Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Nowa szczurcia :D Otrzyma?a ju? imi? ;)

Post autor: Gumcia »

tak więc brat chciał szczura... mowilam mu zeby nawet nie myslal o zoologach, ale on swoje... mimo ze mu mowilam ze zalatwie szczurka-samca to on poszedl do zoologa (i chcial niebieskiego, berkshira albo dumbo) i na nieszczescie w zoologicznym były szczurki... berkshire... on wziął 2 SAMICZKI ( :evil: ) agouti berkshira.... pod samym wejściem na klatke schodową zobaczył jak się mają szczurcie, zauważył, że jedna nie żyje :? nie dozyla drogi do domu :-(a kumpel z ktorym byl po szczurki jakies 10 minut przed tym powiedzial 'ale bym z ciebie ryl jak by te szcury niedozyly nawet drogi do domu' i ten cham to wykrakal :evil: . Poszedł z 'reklamacją' do sklepu gdzie szczurcia zostala kupiona i sprzedawczyni z przeprosinamiwzieła szczurkę i oddała pieniądze. Druga szczurcia ma sie nawet dobrze, 'nawet' poniewaz kicha, ale dostaje echinecee (mam nadzieje, bo brat zabronil mi sie do niej zblizac bo mowi ze to jego szczura i chce zeby lubila tylko jego :? ) no cóż. Pierwsze co zrobil gdy przyniosł szczurzynke do domu, to nasypal do klatki trocin, wsadzil ja do klatki i poszedl gdzie sie szlajac po dworzu. Wkurzylam sie i wzielam klatke, wymylam ją (szczurcia chodzila po lozku-mala i bala sie z niego zeskoczyc, a z reszta pilnowal jej tato) wysuczylam, nasypalam trocin, dalam sianko, chusteczki i material zeby mogla sobie cos z tym zrobić ;) i domek i oczywiście jedzonko i piciu bo anwet braciszkowi sie nie chcialo dac jej papu i wody :evil:
szczurcia jest tera na moich kolankach (brata w domu nie ma) i wonia do okola ;)
czekam az podrosnie i ebdzie biegala sobie po moim pokoju (brachol powiedzial tak : „chyba snisz ze bede ja po pokoju puszczal zeby mi wszystkie kable zeżarła“) więc bede puszczac ja po moim pokoju jak troche podrośnie-jest drobniutka.
Poznała sie juz z moimi facetami ;) ale tylko przez kraty klatki, no ale raz tam trzymalam małą i Szczurkuś i SNoop ją woniali po głowce ;) ale do pupci nie dopuszczałam ;)

Maleńka nie ma jeszcze imienia... ale jest prześliczną agouti berkshira (nie wiem jak sie pisze „agouti“ czy „aguti“)
mnie juz pierwszego dnia iskała po dłoni, a brata juz zdążyła dziabnąć w palucha az sie krew polała :roll: chyba bardziej lubi mnie ;)

dość że kicha, to jeszcze ją bierze na polko i puszcza po trawie (gleba jest mokra i zimna :? )

aha, i czy szczury mogą jeść trawe?? bo młoda zjadała trawe, a faceci jakoś nigdy nawet zdziebelka nie wszamali ;)
no i moze macie jakies propozycje imienia ;)
proponowałam już bratu imienia dla niej takie jak:
Kila
Qiui

i pokazalam mu te listy z imionami z Forum i tych innych stronekm ale on mowi ze chcesz jakies 'nieopantentowane' i 'oryginalne' .... bueh...
no cóż ;)
mała pozdrawia wszystkich :lol:
i facety również :lol:
Ostatnio zmieniony pn maja 23, 2005 1:48 pm przez Gumcia, łącznie zmieniany 1 raz.
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Dona »

Gumcia, Ty tam pilnuj malutkiej, bo coś mi się widzi że Twój brat o nią nie zadba :?
Życzę powodzenia w oswajaniu malutkiej :)
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Gumcia »

nie dba o nią, to wiem, on chce miec tylko 'ozdobe' w pokoju :?

ale jak sie bedzie nia b. źle opiekował,to zabieram ją do mojego pokoju, zakładam kłódke w drzwiach, zamykam i koniec ;)

a młoda jest bardzo ufna, nie boi sie ręki i sama na nią wchodzi :D podchodzi do drzwiczek od klatki zeby ją wyciągnąć :) jest słodka i kochana i bardzo mała... stawiam jej jakieś 2 miechy ... drobna i ma bardzo mięciutką sierść :D
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Gumcia »

(wiem, post za postem, ale...)
... mała otrzymała imię :D
... imię zaraz bedzie w moim podpisie, tylko sie nie przerażcie...nadał jej je mój brat (bron Boshe ja!) i wie jakie ma znaczenie....

PATRZ->podpis
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Dona »

Super! Brzmi dużo lepiej w angielskiej wersji niż po polsku... ;)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: roenna »

hmm... a nie kojarzy sie? ;) :D
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Gumcia »

ooj tia, ale normalnie mnie zatkalo jak powiedzial PUSSY ;) ale szczerze mowiąc to nie tak źle brzmi dla tych, ktorzy nie znają znaczenia :lol: ale no w koncu to dziewczynka i ma pussy :lol: 8) :D
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Fam »

niezle, a ze sie kojazy to co, wkoncu jak pisalas to dziewczyna
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Agata »

[quote="Dona"]Gumcia, Ty tam pilnuj malutkiej, bo coś mi się widzi że Twój brat o nią nie zadba :?[/quote]
No i dbaj, żeby się z Twoimi chłopcami nie spotkała, bo znowu bedzie kolejny miot do oddania. :?

Powodzenia w oswajaniu. :)
Aha, jeszcze jedno. Ładnie i szeroko się uśmiecham o zdjęcia :D.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Gumcia »

Młoda ma jakieś paskudne krostki na uszkach :? wiem, wiem ze bylo tego wiele na Forum i zaraz tego szukam. Młoda mnie wczoraj ugryzja znowu w warge i policzko :-( ale cóż... z chłopakami sie widuje tylko przez pręty klatki... i nie dopuszcze do tego by sie spotkali, ponieważ nigdy nie mialam młodych w domciu, nigdy sie u mnie nie urodzily szczurki i nie wiem jak sie wtedy opiekować mamą, więc za rozmnażanie się nie wezme :)
Młoda już nawet troche urosła ;)
a teraz przekopuje kwiatka :roll: <-- zaraz wracam ;)


po chwili:

więc teraz ide poszukać coś na temat tego świństwa na uszkach młodziutkiej...wcześniej tego nie zauważyłam :roll: czy to dopiero teraz wyskoczyła? :shock:
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Karolina »

ładne imię :D , ale nie wiem czemu kojarzy mi się z kotem :roll:
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: falka »

No bo pussy to zdrobnienie od kota - kicia, kotek :) Ładniejsza opcja :lol: Dobrze, że mała ma kogoś kto się nią porządnie zaopiekuje :) Ucałuj sierotkę :*
Karolina
Posty: 157
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:53 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Karolina »

aha to teraz już wiem dlaczego...zapamiętam :D
TAJNE FORUM
Kruszaczek=1.10.2003-19.09.2005 :(
Perpeć=tylko dwa dni u mnie :(
<:3 Maleństwo )~~
Gumcia
Posty: 792
Rejestracja: pt gru 24, 2004 4:12 pm
Lokalizacja: Tychy

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: Gumcia »

Pussy dość że ma świeżba, to jeszcze gnidy :shock: wszy :shock: wet jej dzisiaj dal jakis zastrzyk .... i za tydzien kontrola....

gnidy :shock:
Ze mną byli:
Panowie: Blade, Szczurkoś, Snoopy, Bezik
Panie: Pussy, Smark
Aktualnie klatka pusta...
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Nowa szczurcia :D Otrzymała już imię ;)

Post autor: falka »

Powinnaś zgłosić to do TOZu. Ostatnio w Elbląskiej gazecie pisali, że wzrasta ilość skarg wysyłanych do TOZu, więc jednak nie pozostaje to bez echa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”