Lubelskie Dziewczyny ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: xiao-he »

To wszystkiego dobrego z okazji ślubu :-*
http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc02538r.jpg/ rudas! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

xiao-he pisze:To wszystkiego dobrego z okazji ślubu :-*
http://imageshack.us/photo/my-images/685/dsc02538r.jpg/ rudas! :D
Dzięki ;D właśnie odnośnie rudasa, obie moje nowe dziewczyny mają taką zrudziała sierść w tym samym miejscu na plecach, to raczej nie kwestia umaszczenia bo jedna jest niebieska a druga czarny kaptur, więc co to może być? podejrzewam, że może to być związane z dotychczasową dietą, jak myślicie?
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Agusta »

Ja mam czarną i niebieską i obie mają zrudziały tyłek :)
Tak po prostu mają nie sądzę żeby to było zależne od diety.
Niektóre czarnuchy rudzieją miejscami i szaraki również :)
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Aha no to okej skoro tak mówisz ;)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Rajuna »

Szczury tak mają, że rzadko się trafia "czysty" kolor, częściej jakiś rudziejący, jaśniejący, pochodzący brązem, szarością, bielą, etc :D Moje baby też zmieniają kolory, chyba o Ogoniastej była szczurzyca, która za młodu podchodziła rudym, a potem bielą czy jakoś tak ;)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Hmm, ja widocznie zawsze miałam tak umaszczone szczury, że tego nie zaobserwowałam ;) Molly jest biała i niczym nie podchodzi, Nalka podchodzi białym ale jest haszczakiem więc to normalne, Rubinka była aguti więc nawet jak rudziała to nie było widać, podobnie Rózia :)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Rajuna »

Popatrz sobie tutaj, jaki są różne mieszanki kolorystyczne :D http://www.fancy-rats.co.uk/information ... =varieties rude to rusted, ale są np niebieściaki podszyte żółtym
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: xiao-he »

Ha mam huskulca i też rudzieje na pupie :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Rajuna pisze:Popatrz sobie tutaj, jaki są różne mieszanki kolorystyczne :D http://www.fancy-rats.co.uk/information ... =varieties rude to rusted, ale są np niebieściaki podszyte żółtym
OMG jakie cuda ::)
Awatar użytkownika
_runa_
Posty: 1048
Rejestracja: czw maja 15, 2008 1:12 pm
Numer GG: 6256121
Lokalizacja: z Nimi po drugiej stronie tęczy też jestem czasem
Kontakt:

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: _runa_ »

wymiękłam na te zdjęcia :D
szkoda, że tak mało


no i poproszę sesję nowych nabytków ::)
ze mną:HenanYaraThujaRufioNamViggo
pamiętam zawsze: gwiazdki wokół tęczy <:3)~
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

_runa_ pisze:no i poproszę sesję nowych nabytków ::)
Proszę bardzo ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


i jeszcze fotorelacja z jedzenia orzecha :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Rajuna »

Dziewczyny naprawdę dobrze trafiły :) Powiedz mi, jak się niebeściocha zachowuje do Ciebie? Bo w poprzednim domu nie lubiła brania na ręce czy mizianka ::)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
jamajkaaa
Posty: 286
Rejestracja: czw lis 10, 2011 4:00 pm
Numer GG: 5917402
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: jamajkaaa »

Dzięki Rajuna, miło to słyszeć :)
Bessi u mnie też nie lubi brania na ręce, ani dotykania w ogóle ::) tzn na wybiegach przychodzi do mnie i łazi po mnie non stop, ale jak tylko chce ją dotknąć ucieka jak poparzona. Co więcej, gryzie jak próbuje ją złapać, więc nie robię tego..nie wyobrażam sobie np pójścia z nią do weta bo jej się nie da ani spakować do transporterka ani potem zbadać, póki co jest zdrowa ale trochę mnie martwi co będzie jak, odpukać, zachoruje :-\ próbowałam ją łapać przez grube rękawice ale mam w nich średnią sprawność bo są tak grube, a ona jest mega zwinna. No nic, zobaczymy, może jakoś z czasem coś się polepszy w tej kwestii...
Natomiast Nala, która nigdy nie lubiła dotyku i brania na ręce, po roku czasu (no nie całym, bo mam ją od stycznia) nareszcie stała się miziakiem ;D to duży sukces, który naprawdę mnie cieszy :) przy podnoszeniu jest zawsze mięciutka, siedzi na ręku bez wyrywania, przychodzi na kolana i kiedy ją zaczynam miziać nie ucieka jak kiedyś, tylko grzecznie się temu poddaje :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: xiao-he »

Omnomnomnomnom, orzeszek ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: Lubelskie Dziewczyny ;)

Post autor: Rajuna »

No jak po nie przyszliśmy, to Bessi sobie spała i Aneta nie wiedziała ile nam zajmie wyjęcie jej.. ja ją po prostu złapałam pod brzuch i wyjęłam ::) I nie było gryzienia, wyrywania się czy innych ekscesów, więc w razie czego dasz sobie radę, musisz się tylko przemóc :D Także trzymam kciuki za pomyślne oswajanie dzikusa :)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”