Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem

Post autor: Entreen »

Sesja cudna, na miarę tych zdjęć z kalendarza Little Joys - z tymi wszystkimi malutkimi instrumencikami :D

Mi tamto chmurkowe ujęcie kojarzy się raczej z nieśmiałym wejrzeniem pasujące do jej charakterku :D (na zdjęciach imho dobrze widać istotę Chmurki i Buki, dzielące je duchowe różnice)

Mój faworyt! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42e ... f1132.html

Koniecznie musisz podesłać zdjęcia do kalendarza!


Cthulhu - walcz, bo Przedwieczni się nie poddają :*!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: unipaks »

Przykre wieści, nie na takie liczyliśmy... :(
Ale Cthulhu, z tym swoim wielkim łaknieniem życia, nie podda się świństwu tak łatwo, niech więc cieszy się dobrym apetytem, nabiera ciałka i rządzi po swojemu, mając obok siebie Wasze dłonie i ogromne wsparcie. :)
http://images38.fotosik.pl/1837/1ca69765cbc6cb8am.jpg widać, jak świat ciągle ją zachwyca i ciekawi, Cthulhu nie odpuści bez walki, a my będziemy jej kibicować z całego serca, żeby paskudztwo nie rosło i dało normalnie pożyć jak najdłużej :-*
Eve, a czy wyciąg z jadu tarantuli dałby szansę na poprawę?
Cudna ta jesienna sesja! :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Kluska123
Posty: 3096
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 10:35 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: Kluska123 »

Słońce moje kochane, tak mi przykro, trzymaj się i wymiziaj dzielną myszkę ode mnie!
A zdjęcia = błagam Cię!= wyślij noovej, żeby były w naszym forumowym kalendarzu, błagam! :-*
Moje szczurze szczęście za TM: Kluska Iwan Filipek Lucky Remy Tempuś Julek Szymuś Stuart Biały Teddy Kołtun Batman Toffi Fado Robin

Do zobaczenia Skarby moje...
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Futra z charakterem

Post autor: Cyklotymia »

Co dokładnie wyszło w wynikach histpatu?
Kciukam mocno i nie poddawajcie się, buziaki!

(ale zdjęcia cudne, coraz lepsze :D)
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Cyklo wyszedł włókniako-mięsak z ropieniem okolicy guza , jeszcze nie dzwoniłam do dr. Piaseckiego, bo prosił o tel jak przyjdą wyniki. Na razie nic niepokojącego nie widać tylko zrost olbrzymi ale ... ten guz składał się z trzech guzów w okolicy ..między cewką moczową a nadnerczem i urósł w dwa tygodnie.. i dlatego to takie niepokojące.
Uni a można ten jad dawać ..profilaktycznie ? Ja zastanawiam się czy nie zrobić w przyszłym tygodniu usg podbrzusza ..czy aby tam wszystko w porządku .. W końcu Ona ma dopiero 14 miesięcy ... i takie kochane oczyska ..


Zdjęcia .. eh .. no wyśle, wyśle Noovej ..szczególnie że mnie tu w domu atakują więc dla spokoju ..wyślę ale jeszcze czas jest więc ..może się coś jeszcze ładnego zrobi ..
Jesienne foty łatwo zrobić bo przecież jesień ..gorzej z zimowymi albo wiosennymi .. jakieś może podpowiedzi ?
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Futra z charakterem

Post autor: Entreen »

Wiosennie... Rzeżucha :D

Zimowo gorzej - ale szaliki, czapki, świąteczny wystrój, iglaki ze sztucznym śniegiem?
Zrobić miniaturowe sanki albo narty :D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Idekk
Posty: 243
Rejestracja: pn sty 31, 2011 7:25 am

Re: Futra z charakterem

Post autor: Idekk »

Eve, nie wiem czy Cię to pocieszy, mój ukochaniec również miał guza, którego lepiej było nie operować, tzn. w sumie to były dwa guzy, obok siebie, w czerwcu miały wielkość dwóch ziaren grochu. Uśpiłam go dopiero 1 października, więc przeżył z nimi cztery miesiące (oczywiście rosły, we wrześniu galopująco, jeden był większy niż piłka do ping ponga), ale żył i cieszył się życiem, więc wyrok zapadł, ale nie wiadomo, kiedy nadejdzie jego wykonanie, oby jak najpóźniej :*

Całuję i tulę, bo wiem co przechodzisz :*
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: xiao-he »

Obrazek
"Patrz jaką mam piękną stópkę ;D "
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Na złość chyba to wszystko .. w piątek złe wyniki a dziś przy codziennym mizianiu wyczułam 4!! kulki złego .. Na sto procent wczoraj ich nie było .. Wszystkie w okolicy zrostu ..i cewka moczowa twarda dookoła.
Chyba czuję bezsilność, choć Cthulhu jakby ignorowała całą sytuację. To daje trochę siły. >:(
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: xiao-he »

:'( Trzymaj się Cthulhu :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: emi2410 »

Eve, kciukamy ze wszystkich sił i jesteśmy z Wami!
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem

Post autor: unipaks »

Eve, wyciąg podaje się by zmniejszyć rozmiary guza, żeby się lepiej odgraniczył - nie wiem, czy stosuje się jad tarantuli przy nieoperacyjnych, ale skoro prowadzi tak często do zmniejszenia się nowotworu, może warto zapytać doktora Tomasza podczas rozmowy? ::)
Kciukam mocno, by dało się te świństwa zahamować, trzymajcie się kochani! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Futra z charakterem

Post autor: ol. »

Z tego co pamiętam theranecron, oprócz demarkacyjnego ma też lekkie działanie hamujące wzrost nowotworu. Spróbować można, całkiem niedawno manianera pisała, że u Stefki guzek ładnie przystopował :)
Ucałuj Cthulhu w jej czarny łepek i wielkie oczęta, niech będzie silna :-*


Co do zdjęć - Lu zna te kilka sztuczek, które czynią, że od faceta nie można oderwać wzroku, ba - ma je we krwi !
Bardzo podoba mi się też Buki wzięcie w posiadanie dyni :D
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem

Post autor: Eve »

Zaczynamy walkę z guzem. Dziś, jeśli zdążę pierwsza dawka jadu. Uni jesteś niezastąpiona ! Twoje porady tyle razy już mi się przydały - dziękuję :-*
Ustalone leczenie wygląda tak: Beta glukan - wspomagająco, wyciąg z kasztanowca ( działanie obkurczające naczynka i tkankę ukrwioną - dokładnie napiszę ja wrócę do doma ) i jad co pięć dni.
Walczymy o każdy dzień, dopóki Ona ma siłę w oczach. Jeśli zgaśnie ten błysk, pojedziemy w ostatnią podróż, nie będziemy tego ciąć bo rokowania odrostu guza są za duże a stres może tylko nam zabrać czas.
Ale nie jest tragicznie, porfiryny nie ma, więc organizm ma siłę.
Konsultacja telefoniczna u pana Tomka ustaliła dawkę jadu na 0,2 ml. Maści na dwa razy dziennie.
Mimo wszystko Ona jest uśmiechnięta to jak ja mogę się poddać?

.. przychodzi na ramię ..uśmiecham się do jej czarnego pysia a Ona liże mnie w nos .. potem kładzie się i drzemie ... ciepło jakie wytwarza daje poczucie szczęścia i spokoju .. Czas stoi w miejscu. Cokolwiek robię - przestaje mieć znaczenie .. To jak się zmienia do człowieka, jaka wielka przemiana w niej zachodzi ..jak zaczyna ufać sobie i mi.. Fascynuje mnie jej natura, charakter .. milczy ale wszystko co trzeba widać w tych oczach. Porozumienie a przede wszystkim zrozumienie wobec siebie .. Mówię : KTuluś choć, chcę się przytulić - a Ona biegnie .. Mówię : KTuluś lekarstwo ..- i znów przybiega ..
Mówi się że szczur jest proludzki ale to za małe słowo. Myślę że to najprostsze słowo, które dokładnie określa stan między mną a nią to przyjaźń.
..nie dam jej tak szybko uciec.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Jay-Jay
Posty: 548
Rejestracja: ndz lis 06, 2011 8:20 pm
Numer GG: 7336498
Lokalizacja: 100 km od Szczecina
Kontakt:

Re: Futra z charakterem

Post autor: Jay-Jay »

Niech trzyma się nasze Wielkie Serce
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”