Futra z charakterem - Sanatorium pod Bananem ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Lusiek gigancie! A ja wątpiłam że jakikolwiek ogon może być grubszy od Tośki Grubej I 8) No i Słasiczka, maluszek jak zwykle, taki szczuplutki, żeby nie powiedzieć chudy słonik ze słoniowymi uszami do odbierania fal kosmosu :) :-*
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: sylwiaj »

Eve jakie Ty masz ciezkie mutanty:D
eee Owca lekka jest jej siostrzyczka waży 430 g:D pamietaj ze Owca kica - to masa mięśniowa:D
W sumie dobry patent odchudzający - jeden szczur w miodzie ucieka reszta goni:D
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Spokojnie Sylwia - to był poświąteczny przyrost masy ! Tydzień diety i już Luś 690 g a reszta grubasów o 10 / 15 g mniej ;)
W prawdzie są obrażone bo jak to " nie ma bananka? A Chmura dostała !! ..?? " hihi 8)
Do tego zwiększyłam wybieg części mieszkania co była tabu - zamknięta-nie wolno-tajemnica i biegają ! W końcu Nordic walking jest modny ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Szczurniętaaa
Posty: 337
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 3:58 pm
Numer GG: 41155055
Lokalizacja: Biskupiec

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Szczurniętaaa »

No to gratuluję i sukcesów w dalszym odchudzaniu. ;D :)
ze mną : Buka :* Migotka :* http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38557 < --- nasz temacik :)
Za Tęczowym Mostem [*] :[/color] Rico.
8 szczurzych duszyczek. [*] (Wiara, Nadzieja, Miłość, Przyjaźń, Czas, Walka, Odpowiedzialność, Pamięć...)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Eve pisze:W prawdzie są obrażone bo jak to " nie ma bananka? A Chmura dostała !! ..?? "
Heheheheh ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: ol. »

ojej, mniej Lusia ???
to faktycznie musi chłopak to nadrobić zataczając więcej krzywych w czasoprzestrzeni ! ;)

Właśnie sobie wyobraziłam Futra zamaszyście wymachujące kijkami :D
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

ol. pisze:Właśnie sobie wyobraziłam Futra zamaszyście wymachujące kijkami :D
Ja też... i w takich strojach specjalnych 8)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
pyla
Posty: 255
Rejestracja: śr sty 11, 2012 11:42 am

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: pyla »

xiao-he pisze:
ol. pisze:Właśnie sobie wyobraziłam Futra zamaszyście wymachujące kijkami :D
Ja też... i w takich strojach specjalnych 8)
jak to dziarsko idą przed siebie aż do chwili wywęszenia bananka :D
Kreska, Kropka,Fiona, Czarnuch i Złamasek
za TM Brusław
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

pyla pisze:
xiao-he pisze:
ol. pisze:Właśnie sobie wyobraziłam Futra zamaszyście wymachujące kijkami :D
Ja też... i w takich strojach specjalnych 8)
jak to dziarsko idą przed siebie aż do chwili wywęszenia bananka :D
Hihihihi ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Eve »

Chmuracy :
" Mój Pamiętniczku a aa Lusiek mnie zrzucił z łóżeczka .. ale za to .. ugryzłam jego ciastko ..i jadłam tak szybko wciskając pyszczek w ciasny róg hamaczka, że zdążył tylko popatrzeć jak wszystko znika za przełykiem - Taka jestem sprytna! O! - I ma za swoje - Drań Jeden ! A po za tym .... On jest na DIECIE - więc tylko mu pomogłam. Widzisz Pamiętniczku jaka jestem dobroduszna?!.. "

Chmura ..żeby nie zapeszyć, żeby nie zapeszyć ..
Laska jest w ŚWIETNEJ formie .. już dawno jej takiej nie widziałam! Podskakuje i wspina się ..to pikuś ! Ale jak wygląda !
Znajdę czas to Wam ..a przede wszystkim tym co mają "takich" w domu, to wrzucę zdjęcia porównawcze z grudnia i z ostatniego weekendu - jest różnica ogromna. No i była ruja .. co w przypadku Panny Ch. jest pewnym wydarzeniem .. zastanawiam się czy to też nie jest wina/zaleta galastopu bo przez ten czas może miała rujkę z cztery razy ..
Słasiczka i Tosiaczek są w DOMU ! Bardzo ładnie się dostroiły do kompaniji charakternych. W prawdzie .. Tosiak chyba zmieni imię na "NIEWOLNOCHOLERO" ale w samych relacjach do stada - re-we-la-cja ! Trochę się bałam bo w poprzednich domach miała problem z podporządkowaniem ale Bukolska swoim cudownym RAPTORA - wyczuciem świetnie sobie poradziła. W ogóle Ona jest rewelacyjną alfą .. Bije tyko wtedy kiedy naprawdę ją zdenerwują ::) W lżejszych przewinieniach wystarczy ostrowzrok - tak ich poustawiała :D

Lusiek się odchudza ::) .. nie ma wyboru bo zamykam przed nim klatkę .. i nie ma że " Chce do domu ! Chhheeeee doo dooooomuuuu !!!!!!"
A że skurczybyk jest inteligentny jak sam diabeł to się nauczył .. że: Jeżeli go nie wpuszczę "do domu" to trzeba zrobić kółeczko w około stołu .. bo TA JĘDZA ( ja) tak chce .. i w tedy znów można żulić ..

Podwawelska - się MIZIA!!

Owieczka .. ona nigdy nie dorośnie a tym bardziej nie spoważnieje ..szczególnie że skubana ma teraz koleżaneczkę - dwie takie "rozrywkowe " co wspinają się metodą " misia na drzewo" albo potoczniej " na pandę " .. a potem zjeżdżają - TAKA ! zabawa ..


Dlatego ..

Nie nudzę się w życiu - Mam Szczury! ;D
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: Malachit »

Tosiak chyba zmieni imię na "NIEWOLNOCHOLERO"
O, to widzę coś ma jak i jej siostra Glukoz... w ich móżdżkach to chyba znaczy "nie wolno przez najbliższe 3 sekundy" :P
Super, że Chmurka dużo lepiej się czuje i prezentuje, no i współczujemy biednemu Lu na diecie...

No i w pełni się zgadzam, ze szczurami nie można narzekać na nudę :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: sylwiaj »

Hahaha Eve jak Ty masz wesolutko normalnie moglabys o stadzie dobra książkę napisać:) uwielbiam czytać o Chmurkowym knuciu, Owcy dziewucha i dobrym wujku Lu
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: xiao-he »

Eve pisze:Nie nudzę się w życiu - Mam Szczury! ;D
Jak my wszyscy Eve ;D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
manianera
Posty: 1474
Rejestracja: czw maja 06, 2010 4:58 pm
Lokalizacja: Września/Warszawa

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: manianera »

Ło matko jakie ja mam zaległości ::) Ale mam teraz trochę czasu, to sobie będę nadrabiać :)
Dopiero teraz ciężką detektywistyczną pracą (czyt: cofając się o gazylion stron wątku) odkryłam, że nie bez powodu Tosiaczek wygląda jak moja Cienizna i sądząc po przydomku z ostatniego posta - ma ten sam szaleńczy charakter :D ! A też w dłoni robi się miękkim pluszakiem z wyrazem oczu typu "kot w butach"?

Cieszymy się bardzo, że Chmuracy się poprawia i mądrości nadal hojnie przelewa na wirtualny dzienniczek ;) .

Odchudzanie... ech jak ja nie lubię tego tematu. To jest rzecz do szczętu zła, niemoralna, nienaturalna i wołająca o pomstę do nieba. Tak przynajmniej mówią wszystkie moje szczury ;) .
Widzę Twoją gwiazdę, ale podążam za swoją. [B. Hellinger]
Słodziaki
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Re: Futra z charakterem - Szpital pod Bananem ;)

Post autor: odmienna »

Lu; nie mów nikomu, bo to w ludzkim świecie podpada pod bluźnierstwo, ale o ile mając do czynienia z Jurijem- tkwiłam zawieszona w przestrzeni, którą od biedy można było zdefiniować jako bezrozumne (bo intuicyjne raczej – wbrew opinii Uznanych Autorytetów ) zauroczenie, to już Ariel doprowadził mnie do stanu, w którym tak chciałam „pojąć Szczura”, że.... chwilami żałowałam, że nie mogę, choć przez chwilę BYĆ szczurem!
Tajemnicy Łaciatej Cudny Ciągu Dalszy Obrazek


Eve; pisałam Ci już w tym roku, że szaleję za Tobą z powodów wielorakich? Jeśli nie, to.... buziole dla Wszystkich Charakternych a prócz tego, Chmurce bananka oczywiście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”