Paint it Black

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Noce zarwałam tylko przy pierwszym ropniu (panika) i przy pierwszej nocy Alka, która i tak nic nie dała, bo udowodnił, że jak coś ma nabroić to jest szybki jak przeciąg. Póki co nie musiałam i mam nadzieję, że ich stan utrzyma się do końca, na tyle, żebym nie musiała. Ani ja ani oni.
A dziaby... w sumie dwa miesiące sperma uderzała Bubusiowi do głowy i w tym czasie zamknęły się obrażenia :) Poza moją ostatnią sznytą - tutaj smakowita szyneczka uruchomiła mordercze instynkty mojego pieszczocha...

No i stało się - mamy półtora roku (umownie, ale za to oficjalnie).
Świętowania nie ma, o 21 wyszłam z pracy, poza tym chłopcy mają serdecznie dość upały i leżą w kuchni pod szafkami na chłodnym kafelkach ;) Ale toast był - po kropelce piwa dostali, a co! :P

Ach - do bilansu należy dodać przynajmniej kilka stanów przedzawałowych - moich... na widok latającego Alucarda...
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Wszystkiego najlepszego! :) trochę opóźnione, ale mam nadzieję, że moc działania ma taką samą :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: saszenka »

Oja :D Toż to już nie brzdące figlarne, ale dostojni panowie ;D Mizianka dla nich :-*
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: IHime »

Od nas nieco spóźnione, ale serdeczne: STO LAT!
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Megi_82 »

Słuchajcie, jacy Ci faceci są fantastyczni, jakie miziaki kochane :D Miała przyjemność odwiedzić Arau niedawno - panowie prawie cały czas siedzieli z nami na kanapie i łazili po mnie i lubym. Nieco nas obsiuśkali, co bardzo ucieszyło nasze baby, kiedy wróciliśmy do domu :D
A jacy zdolni, sztuczki robią bez słowa :D
Wycałuj tam ich od nas :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Dziekujemy, wycałowani, nieco wbrew ich woli ;) Zapraszamy ponownie i obiecuję następnym razem ogarnąć chaos w moim M2 :D
Bubusiowi najwyraźniej spodobała się dziura w bracie, bo wygryzł mu drugą - na drugim boku. Nie było mnie przy tym, ale to ewidentnie szczurze zęby. Rywanol wrócił do łask, ale to już pierdółka :)
Z kolei nie podobają mi się plamy wokół wygojonej rany Alka... Megi widziała te plamki, teraz pociemniały... nie mam pomysłu co to jest, wyglądają jak siniaki. Telefoniczna konsultacja ze Sforą każe myśleć że to... powracające mieszki włosowe. No nic, pożyjemy zobaczymy, na wszelki wypadek, ku rozpaczy Alucarda robimy okłady.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Skoro się tak ładnie zagoiło, to raczej nic poważnego :) Choć ekspertem nie jestem.

"Bubusiowi najwyraźniej spodobała się dziura w bracie, bo wygryzł mu drugą - na drugim boku" tutaj parsknęłam śmiechem ;D Ach, te szczurzyska przebiegłe.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Zostałam sklasyfikowana jako przypadek ciężki, możliwe, że nie uleczalny poważnej choroby psychicznej.
Przed pracą jeszcze, od rańca wybralim się na giełdę. Dla rybek robaczka, żwirek się skończył, no i ja dodatkowo wyruszyłam na polowanie na klatkę, ponieważ wysyłany na misję od dwóch miesięcy TŻ zawodził regularnie.
No i znalazłam....
Gwoli wyjaśnienia, panowie mieszkają w standardowej kawalerce, 45x65x65. Żaden gigant, ale też nie szopa. Więc nawet nie rozmiar pchnął mnie do zakupu, ale jej stan - farba złazi płatami (prawdopodobnie przyczyna Bubusiowego ropnia), mycie tego graniczy z cudem, małe drzwiczki na dole, kuweta popękana...
Znalazłam śliczną osiemdziesiątkę! Ale nie wzięłam. To by było za proste...
Obok stała metrówka...
Tak więc dzisiaj, panów czeka przeprowadzka do PAŁACU.
100x55x85.
Tak.
Dla dwóch szczurów.
Obrazek
Luby mnie z tą klatką najprawdopodobniej wyprowadzi, ale warto było.
Składana, otwierana z góry, ocynkowana i WIELKA. Za 145 zł.
Jestem z siebie dumna :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Paint it Black

Post autor: valhalla »

O kurde, dobra cena jak za taką klatkę :)
I dla dwóch panów to rzeczywiście pałac i raj :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Z całą pewnością nie jest to super jakość, pręty z tych cienkich, drzwiczki i "wrota" na górze trzeba będzie zapiąć dodatkowo bo otworzą... Ale za te pieniądze... 80tka była za 125 zł, ale nie miała otwieranej góry. A przy różnicy 20 zł... Jeszcze nie wiem gdzie ją postawię w naszej kawalerce, ale to już szczegóły. Na razie kombinuję jak ją umeblować i nie mogę się doczekać wyjścia z pracy :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Bratka.a10
Posty: 762
Rejestracja: sob paź 22, 2011 9:53 pm
Lokalizacja: Szprotawa
Kontakt:

Re: Paint it Black

Post autor: Bratka.a10 »

O raaany toż to raj! ::)
Czekamy na zdjęcia już urządzonej klatki ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Megi_82 »

Ooo, gdzie ta giełda? Ja też się powoli rozglądam, bo wprawdzie mam takich samych wymiarów pałac, ale niestety, nierozkładany, lite żelastwo, więc mycie tego to horror i sprzątanie łazienki...
A klatkę postawisz se pod oknem tam gdzie jest, tylko dłuższym bokiem do ściany ;P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Paint it Black

Post autor: gosja1 »

Wow. Toż to panom się w głowach poprzewraca całkowicie! :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Obrazek

Przepraszam za jakość, ale tak wstępnie :) Porównanie klatek. Ten pypeć na górze, to w tej chwili transporter, a rok temu klatka w której zmuszeni byli mieszkać przez 2 tygodnie do czasu zakupu większej. W drugiej mieszkali przez ostatni rok. No i dzisiejszy nabytek, strasznie pusty :S
Jutro mam wolne więc mam zamiar przerobić koc na nowe mebelki, a niedługo nowy komplecik od Eve ;)

Megi - giełda jest na SKS Start na św. Teresy co niedzielę. To giełda akwarystyczna, ale ogólno-zoologiczni też się wystawiają. Ta jest chyba największa jaką mieli, ale nie jestem pewna, bo sporo stało złożonych. Jak wpadniecie to zobaczysz jak się sprawuje :)
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Paint it Black

Post autor: Arau »

Nowy dom obudził w Alku Diabła. Zboczonego.
Bubel jak zwykle tchórz, obchodził dziwne "Nie Pachnące Moim Szczochem" ustrojstwo, kiedy Alucard Pierwszy Odkrywca zwiedzał każdy kąt klatki i przeprowadzał przymiarki (wynosił z miski labo, chował w każdym nowym koszyku i potem sprawdzał, gdzie się najlepiej konsumuje - on ma coś z samiczki). Wieczorem wsadziłam Bubusia do klatki, w końcu ma tu noc spędzić i... szok O.o Alek najpierw pogonił Bubusia z wściekłym sykiem a potem... go zgwałcił O.o Nowa chata - nowe porządki!
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”