Szczur wietrzy się na podkładce chłodzącej?

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Szczur wietrzy się na podkładce chłodzącej?

Post autor: katkanna »

Moje chłopaki bardzo lubią hasać po łóżku, kiedy na nim siedzę z laptopem. I teraz taka dziwna sprawa. Ogon upodobał sobie siadanie na podkładce chłodzącej, na której leży komputer. Zganiam go stamtąd, bo podkładka ma wiatraczek i wieje mu chłodny wiatr prosto w tyłek przez ażurowe dziurki! Czy ktoś się spotkał z takim zachowaniem u szczura? Ja nigdy. Fakt, że ta podkładka to nowinka w domu i poprzednie ogony nie miały szans się z nią zetknąć, więc może nie mam porównania.

Dodam, że w mieszkaniu nie jest specjalnie gorąco (24 stopnie), a drugi (Kukazik) siedzi chętniej pod kocem, więc raczej od upału nie cierpią. Zresztą obaj chętnie włażą od koc i przytulają się. Wiem, że pewnie jestem przewrażliwioną mamuśką, ale ciągle boję się, że mi się chłopak od tego wiatraczka zaziębi. Jest to też swoiste nowum, bo wszystkie moje ogony do tej pory szukały raczej ciepła niż wentylatora ;) Rozumiem układanie się na NAGRZANYM sprzęcie, ale na wiatraku? ???
Awatar użytkownika
mloda
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 23, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Szczur wietrzy się na podkładce chłodzącej?

Post autor: mloda »

Moje ogony lubią kłaść się pod oknem! Jest tam położony ręcznik żeby nie wiało (bo okno jest trochę nieszczelne) ale one specjalnie odsuwają ręcznik i się tam kładą może właśnie żeby się schłodzić, choć u mnie też specjalnie gorąco nie jest. Myślę, że nic mu nie będzie a może lubi powiew wiatru na jajkach :P
Ze mną: Hondziu i Ciapek

A to nasz temacik: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38497


Za TM: Tuptuś, Biały, Zuzia, Hera, Mysia..
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Szczur wietrzy się na podkładce chłodzącej?

Post autor: katkanna »

Już i tak przegryzły kabelek od podkładki i wiatraczek nie chodzi :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”