moje panienki ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: moje panienki ;)

Post autor: handzia600 »

swoją drogą tak czytając wasze tematy (jestem tu od tygodnia) wiele się dowiaduje , ciekawych i poręcznych rzeczy takich jak np. kuweta ;D
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Tak kuweta swietna sprawa :P my musimy zakupic ale to mysle ze po wyplacie :) jesli nauczy sie malucha zalatwiac tam swoje potrzeby to o ile sprzatanie jest ulatwione :D ja sama gdy sie zarejestrowalam to chlonelam jak gabka wiedze ;D
Pancia wyprala dziewczynom domek i jeszczura i maluchy zmuszone sa lezec na hamaku ! Jaka to ja niedobra :P
Obrazek normalnie hamak sluzy do biegania i zabawy ewnetualnie nudzenia sie, ale spania !? Przeciez to szlaenstwo ;D
Awatar użytkownika
Domiii
Posty: 108
Rejestracja: czw lip 12, 2012 8:29 pm
Numer GG: 2098504
Lokalizacja: Gliwice

Re: moje panienki ;)

Post autor: Domiii »

też planuję zakupić kuwetę i mam do was pytanie a mianowicie jak nauczyć szczura żeby z niej korzystał? :P narazie na próbę wsadziłam im plastikowy pojemniczek i oczywiście wykopały wszystko z niego :P pozbierałam i wsadziłam z powrotem, a tu na drugi dzień znowu wykopane i narobione dookoła... :p
Moje stadko:
- szczurki: Kreska, Kredka, Pestka [*][/color]
- burunduk Kiki
- koszatniczka Julka [*] i Stefania [*][/color]
- szynszyla Kropa [*], Czarna i Szyszka[/color]
<3
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36948
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: moje panienki ;)

Post autor: handzia600 »

Ja w sumie nie musze uczyć młodej , nie wiem na jakiej podstawie sama sie nauczyła ale ale... Siusia w jedno upatrzone miejsce w klatce więc myślę że problemu nie będzie z kuwetą. Tyle że jak postawiłam kuwetkę taką mniejszą to od razu było zaciekawienie co jest pod nią a co za tym idzie podkopywanie , przestawianie :P Moim zdaniem kuwete powinno stawiać się w miejscu gdzie zauwazymy że nasz pupil załatwia swoje potrzeby :)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

ja również tak uwazam, moje same zrozumiały o co chodzi ;) a czasami trzeba dac im sie przyzwyczaic i przekladac kupki w jedno miejsce powinny zrozumiec ;P
Awatar użytkownika
malina89_dg
Posty: 332
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 9:23 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza / Częstochowa

Re: moje panienki ;)

Post autor: malina89_dg »

u mnie z kuwetą też tak było że faceci sami wiedzieli o co chodzi ;) i nie kupowałam jakiejś specjalnej a podstawiłam pojemnik plastikowy, nasypałam żwirku i kupkają ;D gorzej z siuśkami ... leją gdzie popadnie :)
Ze mną: Teodor i Leon :)
W serduszku: Dexterek, Lakuś, Piorunek i Tajfunek <3 [*][/color][/b]
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 58#p882758 - Malinkowe cudaki ;)
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

U mnie pojemnik sie w mniejszej klatce sprawdzał teraz wywalaja go i dlatego mysle o kuwecie moze to cos da ;) wolę wymieniać często tylko mała kuwete niz co dwa trzy dni robic większe sprzatanie jak teraz ;)
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: moje panienki ;)

Post autor: handzia600 »

no na pewno jest to o wiele bardziej wygodne dla sprzątającego ;)
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

Poczytałam i pooglądałam maluchy... Są świetne! Też mam Tequilę :) Wymiziać ode mnie :D
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

Czy Twoja Tequilla to tez taka wariatka jak moja? :D ten urwis ani sekundy nie usiedzi spokojnie aby tylko biec dalej albo zrobic cos czego nie wolno :P
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

One chyba mają to do siebie, bo moja to samo :D Robienie tego czego nie wolno jest dla niej najbardziej interesujące :) Teraz upodobała sobie gryzienie tapety a wczoraj sponiewierała mi torebkę :(
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

No tak przeciez to swietna zabawa! Moje maja wybiegi u brata w pokoju bo u mnie kafelki sa na podłodze ale biore je na lozku zeby posiedzialy ze mna a Tequilla regularnie ucieka i biega pod łóżkiem i ani ja wyjąć ani dac naganę bo sie obrazi i nie wyjdzie... I tak to jest u nas :P
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

Ja mam na moją sposób jak mi wejdzie pod szafę i gryzie... :D Zawsze mam w pokoju chociaż pół kostki czekolady i jaki Tila ją zobaczy to przybiega, wbija ząbki a ja ją łapię :D Oczywiście czekoladki nie dostaje, ale sposób zawsze działa! : )
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: moje panienki ;)

Post autor: alinak »

No widzisz moja to nie jest taka latwa :P nie ugina sie jak sie obrazi, dzis wyczailam w zoologu such warzywny dla gryzoni nic podejrzanego tam nie ma a do mieszanki sie przyda cos ciekawego ;) ogolnie dziewczyny nauczyly sie wisiec przy gornych drzwiczkach jedynie trzymajac sie dwoma lapkami i komicznie to wyglada, na dniach wstawie jakies zdjecia mam nadzieje. Ostatnio rzadzi o nas ryz z indyczkiem ohh jakie to dobre ! :P dziewczyny wylizuja miske az sie blyszczy, zeby wszystko tak chetnie jadly jakby to dobrze bylo, poza tym mam problem u mnie wszedzie w pokoju kafelki ciagnie szczuraskom zimno po tyleczkach i nie mam pomyslu co zrobic zeby bylo im choc troszke cieplej i zeby estetycznie to wygladalo, na razie do siuskow dostaly kocia kuwete stosunkowo mala a niedlugo przyjdzie od Emi legowisko to dol jakos bedzie troche odizolowany, ale i tak pozostaje problem sciany przy ktorej dziewczyny stoja, a kaloryfer odpada... Oj nie lubimy zimy nie lubimy...
Awatar użytkownika
Daciuniaa
Posty: 151
Rejestracja: sob wrz 15, 2012 1:57 pm
Lokalizacja: Starogard Gd.

Re: moje panienki ;)

Post autor: Daciuniaa »

Hmm a może na czas wybiegów koc rozkładać? : ) Ja mam panele w pokoju, niby też nie za ciepło ale Tilcia zawsze wskakuje na łóżko i w kołdrę się pakuje :D A co do dziwacznego wiszenia to moje laski przednimi łapkami trzymają się "sufitu" a tylnimi jakoś dziwnie manewrują... Czasami się zastanawiam czy nie wezwać egzorcysty :D
Wstawiaj foty! :)
Tequila, Mojito i Martini ;*
Nasz wątek: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37891
Za TM: Kajtusia, Sammy [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”