Spinkowe ogonki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Haha, no to witaj w gronie :)

A co to ten sputnik, bo nic mi to nie mówi, oprócz oczywiście obiektów poruszających się po niebie...:)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

http://www.zooplus.pl/ask?q=Sputnik&num=20 tu sobie zobacz :)
Dla szczurków rewelacja ;D całymi dniami w nim siedzą :)
Obrazek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

O nie, co za leniwce przebrzydłe! :D
Ja poznałam tylko jedne szczury, które nie polubiły sputnika, a byli to moi poprzedni chłopcy. Poza tym nie słyszałam, aby jakieś ogony były niezadowolone ;D Zawsze rozwalają mnie zdjęcia upakowanych szczurów do tej kuli ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

Aaaa, takie coś. Fajne. Może, jak będę przy kasie, to im sprawię. Na razie zamówiłam karmę Timi, żwirek i łopatkę do przesiewania i się wykosztowałam :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Dawno nie wklejałam zdjęć moich księżniczek więc dziś troszkę zaszaleję. Nazbierało się tego i trzeba się pochwalić :D
Parę zdjęć porobiłam pod kątem kalendarza ale chyba nic z tego nie wyjdzie bo robione telefonem niestety aparat nadal nie działa >:(
A co u dziewczyn? Wszystko w porządku stadko ma się bardzo dobrze, dziewczyny rosną i mam wrażenie że chyba w szerz a nie wzdłuż ;D są teraz na etapie docierania się, sprawdzania kto silniejszy i kto kogo ma się słuchać ;) Oczywiście w grupie wiedzie prym najmłodsza Dakota :) ta to jest gigantka ;) dawno nie widziałam tak zadziornego, upierdliwego szczurka a przy tym tak słodkiego i kochanego :D ;) wszędzie jej pełno niczego się nie boi, gdzie ja to i Dakota :) łazi za mną jak piesek na niewidzialnej smyczy ;) uroczaaaa ;D zacałowałabym na amen ;D :D
Dziewczyny oczywiście od niej uciekają ale tylko jak mają ochotę na odpoczynek a ona naskakuje na nie jak szalona jak by wołała BEREK ! TY TERAZ ŁAPIESZ ;) ;) a dziewczyny?? tylko przeciągną sie na hamaku odwrócą zadkiem i dalej uderzają w drzemkę hahhaha komiczny widok. Jeszcze minie trochę czasu za nim mała się uspokoi.
Często zabieram ją z klatki i sama na łóżku z nią wariuję i bawię się w berka ;) Ostatnio mój małż stał przy drzwiach i ukradkiem przyglądał mi się.... po czym jak został zauważony stwierdził że brak mi jednej klepki a zamiast niej mam szczura w głowie hehehe ;) pewnie coś w tym jest skoro gadam z nimi śpiewam nawet i wydaję różne dziwne dźwięki, ale spędzanie czasu z tymi zwierzakami to codziennie coś nowego, zawsze czymś mnie zaskoczą, zawsze rozśmieszą, rozczulą mogłabym tak godzinami je obserwować i być w ich stadzie nawet spać z nimi na hamaku :D ;D :D
Wczoraj wieczorem zagubiła się Szajba szukałam cmokałam nawoływałam i nic jak kamień w wodę. Cały dom przeszukałam a gó*** nie wiem jak i kiedy uciekła z pokoju wtargnęła do kuchni i udała się na drzemkę gdzie...?? w wielkim naczyniu kamionkowym na ogórki małosolne który stał głęboko schowany pod stołem ;) i jeszcze jaka była oburzona że ją obudziłam wyraz jej pyszczka BEZCENNY :)
a teraz troszkę zdjęć :) sesja świąteczna i wybiegowo klatkowa :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a zgadnijcie gdzie ja jestem ?? ;) ;) :D
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

DAKOTA :)
Obrazek
Obrazek

TO CO PANNY LUBIĄ NAJBARDZIEJ ŻAREŁKO ;D ;D ;D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

DAKOTA Z BEZĄ :)
Obrazek

DZIEWCZYNY I ICH ULUBIONE MIEJSCE BIURKO CÓRKI :)
Obrazek

BEZA
Obrazek

SZYSZKA Z MAMUSIĄ SZAJBĄ
Obrazek
Obrazek

SZYSZKA I SPINKA ;) ;D
Obrazek

BEZA
Obrazek
SZAJBA
Obrazek
SZYSZKA Z CIOCIĄ BEZĄ
Obrazek

I to by było jak na razie na tyle bo kurcze bym tak mogła wklejać i wklejać ;)
Zakupiłam własnie taras ferplasta i jutro powinny przyjechać nowe mebelki od fogotifago troszkę też sama coś tam szyję tzn. staram się więc jak umebluję to wstawię zdjęcia na nowo umeblowanej klatencji :)
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

heheh nawet nie zauważyłam że na ostatnim zdjęciu widać też dupeczkę i ogon Dakoty ;D :D moja kluseczka :)
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: wiewi »

zdjęciaaa! W końcu :D Ależ fajne pannice :) Dakota powala mnie na łopatki :) Ma tego diablika w oczach :)

Spinka, beżową ślicznotę Ci sprzątną sprzed nosa ;)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

hehehe diablika to ona ma nie tylko w oczach hahahha ;)
Wiewi napisałam w związku z kluską ale małż mnie dosłownie udusi hihihi ;D ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
wiewi
Posty: 909
Rejestracja: pn wrz 10, 2012 12:39 am
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: wiewi »

haha właśnie widziałam! :D I dobrze :) tzn, nie, że mąż Cię udusi ;) tylko, że małą zaadoptujesz :)
Edek,Maniek,Dean,Beam,Dełko
Obrazek
wątek
bazarek
za TM: Sammy[*]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: gosja1 »

Przepiękne dziewczyny! Mój mężczyzna też uważa, że brakuje mi piątek klepki jak ze szczurami rozmawiam. Ale wbrew pozorom przecież to są bardzo dobrzy słuchacze ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

SZYSZKA I SPINKA
A ja się zastanawiałam, skąd Ty wzięłaś ten ligin :)
Dziewczyny są prześliczne. A Szyszkę to już chyb a tylko po kolorze futra można odróżnić, bo wzrostowo to już matkę i ciotkę chyba dogoniła. A Dagota u mnie cały czas number one !! Jest super i jaka już tłuściutka :)
A co do piątej klepki, to mój małż też mi wypomina, że tylko te szczury, muzyki sobie posłuchać głośniej nie może, bo szczury, to tamto szczury... Więc chyba wszystkie mamy kuku na muniu :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
dorloc
Posty: 1267
Rejestracja: czw wrz 06, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: dorloc »

ligin
Oczywiście login, i jest za blisko o. Ktoś spierniczył klawiaturę :)
Ze mną : Trish, Tasza, Tośka i Tola
Za TM, na zielonej szczurzej łączce : Tutek, Fibi i Fryta [*][/color]
Obrazek
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

dostałam nowe mebelki od Figo więc trzeba się pochwalić ;) są przepiękne no i oczywiście jak na księżniczki przystało przewaga boskiego różu ;D ;D , i tak sobie myślę że jeszcze tam coś muszę im dodać bo jakoś tak pustawo :) polecam tarasy Ferplasta super sprawa bardzo przydatna :) reszta zaszczanych hamaczków właśnie wylądowała na podwójnym praniu ;D i tak pewnie te zasikają no ale na szczęście nie dewastują nowych domków jeszcze wszystkie są w całości :D stare też nie naruszone i oby tak dalej :)

a oto willa moich panien

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: xiao-he »

Spinka <3 :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
spinka2430
Posty: 945
Rejestracja: czw sie 23, 2012 10:29 am
Numer GG: 10899066
Lokalizacja: Szczecin

Re: Spinkowe ogonki

Post autor: spinka2430 »

Dzięki Xiao :-*
muszę chyba odwiedzić Carrefour i wymienić koszyczki na niebieskie ;) trzeba zaszaleć ;D a może znajdę różowe ?? no to by mi się podobało hihihi ;)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”