Pandziulowe stadko ;3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: saszenka »

jupi ;D ;D ;D pisz, pisz jak idzie łączenie i w ogóle ;D
No i gratulacje z powodu powiększenia się rodzinki :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: wiewi »

handzia super:D gratuluję nowego członka rodziny :D
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: handzia600 »

Tak się cieszę ::) i to była decyzja TŻ ! :D chociaż wmawia mi gmr ... To nie jest gmr tylko szczur w potrzebie hahah :P
Łączenie dopiero za tydzień chcę te 1,5 tyg odczekać aż przyjmie dwie dawki iver tak na wszelki wypadek odrobaczam wszystkie , Strzałkę , Lunę i Miłkę. Strzałka jest zsocjalizowana w stosunku do innych szczurów teraz tylko kwestia jak moje zareagują małpy :D Dostałam dzisiaj karton niepotrzebnych ciuchów ( dla szczurów na szmatki :P dbają tu o nie )i między innymi jest kurtka zimowa jak myślicie czy nadaje się ona na jakiś hamak albo rękawy na zimowe ocieplanie ? Jako tunele. Nie wiem co myśleć bo to w środku na puchu mam wątpliwości czy jak przetnę to pewnie będzie się puszyć to zszyję końce ale ciekawe jak to pod wpływem siuśków i prania czy nie zbije się ten puch w jednym miejscu... Co myślicie?
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: noovaa »

Ja używałam takiej kurtki ... póki nie zniszczyły za mocno .. Cieplusio i przyjemnie ;)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: saszenka »

Ja myślę, że jak dogryzą się do puchu, to będzie ciężko przy praniu i sprzątaniu ;) Ale do tego czasu (u mnie to byłby jeden dzień), będzie im cieplusio :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: dorloc »

No to gratulacje ! Strzałka też mi się spodobała ze względu an te swoje "porypane oczy", tnz na tą plamę przez oko, która nadaje jej taki dziwny wygląd :) Jest super :)
Miziaki dla całej czwórki i dla tymczasów też. Są słodkie :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: Arau »

Niee, to wcale nie jest GMR ^^ Śliczna, powodzenia przy łączeniu :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: handzia600 »

Hahah to na pewno nie jest gmr cicho :P

Hm , jutro stanę się posiadaczką (nareszcie) transportera ... kociego. Uznałam że skoro często zdarza mi się wozić ogony a to około 1,5 -2 godziny drogi kupię im coś wygodniejszego niż klatka zabezpieczana tak , że aż gorąco :D mało miejsca i w ogóle teraz rodzina powiększona... Więc kupiłam ten transporter aczkolwiek zastanawiam się ( bo Neura na pewno da radę przejść przez odstępu w drzwiczkach ) jak to teraz zabezpieczyć tak żeby nie wychodziła eh. Jakiś drucik przepleść ?
A i powiedzcie mi bo czytałam regulamin pksu ::) na temat transportu zwierząt i można jeżeli nie śmierdzą , nie hałasują i są zabezpieczone przed wyrządzeniem szkody/krzywdy/ odpłatnie, czy to się sprawdza w praktyce?
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: handzia600 »

Witamy po dłuższej nieobecności , niestety mam utrudnienia w dostępie do internetu w czasie dni roboczych.
Tak jak już mówiłam mamy nowego członka szczurzej rodziny i dzisiaj doszło do pierwszego łączenia. Na wersalce zachowywały się jakby była już dawno ich koleżanką ale niestety po umieszczeniu całej czwórki w klatce tak jak się spodziewałam Nadia chce zdominować Strzałkę i nie pozwala jej praktycznie na nic. Neska i Neura śpią sobie spokojnie nie zwracając na to co się dzieje a Nadia nie dopuszcza Strzałki do wejścia w tunel siedząc razem z nią w kuwecie i ją boksując. Ta sama historia była z Neską więc mam nadzieję że przejdzie im to niebawem. pisków nie ma więc nie jest jeszcze tak źle :)
A strzałka ma świetne ubarwienie jest to ciemny szary wpadający w brąz (nie wiem jak to się nazywa takie umaszczenie)
Wstawiam dzisiaj zdjęcia gdyż od jutra znowu mnie nie ma jedziemy z TŻ na Marsz Niepodległości ::)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: Arau »

Raany, jakie one malutkie i smukłe przy moich chłopakach ^^
Życzymy szybkiego przyjęcia nowego członka stada :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: handzia600 »

No właśnie zauważyłam że moje dziewczyny są jakieś 'małe'. Nesce niewiele przybyło na wadze jest bardziej wszerz niż wzdłuż :D Nadia podrosła ale teraz jakoś stoi w miejscu ... Neura to nadal rośnie bo młoda jest a Strzałka wydaje mi się że jest odpowiedniej wielkości jak na swój wiek aczkolwiek chyba schudła od czasu jak do mnie przybyła bo np. je mało suchej karmy. Nie wiem czy mają dobrą masę jak na swój wiek. Jak dla mnie są za małe , bo np. jak byłam na wizycie przed adopcyjnej samiec 6 miesięczny był 3 razy większy niż moje ::) ale nie ma co samca porównywać bo oni zawsze więksi :D
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: saszenka »

Piękne stadko w odcieniach szarości :D Mizianka i buziaczki :D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: dorloc »

saszenka pisze:Piękne stadko w odcieniach szarości :D Mizianka i buziaczki :D
Zgadzam się. Dziewczyny są śliczne. Już wcześniej pisałam, że Strzałka jest niesamowita z tymi plamami na oczach. A szaraczek jest moim marzeniem. Wymiziaj wszystkie :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
Awatar użytkownika
handzia600
Posty: 636
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 6:58 pm
Numer GG: 12805114
Lokalizacja: Białystok

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: handzia600 »

Neska jest chora z porfiryny wyszlo kichanie kaszel a dzisiaj doszlo chrumkanie jej stan sie pogarsza znacie jakies sprawdzone leki na takie przypadlosci z dawkowaniem? prosze o pomoc ;/
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Pandziulowe stadko ;3

Post autor: Arau »

Weterynarz kochana, tylko weterynarz... moje leczyłam "domowo" i jak kichały tak kichają... Leć jak najszybciej!
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”