2 samce

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Whisky

kolega dla kumpla

Post autor: Whisky »

Wczoraj kupilam malucha z myśla o tym żeby mój Kumpel nie czuł się samotny jak mnie nie ma w domu. Nie obawiałam się zbytnio, że Kumpel będzie agresywny, bo jego agresywność jest bliska 0 (zero). Ale zauważyłam, że momentami Kumpel zachowuje się tak jakby uciekał przed Oz'em ( tak nazwałam malucha). Mam wrażenie jakby troche unikał pobytu w klatce. Ale w tej chwili widzę jak się lekko podgryzają. OZ włazi na Kupla, a ten leży bez ruchu. Chociaż to OZ był lekko przygnieciony do gory podwoziem ( i nawet nie protesował zbytnio ). Zastanawiam się czy juz moge przyjac założenie, że pomiędzi nimi nawiązała się nić sympatii. Będę wdzięczna za Wasze uwagi. :)
brush2

2 samce

Post autor: brush2 »

Mycha, dzięki Ci bardzo za wszystko, co napisałaś na temat łączenia dwóch szczurków. Coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy nie dokupić Panu J. (kupiony w sierpniu, ale był wtedy już prawie dorosły) kumpla i... teraz troszkę mniej się już tego boję :) DZIĘKI!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”