Bess

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
psychodelka
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 12, 2013 3:23 pm

Bess

Post autor: psychodelka »

Witam!

Na forum jestem od jakiś paru miesięcy, a jeszcze nie zdążyłam się przedstawić - wybaczcie :P

Na imię mam Emila, mam 19 lat i mieszkam od niedawna w Kalwarii Zebrzydowskiej w Małopolsce.
Szczurami fascynuję się od dawna- zaraziła mnie tym moja ciotka, która sama hodowała do pewnego czasu ogonki.
Na szczęście nie mieszkam już z mama, i wynajmuje dom z chłopakiem, to pozwoliliśmy sobie na małe cudeńka do domu. Przynajmniej mam się do kogo odezwać jak jestem sama, podrażnić, pobawić, pozaczepiać :)
Nie raz się sama z siebie śmieję, że chyba wariuję, skoro normalnie gadam do szczura tak, jakby sam był człowiekiem no nic, ma to jakiś swój urok :)

Jednak bywają takie momenty, kiedy mam ochotę wziąć moją szczure i dosłownie ją udusić :D , najczęściej w nocy, kiedy słodko sobie śpimy i nagle czuje jak coś się porusza pod kołdrą, dobiera się do stóp , albo łazi po głowie! Chyba muszę jej klatkę w końcu sprawić.. Chociaż nie wiem, czy jej się to spodoba, bo mieszka sobie w narożniku, i buszuje na dolnym piętrze - które jest całe jej (kuchnia, przedpokój salon w jednym).

I tak przy okazji- szukam jej towarzyszki , bo jedna odeszła a druga szczura ma zapalenie mózgu i niestety nie mogą być razem. Także jakby ktoś miał szczurke do oddania, to proszę o kontakt.

Pozdrawiam, miłego dnia :D
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Bess

Post autor: missia »

Fajny zwierzyniec! Moje ogonki klatkę mają... mieszkam jak na razie z rodzicami i (szczególnie) mój tata chyba by nie przeżył z tak wolno biegającymi ogonkami. Jest jak jest, ale i tak pare godzin na bieganie mają i szczypanie pod kołdrą znam - siedzie sobie w łóżku i czytam książke... a tu nagle ktoś mnie iska ;D Wstaw jak możesz jakieś foto szczurasków. Ja do oglądania swoich "dzieci" zapraszam do mojego wątku (link w podpisie). :)

Ps. Tak z ciekawości, ogonki mają jakąś kuwete czy coś, gdzie robią kupke i siusiu? ;D ;D ;D
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
psychodelka
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 12, 2013 3:23 pm

Re: Bess

Post autor: psychodelka »

Jedna ma zapalenie mózgu i w klatce mieszka a druga, kuwetke ma zrobioną w narożniku gdzie śpi, w misce z piaskiem i takimi trotami :P sama sobie tam upatrzyła miejsce i tak zostało :) i nic nie śmierdzi , oprócz szmat, i prześcieradeł starych w których śp- te to co tydzień piorę, fuj :)

Jak dojdę do tego jak się zdjęcia dodaje,to wrzucę :)
Awatar użytkownika
missia
Posty: 550
Rejestracja: czw mar 21, 2013 3:53 pm
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: Bess

Post autor: missia »

Zaloguj się na np. fotosik.pl i tam dodaj fotki. Następnie (na stronie pod foto) kliknij "pobierz kody" i tam jest kilka linków (małe i duże zdjęcia na fora) kopiujesz te linki i wklejasz tu: po zapisaniu postu zobaczysz śliczne fotografie :D Przykłady w moim wątku (link niżej) też jestem na fotosiku; łatwo i fajnie dodajesz fotkiii ;)
Ze mną; szczurki Tajga i Tatjana, pies Moli---> nasz wątek http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40655
Za tęczowym mostem; chomiki Jumi i Hubert [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bess

Post autor: unipaks »

Witaj na forum :)
A czemu ta z zapaleniem mózgu mieszka w klatce? Wydaje się z doświadczenia, że szczurki w odosobnieniu nie zdrowieją szybko, niektóre zaczynają tracić chęć życia i wolę walki :-\ . Pozwól jej na nowo tulić się do drugiej szczurci i napisz, jak ona się teraz czuje, i wygłaszcz obie :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
psychodelka
Posty: 24
Rejestracja: wt mar 12, 2013 3:23 pm

Re: Bess

Post autor: psychodelka »

Nie ma kontaktu z Jadźką, bo ta ma ją ochotę zamordować. Naprawdę. Rzuca się do niej, i wgryza. Więc nie chcę ryzykować.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”