Spółka z.o.o. ♥

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: BlackRat »

:'( Ineczko... Tyle biedactwo pszeszłaś, trafiłaś do wspaniałego domku...eh, nie dane Ci było dłużej nim się cieszyć :'( poryczałam się...
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
Dulcissima
Posty: 906
Rejestracja: sob mar 28, 2009 12:04 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: Dulcissima »

Leć, aniołku [*]
:(
Norka
Posty: 45
Rejestracja: śr wrz 12, 2007 9:53 pm
Numer GG: 8716332

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: Norka »

Bardzo mi przykro Xiao... :( Mój poprzedni szczurek też się nie obudził po operacji... To takie kochane zwierzątka, tylko szkoda, że tak krótko można się nimi cieszyć.
Znów sobie przypominam Inkę w stanie, w którym ją znalazłam, kiedy nie wiedziałam, czy przeżyje noc. Chyba nie mogła otrzymać lepszego nowego życia, niż to, które dałaś jej na te kilka miesięcy.
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: Arau »

Bardzo Ci współczuję... Staram się omijać dział chorób i pożegnań, bo za każdym razem myślę o moich chłopcach.. Ile będą żyli, czy będą zdrowi, jak umrą, jak ja to przeżyję... Pies czy kot odchodzą latami. Starzeją się na naszych oczach, mamy czas, żeby pogodzić się z tym, że odejdą. Szczury dają nam czas, by je pokochać, by się przywiązać... i nagle gasną.
Gdziekolwiek jest, już jest jej dobrze... A my nie zapomnimy o małej wredocie.
Trzymaj się.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: xiao-he »

Nie mogłam w nocy zasnąć bo cały czas płakałam i jak się dziś rano obudziłam i podeszłam do klatki to też się rozpłakałam, dalej płacze... Gdzie moje słoneczko wiszące na kratach jak wchodzę do pokoju? Gdzie mój kwiatuszek gryzący mnie w rękę? Gdzie mój maluszek wspinający się po nodze jak tylko mnie zobaczy? Gdzie moja kawka zawsze pierwsza wchodząca na kolana żeby ją pogłaskać? Gdzie mój terminator niszczący zawsze wszystkie zabezpieczenia i łamiący wszelkie zasady? Gdzie mój żarłoczek zjadający wszystko co napatoczyło się na drodze? Gdzie moja, już oswojona, miziata kulka, mój wacik? Gdzie ona jest? Gdzie...?

Dałam jej wszystko co mogłam i ratowałam ją do końca... Dostała ode mnie cudowną, wymarzoną emeryturę. Choć się nie udało to do końca próbowałam ją ratować. Po prostu po zabiegu już się nie obudziła, więc nie męczyła się, tylko spokojnie zasnęła. Pan doktor mówił że bez operacji przeżyła by najwyżej 2 miesiące i to w bólu i męczarniach. Żyła długo, pan doktor ocenił ją na "co najmniej 2, a nawet spokojnie 3 latka".

Gryzła i byłą niegrzeczna, ale jeszcze po żadnym zwierzęciu tak bardzo i tak długo nie płakałam. Chyba to właśnie przez to że wdziałam jak na moich oczach przekonuje się do mnie, do ludzi, do świata i zaczyna mi ufać. Przywiązałam się do niej jak do nikogo innego. Ja wiem ze ona mnie kochała. Może na swój, indywidualny sposób, ale kochała, na pewno i ja całym sercem odwzajemniałam i odwzajemniam jej miłość.

Teraz bez niej jest tak pusto, tak szaro. Dziewczyny tylko chodzą i zastanawiają się gdzie jest ich koleżanka, wierna przyjaciółka, która zawsze umiała rozweselić, pocieszyć, wyiskać jak nikt inny... Już jej z nami nie ma, próbuję im wytłumaczyć, ale one nie chcą wierzyć, dalej na nią czekają, mają nadzieję że wróci...

Żegnaj Inusiu, najcudowniejszy szczurku pod słońcem, nigdy o Tobie nie zapomnę... Gdy odeszłaś poczułam jakby ktoś oderwał mi się kawałek serca, który już nigdy nie wróci i będę musiała nauczyć się bez niego żyć... Może kiedyś w naszych progach zagości inny szczurek, ale nigdy mi Ciebie nie zastąpi, kochanie, już nigdy...

Do zobaczenia za Tęczowym Mostem, wiem, że będziesz na mnie czekać [*]

:'(
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: madziastan »

Przykro mi :(

Leć aniołku do stadka i do wszystkich aniołeczków. [*]
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: akzi »

oh xiao :( jakie to przykre jest :)
Dla Ineczki buziak na drogę ! :-*
leć aniołku do reszty naszej bandy mała kluseczko :(
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: valhalla »

Bardzo mi przykro, trzymaj się jakoś :(
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Nika...
Posty: 286
Rejestracja: pt maja 25, 2012 2:58 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: Nika... »

Na pewno było jej dobrze z Tobą a teraz jest jej dobrze tam po drugiej stronie... [*]

Obrazek
"Nie dbam o to, co ludzie myślą, albo mówią o mnie, wiem kim jestem. "
http://stowarzyszenieprzyjaciolszczurow ... .php?t=132
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=36490
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: ^Yuuhi^ »

[*] dla Ineczki, teraz Inka biega gdzieś z Hedorkiem i innymi szczurkami i miejmy nadzieję że im tam dobrze :(
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: Lilien »

[*] Nasza kochana biała królewna, dzielna do końca. Maleństwo tyle przeszło, ale napewno była szczęśliwa że mogła znaleźć u Ciebie dom pełen ciepła i miłości jaką ją obdarzyłaś. Chociaż strata przyjaciela tak boli, ona jest w lepszym miejscu i kiedyś napewno jeszcze się spotkacie. Inka będzie czekać :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
czekoladkaa
Posty: 351
Rejestracja: pn cze 18, 2012 7:18 pm
Numer GG: 43285078
Lokalizacja: Śląskie/ Bytom- Stroszek

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: czekoladkaa »

Inulkaa... Xiao tak mi przykro :'( :'(
teraz hasa sobie z innymi szczurami... lata z aniołkami, beztrosko skubie trawkę... :'( :'(
Trzymaj się Xiao... będzie dobrze, musi być dobrze :* :'(


[*]
...death is hard, live is harder...
Ze Mną:
Sky i
sunia rasy jack russell terrier- Abra
Kocham was, dziubole moje ;D
Za TM:
kropko, moje słoneczko... zawsze będziesz w naszych serduszkach [*] leć aniołku...[/color]
<33 :* :*
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: BlackRat »

Xiao, jak się trzymasz dziecino? :-*
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: xiao-he »

Trzymam się, trzymam... Szukam jakiejś innej samiczki do adopcji. Jak na razie, czaję się na tą: http://szczury.org/viewtopic.php?f=163&t=37243 samiczkę. Jak się uda to dotrze do nas z Wrocka już dziś, ale to zależy czy ją złapią bo dzikuska po garażu biega i się złapać nie daje ::) A więc czekajmy...
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Kawowe Mini Stadko <:3 )~~

Post autor: BlackRat »

O! Od początku trzymam kciuki za to maleństwo, więc teraz będę trzymać podwójnie mocno, żeby do Ciebie trafiła ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”