Prezes i jego dream team. <3

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

Wszystkiego najlepszego! :) Jak najwięcej sił i tej radości niekończącej się w oczach :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Entreen »

Wspaniale! 100 lat Prezesowi, błysku w oczu i radości z życia i swojego człowieczego stada przez jeszcze wiele miesięcy!
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Obrazek
Ostatnie zdjęcie razem... tak mi ich cholernie brakuje... :( Ile bym dała by jeszcze chwilkę móc się jeszcze do nich przytulić... ale zostawiłam sobie na pamiątkę kępkę futerka każdego z nich... może to głupie, ale są dobre zabezpieczone w albumie. Kiedyś dałam Prezesowi do powąchania... ale się chłopak ożywił, pojawił się niesamowity błysk w oku, ale potem wydawał się być okropnie zdołowany i już więcej tego nie robiłam... :(
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: madziastan »

Ech :( A Prezes jak się ma teraz? Już trzy latka i 17 dni :-*
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: diana24 »

Przez Prezesa obok agutki i kapturki, kolejnym moim marzeniem jest wacik :P ;D
Mizianka dla Prezesa :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

Te łapki i ogonki wnoszą do naszego życia coś wyjątkowego. Wcale nie dziwię się, że Ci ich brakuje... :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: ol. »

Wystraszyłam się jak zobaczyłam to zdjęcie stadka :-X
A potem smutno na tę reakcję Prezesa...

Kochany ogonku, a ja Ci nawet życzeń nie złożyłam...
Szczęśliwych i spełnionych dni w obecnym stadku, które też jest Twoje i kochające, i Ty to na pewno wiesz :)
Czerp z niego radość i siłę - i dziel się swoją, Prezesie, bo Oni też czasami jej potrzebją :-*
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Entreen »

ol. pisze:Wystraszyłam się jak zobaczyłam to zdjęcie stadka :-X
A ja jak zobaczyłam słowa "Ostatnie zdjęcie", dopiero jak dalej poczytałam...
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Dzisiaj byliśmy z Prezesem u weta. Niestety w weekend miał dwa krwotoki z noska... :( Wyglądało to okropnie. Pan Doktor osłuchał drogi oddechowe, wymacał brzuszek i na szczęście czysto, ale serduszko już słychać, że z coraz większym trudem pracuje. Te dwa krwotoki są spowodowane zmianami starczymi... coraz słabsze naczynka, niewiele potrzeba by pękły. Dodatkowo dostał dwa bolesne zastrzyki domięśniowe w obydwie łapki tylne - na niedowład, by trochę ulepszyć mu komfort życia i zahamować rozwój niedowładu. Te zastrzyki były bardzo bolesne i Prezeń bardzo płakał... piszczał... przytulałam go do piersi a on dalej się żalił. Tak mi go szkoda, ale to dla jego dobra. :( W środę mam zadzwonić do weta i dać mu znać jak rozwój sytuacji, czy znowu pojawi się krwotok i jak łapeńki.
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: diana24 »

Ojejej... biedny Prezeń... Moje to płaczą przy każdym zastrzyku (po tych incydentach z martwicami), nawet odrobaczającym...
Zdróweczka i wielkiego mizianka dla Dziadziusia ;)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: gosja1 »

Ojej, biedaczek :( Tyle nieszczęść dla takiego małego ciałka. Kibicuję mu tak bardzo, że aż się wzdrygnęłam, gdy napisałaś, że płakał.
On musi Was bardzo kochać .. :)
Przesyłam dużo miziania za Dziadziusia i mam nadzieję, że krwotoki się już nie pojawią.
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: unipaks »

Prezesku, trzymaj się! :-*
Kciukam za ustąpienie tych problemów i ślę jubilatowi życzenia wszystkiego najszczurszego, niech prędko odzyskuje formę i cieszy się kolejnymi miesiącami w dobrej kondycji! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: valhalla »

Biedny Prezes :( Niech już nie płacze, mam nadzieję, że będzie lepiej. Zdrowia dla dziadka :-*
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Afera
Posty: 2768
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 9:37 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: Afera »

Mam dylemat. Mam dzisiaj dzwonić do weta dać mu znać czy pojawił się kolejny krwotok z noska i jak niedowład... i nie wiem czy dzwonić, bo krwotoków nie było, wszystko jest ok. Natomiast jeśli chodzi o łapki to ja nie widzę żadnych cudownych zmian na lepsze, to stary szczur i każdy w jego wieku ma problem z niedowładem i niestety nie da się tego cofnąć. Walczyliśmy z tym u Kluchy i na nic... a nie chcę aby Prezes był regularnie kłuty, bo raz, że to cholernie go boli, bardzo to przeżywa, chodzi obolały, a dwa to nawet nie ma w co kłuć, bo ma zanik mięśni... a te zastrzyki są z wit. B12 i wet uważa, że trzeba podawać w zastrzyku, bo się lepiej wchłania niż podane doustnie. Co zrobilibyście na moim miejscu? Zadzwonię i powiem, że łapki bez zmian to każe mi przyjechać na kolejne zastrzyki a nie chcę tego... bo to i tak nie pomoże, a po co mam go skazywać na ból jeszcze na sam koniec...
9 duszyczek za TM [*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Prezes i jego dream team. <3

Post autor: unipaks »

B1 tabletka raz dziennie działa wspomagająco na starzejące się nóżki i na lepszą pracę mózgu; te zastrzyki co Prezes dostaje są rzeczywiście bolesne... :-\
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”