jak palec się zagoi, to wrzuć jakieś fotki niedobrego chłopaka i reszty :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Eve »

Ugryzł i jeszcze się obraził później - To ci Men.
U mnie gryzła Pani Zima i oduczyłam ją .. ale trzeba mieć w świadomości ryzyko .. ja podawałam jej w klatce, w ulubionych "dziurach" paluch wysmarowany miodem, albo jogurtem a ona po ..pewnym czasie wiedziała że dobre idzie do lizania ..
Nie wiem czy zadziała ale chyba trochę mniej drastyczne jak "Ustawowy Dzień Mycia Ogona" który rodzi u moich lasek przerażenie ..
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: xiao-he »

Och, gryzienie, gryzienie ::) Nie przejmuj się, musisz go dobrze rozpracować! :D To może trwać minutę, albo dzień, ale w skrajnych przypadkach (takich jak moja najukochańsza Inusia ::) ) nawet jeeeeeeszcze długi czas! Ale dasz radę! Wierzę w Ciebie! :D

Mycie ogona taaaaak? ::) Muszę wypróbować! ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Koszulka jesienna: Obrazek

Taaak: koty bywają wredne: Obrazek ; mają straszliwe pazury: Obrazek ( no i nie są szczurami) ale, gdy z nienacka dzień zrobi się krótki, noc chłodna a administracja nie włączy kaloryfera.... nie ma jak szarobure Dobro Narodowe: Obrazek Obrazek .... tak: nic nie przesadzam. Jestem przekonana, że te pręgowane „koty rasy europejskiej” to nasze cenne dobro narodowe.


( i zupełnie nie zmienia tego fakt, że ja w zasadzie nie jestem fanką kotów... )a zanim wyszoruję ogonek Kapsla, najpierw odwiedzimy weta: coś marnie je Zarazek :( czyżby nadłamał sobie zębisko na mojej kości???
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Eve »

Kociambrr "podwórkowiec" !
Ale oczyska to ma ..
Ja niestety mam uczulenie na koty ale .. tylko takie skórne ;D .. że na alergeny śliny.
Przypomniałaś mi tymi fotami jednego takiego Kocura na moim podwórzu. Wielki, wielgachny kocur, ucho wygryzione, lekko wyliniały - szef tutejszej mafii. Nazywałam go Wiarusem bo te oczy ... Nikt mnie nigdy tak nie zlustrował ..z taką .. pogardą jak ten Wiarus. A ja tylko śmieci wyrzucałam do śmietnika 8)
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: IHime »

O, szarobury, futrzasty termofor z terkotką! :D
Kapsel nadal uskutecznia zamachy na rękę karmiącą? Może zagroź, że zmienisz mu inię na Kasownik?
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

taki termofor to od samego patrzenia nań - rozgrzewa :)

Cudnie kocia jest !
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Nietoperrr... »

Termoforek!!! ;D Ja mam takie dwa termoforki i całe nocki ciepłych kocich ciałek i jeszcze jedno dziecięce obok - grzać nie trzeba w pokoju więcej ;) Mrrr...
A zębom niedobremu piłowaniem zagrozić ;)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: unipaks »

Piękna! :-*
Też miałam kiedyś koci termofor; w niedobrych czasach zadawała kłam twierdzeniu, że na migrenę najlepszy jest lodowy okład :D Leczyła też gardło na ciepło :)
Na czysty ogon polecam naszą rezydentkę Fantazję ;D - nawet największy kocmołuch nie uchowa się w jej obecności ze swoim brudnym ogonkiem! :P
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: Jessica »

piękny kociak :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: xiao-he »

Uuuuuuuuu jaki kocurek...mrau! :)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

Nareszcie udało mi się zważyć Moje Gupiouszki ;D ( w sumie, dzięki „interwencji Kolegi, który na moje jęki: „nie wiem ile ważą, waga nie działa” – dotknął wagi owej i... działa)
Kapsel (B.J.) – 597 g.
Prezes (J.P.) – 689g.

Zadowolona jestem, bo te 10 dkg. Czuje się w rękach nawet „bardziej”.

Oni się bardzo różnią: „niebieski” – jest „zbity” i łakomy (bałam się, że powinnam brać go na dietę; ale jak? Jak odmówić czegokolwiek tym zachłannym, bezdennie ciemnym, ogromnym ślepkom???) Prezes, koncentruje się na jedzeniu, jak na najważniejszej w życiu sprawie.... potem wynosi zapasy w upatrzone punkty; w międzyczasie podkrada jedzonko Koszarawie
( Koszulka tylko z lekka, z niesmakiem na pysiu lamentuje....) Potem, Prezes płaszczy się drapany (pamięta o pochowanych smakołykach?), daje głaskać brzusio, wylizuje palce Opiekunki, pulsuje „bezdennymi”....
Płowy nie! chyba „łajza” wie, że jest prześliczny i jest z tego tytułu nieco zarozumiały....co tu gadać: mało, że jego sierść ma przepiękny, agutowo-płowy (z domieszką długich czarnych kudełków) kolor, to sierść owa jest mięciutka jak u dziewczynki, lub kastrata.... co do jedzenia, mocno wybrzydza; jego „łakomym” nazwać na pewno nie mogę.... w ogóle, biorąc pod uwagę, że znowu mnie przed chwilą użarł (i znowu nie wiem dlaczego, a krew się leje jak wściekła) to jak ja tę pięknotę mogę nazwać, chę? ;)
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: odmienna »

mam : bramborowa mandolinka!
Jakoś tak bracia Czesi nazywają stonkę. Dopóki palce mojej lewej ręki nie dostaną szansy na wygojenie się, płowy szkodnik będzie zwany: Kapsel J.P. Bramborkowa Mandolinka!
Obrazek

niech ma! za mój wstyd, jako że wiecznie oklejone palce kompromitują mnie publicznie, jako kompletnie indolentnego opiekuna...
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: ol. »

Odnajduję Biesiaka w Kapselku, jak piszesz o tym długim niewieścim włosiu i wybredności, a raczej obojętności wobec dóbr stoł - "możesz za mną chodzić z tą malinką ile tylko chcesz, i tak najpierw załawtię co mam do załatwienia ::) "...
Potrafią pięknoty zauroczyć... że jednyną naszą bronią jest nadawanie im przydomków ;)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: kwarki- szczury niebieskookie

Post autor: xiao-he »

Gryzoń! ;D Niech ma za swoje Kapsel J.P. Bramborkowa Mandolinka!
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”