Kander i Hugo!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: BlackRat »

O żesz ale bym sobie wycałowała tego pysia :D http://imageshack.us/photo/my-images/560/img6378y.jpg/
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: BlackRat »

Aj no i ten tego, zapomniałam, trzymam kciuki za Kanderka :) (przyszły piątek)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

:D ale piękne zdjęcia !

http://imageshack.us/photo/my-images/820/img6393o.jpg/ a może ta mania Medy to taki apel: jedno góra - jedno gniazdo - bądźmy jedną rodziną ! łączmy się ! ;)
ach, widzę właśnie, że dziewczynki zgrabne i powabne !
http://imageshack.us/photo/my-images/545/img6304em.jpg/ romantyczne... (tylko to trzecie ucho jakoś tak... :D )
http://imageshack.us/photo/my-images/248/img6342d.jpg/ żaden dziad, mysiek słodki :-*

a to http://imageshack.us/photo/my-images/546/img6377x.jpg/ mina roku ;D ;D ;D
Ale co tam, Kanderkowi wolno i tak nie przestanie być przystojniakiem !
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Dziękujemy Black za kciuki :-*

ol., może być! Bo Medorka to kolegą zachwycona była ;)
Kander nadrabia wyglądem, taaak.. A ja zasypiam w słuchawkach bo inaczej nie daję rady :P Już nawet tak się wyrobiłam, że przez sen odłączam je, a rano telefon znajduję pod poduszką, a słuchawki na biurku ::)

Zaraz pójdę te dwa potwory wrzucić do łazienki....
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

aaa odwołuję! To jednak nie dziady! ;D

Hugo jest taaaki komiczny! Łaził za ogonem Kandra, jak Kandrowy siedział i się mył, on robił kółeczka co chwilę go szturchając. Kander się przesuwał, dalej mył i mówił "Mam cię głęboko.. w nosie młody!" Hugo się nie poddaje, zaczyna skakać przez Kandra i łapać go za głowę. Kander dalej nic. Hugo kontynuuje, Kander się wkurza, przewraca go na plecy i z minutę tak go trzyma. Wreszcie odchodzi. Hogo się otrząsuje i od nowa! Raz poleciało czarne futro, po za tym idzie całkiem ładnie :) Nikt się teraz nie puszył. A najbardziej komiczna scena pojawiła się na końcu: Hugo kładzie się, licząc chyba, że Kander się dołączy - ten tylko patrzy i mówi: "No co ty! Ja się muszę umyć!". Hugo czołga się (czołga!) jakieś 15cm do aguta i kładzie się mu pod brzuch. Kander ze spokojem się odsuwa, Hugo znów przyczołguje... i od nowa! Przeczołgał się tak za Kandrem jakieś 0,5 metra! :D
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

ha ha, dobre idzie :D
małymi kroczkami stęsknionego szczurka (nie-dziada !) - idzie dobre !
:)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Ja znów tylko na chwilkę: chcę się pochwalić, że łączenie idzie coraz lepiej (i aż żal, że przerwane zostanie przez zabieg Kandra..)! Ostatnio w łazience w kącie położyły się Beże, zaraz potem dołączył Hugo, a nawet Kander! Także jest dobrze :D
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Kander w piątek miał zabieg - dwa ropnie, usunięte. Nadal się zrasta, już bez kołnierza - szwy o dziwo nie ucierpiały ;)

Marszulka martwi oczkiem ponownie :( Na razie znów jest na Dalacinie, w środę mamy kontrolę.

A ja tonę w klatkach ;D Aktualnie mam ich 5... W Tadeuszu Beże, w chorobówce Hugo, w drugiej Kander... W samoróbce pewien przystojny kaptur, a w ukradzionej ze szkoły klatce (bo już mi zabrakło)- pewien agucior, brat kapturka.

I chyba nie jestem dobrym DT, bo Pan Przystojny potrzebuje kastracji i jest taaki cudny ::) Z wyglądu, z charakteru wręcz odwrotnie :P
Obrazek
Wikunia
Posty: 263
Rejestracja: ndz maja 23, 2010 5:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Wikunia »

Oj tak młody jest agent nie z tej ziemi :P
A ja cie podziwiam jak ty z tyloma klatkami dajesz rade :D
Wycałuj chłopaczków ode mnie ^^ i od dziewczynek moich :D
Ze mną:
Abby, Nelly, Lulu, Maniek
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=37173
Obrazek
----------------------
Za TM:
Fela[*]

Pytać: http://ask.fm/WeronikaKicurek
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Maszko, jest tak jednostka chorobowa :P ;)

Cieszę się, że Kander już uwolniony od tworów, a jeszcze bardziej że były to tylko ropnie, a więc niech się zrasta chłopak i to ładnie, bo mu tu cichaczem konkurent pod nosem wyrósł - no no... powiem szczerze Pan Przystojny robi wrażenie - zwłaszcza ten błysk w oku ^-^

Marszuli zdrowia życzę i buziakami obsypuję biedne oczko, nie martw maleńka...
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

ol. pisze:Maszko, jest tak jednostka chorobowa :P ;)
Ja wiem, ja wiem.. Na szczęście jestem przystopowywana przez ojca. Ale teraz się nadal miga od odpowiedzi ::)

Kandrowy się piknie pozrastał, ale dr znalazła mini-gulkę pod nóżką. Nawet nie wielkości główki szpilki - możliwe, że to ropień (tylko podskórny). Czekamy czy urośnie.

Marszula dostała przeciwzapalny metacam, i mam wrażenie, że się poprawia. Oby :)

Na kontrolę poszedł też brat kapturka - mały Kościotrup, tak oto pieszczotliwie został przeze mnie ochrzczony i w sumie nie dowiedziałam się nic nowego (niedożywienie), zaleciła tylko KalmAid (wg niej jest wyjątkowo znerwicowany).

I ilość klatek się zmniejszyła - do 4! Się zabieram ponownie za łączenie chłopców, także może zmniejszy się niedługo do 3! :D
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: unipaks »

No to trzymam kciuki, żeby łączenie szło ładnie, choróbska i niedomagania ustępowały, a liczba klatek malała :)
Wyczochraj gromadkę, Maszko :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Marszulo, do przodu !
Dożywiajcie się tam skutecznie, decydujcie i rośnijcie w siłę :)
(i to jest właśnie powód dla którego nie widzę siebie w roli DT który z premedytacją bierze na siebie tę rolę, a podziwiam Was dziewczyny - jak tu oddać czy przystojniaka, czy chudzinę, kiedy nigdzie mu dalej do szczęścia nie trzeba... ::) )
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Chłopcy we dwóch pojechali do Łodzi :( Ojciec nieugięty niestety.

Marsza chyba lepiej ze swoim oczkiem wygląda, chociaż trudno to powiedzieć, bo równie dobrze mogę trafiać w momenty po myciu się ::)

A stadko prezentuje się tak
Obrazek :D Zaraz będę sprzątać Tadeusza i ich wrzucę - ciekawe co z tego wyjdzie :)
Awatar użytkownika
Mihajla
Posty: 443
Rejestracja: wt gru 27, 2011 9:37 pm
Numer GG: 8542057
Lokalizacja: Łódź

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Mihajla »

No szczurki już u mnie. :)
Szkoda, że Twój tata takie nieugięty był, bo gdzie indziej by miały lepiej. :D
Ale w pełni go rozumiem i na miejscu taty postąpiłabym identycznie. :P

Powiedz jak tam łączenie niegrzecznego szczurka ze stadem?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”