Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

EsEn
Posty: 14
Rejestracja: ndz sty 13, 2013 2:24 pm

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: EsEn »

To świetnie, że szczurek ma się dobrze. Przeczytałam cały temat. Zasługuje na ciepły domek :).
Sama mam szczura ze sklepu terrarystycznego. Jest świetny. Uwielbia przytulanie, przychodzi jak zawołam. Drugi jest od dwóch Panów, którzy prowadzą własny prywatny sklepik. Szczury tam nie są sprzedawane na karmę, a do dobrych właścicieli. Warunki mają świetne. Czyściutko, duże klatki. Samce i samice oddzielnie. Z terrarystycznego mam albinosa, a od jednego z panów dumbo :D xD
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Megi_82 »

Śledziłam temat, super, że Ktosiu już zdrowy i w swoim domku :) Wygłaskajcie smarkaczyka ode mnie porządnie :) :-*
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Izabela »

Ktosio wygłaskany, dziękujemy. Radzi sobie świetnie, prawie tak samo jak w pełni zdrowe szczury, jedynie czasami nie udaje mu się utrzymać równowagi na nierównym terenie i ciało mu za bardzo poleci do przodu lub na bok. Podnosi się wtedy jakby nic się nie stało i leci dalej ;D Prześmiesznie wygląda z tą swoją przekrzywioną główką, tak filuternie, zalotnie ;) W zasadzie wypuszczam go już na normalne spacery i zapoznaję ze stadem, ale na dosyć krótko. Jest tydzień po kastracji, więc jeszcze go oszczędzam, nie chcę przeforsować. Natomiast on by chciał szaleć cały czas :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wycieńczony szczurek błaga o pomoc! WARSZAWA

Post autor: Izabela »

I apetyt mu dopisuje, nie wygląda na niejadka :) Jeszcze go nie ważyłam, ciągle zapominam ::)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”