Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Dziękuję Wam. Jestem wdzięczna blue_turk za zaufanie i Losowi za ten czas z Hermankiem. Nie wierzyłam, że jakiś szczur pokocha mnie kiedyś jeszcze tak, jak Frodo, a Herman był temu bliski. Herman pokazał, że Ten Szczur nie odszedł wraz z Frodem... że może czeka gdzieś niedaleko.
ol. pisze: tylko ten temperament, oczy wielkie świecące - jeszcze tyle ich było...
Może dobrze, że tyle ich było... może dobrze, że sam zdecydował, zanim z oczu zgasło światło, zanim życie stało się cierpieniem. Bo nie cierpiał. Był tylko zmęczony... i zasnął sobie.

Warta Adolfa przy Hermanie się skończyła. Adolf może teraz znaleźć nowe stado. Mamy postępy w łączeniu dzięki wanilii i kilku godzinom w transporterze. Adolf chce mieć stado, wychodzi z inicjatywą do chłopaków, a to cieszy. Węgiel jest... pokonany. Aż mi go żal, tak się poddał. Wysmarowaliśmy futerko czarnego owca wanilią i zamknęliśmy w transporterze z beżowym złem. To go złamało psychicznie :P

To taki plan na najbliższy czas. Za jakiś miesiąc, jeśli się ładnie połączą, spróbujemy z Ullim i Marquandem.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Arau »

Och, chwilę mnie nie było, a tu... ;(
Ale to dobra śmierć.. życzę samych takich odejść... W spokoju, obok ukochanego kumpla.

Węgiel pokonany? No proszę, nie może być :) Oby łączenie przebiegło spokojnie.
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: IHime »

Tak mi przykro! Ale masz rację, sam wybrał czas, zachował godność i iskrę w oku, a teraz odpoczywa.
Bezproblemowego łączenia!
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Mamy sukcesy :D Adolf śpi, wtulony w Kluska, obok Łaś. Będzie Miłość przez duże M :D Czasem jest jakaś bójka z Węglem, ale Węgiel większość czasu jednak zachowuje się ładnie.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

ObrazekObrazekObrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: xiao-he »

Jak pięknie! :D
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Arau »

Cóż za miłość, cóż za słodycz! :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Entreen »

No i co? Już nie napiszesz "u Czarnołebków..." :P...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

No fakt, jedno beżowe zło i trzeba zmienić nazwę stada ;)
Ale. Możemy wrócić do nazwy "duże stado". Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie po prostu "stado". Śmietnikowe chłopaki cywilizują się coraz bardziej i jest na to nadzieja. Ale najpierw łączenie z Adolfkiem :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Afera »

Nie wierzę!! Dopiero co się zachwycałam Hermankiem wyścigówką... :(
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

K... zawsze musi się coś zwalić na łeb, ja po prostu nie mogę mieć prostych i udanych łączeń. Było tak ślicznie, fotki tulących się ogonów, drugie tyle w telefonie, miałam wrzucić... Podkusiło nas, żeby głupoli na wybieg puszczać. I nie wiem, co tam się stało, bo z naszego punktu widzenia to była zwykła drobna przepychanka, ale po powrocie do transportera wybuchła straszna awantura, w rezultacie której Węgiel dziabnął Adolfa w kilku miejscach. Moszna rozcięta, przy tyłku rozcięte, na łapce drapnięcie, dwa pierwsze do szycia. Wróciliśmy właśnie z Ogonka, Adolf był szyty na wziewie, był niesamowicie dzielny. I miał mega farta, bo 2 mm dalej i szylibyśmy jelito, a nie skórę. A tak tylko skóra była szyta, mięśnie nawet nie. Sorry za chaotyczność posta ale nerwy ze mnie nie zeszły, bo dopiero wróciliśmy. Nie wiem, co dalej, na razie Dolf musi się zagoić i modlimy się, żeby moszna nie puchła za bardzo, bo podobno moszny lubią puchnąć. Jedyny pomysł jaki mam to towarzystwo Kluska, ale Kluska bez Łasia nie da rady, braci się nie rozdziela. Łaś do Adolfa byłby ok, ale wtedy nie wiem, co z Węglem. Szczerze, nie widzę wyjścia jak to żeby Węgla wykastrować, jestem tak zła, że żałuję, iż ma tylko jedną parę jaj do ucięcia. Przejdzie mi, bo go kocham, ale przegiął i nie mogę tego tak zostawić, bo zwyczajnie robi krzywdę, także reszcie stada, bo kaptury polubiły bardzo Adolfa i widać było, że starały się spacyfikować Węgla podczas bójki (bezskutecznie).
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Afera »

Jak można była rozcięta i był szyty pod wziewką to trzeba było go od razu ciachnąć... no chyba, że to kastrat. A co do puchnącej moszny to owszem wiadomo, że troszkę spuchnie, ale bez przesady. Moje 3 kastrowane samce miały normalne po jajcięciu, tylko troszeczkę obrzmiałe.
No niestety chłopaki tak mają, że lubią się lać. U mnie to samo było podczas łączenia, ale za to później byli nierozłączni.
Niech się wylizują łobuzy i wracają do zdrowia. :)
9 duszyczek za TM [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

To nie tak hop siup. Na nocnym dyżurze raczej nie robią standardowej kastracji, chyba żeby jądra były totalnie zmasakrowane, a tam tylko skóra była rozcięta. Moszna na razie nie spuchła i oby nie puchła wcale :) Adolf odpoczywa po nocnych przygodach i będziemy go nieprzyzwoicie wręcz rozpieszczać ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: IHime »

A to Węgiel niedobry. :( Ucałuj Dolfika od Majaków. Podoba mi się to jego przezwisko. :)
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: xiao-he »

Węgiel rozrabia ::)
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”