Kaptury limomanki z kocią domieszką

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: unipaks »

Jak fajnie, kiedy łączenie idzie gładko i bez większych awantur. ;) A jeszcze jak jest taki dobry wujek jak Mars, to już w ogóle. Daj mu ode mnie buziaka za tę jego opiekuńczość w stosunku do potrzebujących ogonków! :-*
Poranek w klatce podobał mi się dużo bardziej niż obrazek dzień później – lubię kupę szczura, tak fajnie wyglądają jedni na drugich! :D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

IHime, buziaki i w drugą stronę ;D Przysadkowcy/nieprzysadkowcy na razie na Nootropilu, będziemy wdrażać i Nivalin. Jeśli nie będzie wyraźnej poprawy, dorzucimy któryś z leków typowo przysadkowych.
uni, Mars wycałowany - uwielbia to :-*
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: Magdonald »

https://picasaweb.google.com/lh/photo/7 ... bedwebsite - Szczurze poranki zawsze są takie piękne ::)

Poza tym widzę, że nie tylko u mnie łączenie polega na kiszeniu całej gromadki w ciasnej klatce :D Ważne, że jest skuteczne!
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Magdonald pisze:https://picasaweb.google.com/lh/photo/7 ... bedwebsite - Szczurze poranki zawsze są takie piękne ::)
Trudno się nie zgodzić :D
A kiszenie stosuję od zawsze - duna od Klimki spadła mi jak z nieba (no dobra, Myszowi, ale i szczury skorzystały, jak widać ;) ). I jeszcze nigdy nie musiałam stosować olejków zapachowych - transporter i mała klatka wystarczają.

Wczoraj wieczorem chłopaki wrócili do woliery - troszkę się ganiali, ale do rana wszyscy przeżyli :P I nawet już się pomału tulą stadnie, więc jest dobrze. W weekend spróbuję strzelić im jakąś sesję - ciekawe czy będą współpracować ::)

I mam już wychodzące koty :) Mocno przeżyłam ich pierwsze wyjście z domu, ale na szczęście trzymają się blisko i Frea pilnuje, żeby nie wychodziły w stronę drogi. Większość czasu w sumie i tak spędzają w piwnicy i na fiśli, gdzie myszy pod dostatkiem (sic!). No ale taka już rola i natura kota. Na Pana Mysza nie polują, bo to Mysz domowy, a szczury są dla nich za duże i na szczęście zbyt przyjacielskie ;)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: diana24 »

limomanka pisze: Większość czasu w sumie i tak spędzają w piwnicy i na fiśli, gdzie myszy pod dostatkiem (sic!). No ale taka już rola i natura kota.
Prześlij jednego moim rodzicom ;) mieszkają na wsi i też jest pełno myszy, a koty sąsiadów są tak spasione i leniwe, że nawet nie pomyślą o polowaniu :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Zgadnijcie, kto wyrasta na największego miziaka w moim stadzie - mały Feneczek :tummykiss: Odwiedziła mnie znajoma z dzieciakami - był tak przytulasty, że chcieli mi go wynieść :mrgreen:
Jutro sesja, a dziś rano Pan Mysz dostał nowy gadżet do klatki - nie przedłużając:
Pan Mysz i jego radość życia :D
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: IHime »

:D Jeszcze kilka takich filmików z Panem Myszem i zapragnę własnego. ;)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: unipaks »

Pilnuj Fenka, żeby go ktoś nie podebrał wychodząc ;) :D

Pan Mysz jest przezabawny... niech zabaweczki służą mu ku uciesze! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Właśnie się dowiedziałam, że Pan Mysz jest spasiony :-[ Kołowrotek przyda się więc do radosnego odchudzania ;D Już przywykłam do pisków wydobywających się z duny (muszę chyba nasmarować tę karuzelę) - prawie nie ustają.

Kochany Tośku, najszczursze życzenia urodzinowe (to już 2 latka :) ). Żebyś był i kochał, jak kochasz :-*
Fotki z imprezki wstawię jutro, bo nie zdążyłam przerzucić na komputer (teść potrzebował aparatu, który od niego pożyczyłam). Zamiast tortu był kisiel z malin i kilkugodzinny wybieg :D
A po powrocie do klatki wieczorem zabawa z jabłuszkiem
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
efu
Posty: 124
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: efu »

jaaak słodko się dzieciaki bawią! :)
Setka, Mufa i Panda.
[*] Morfinek, [*] Serek, [*] Tosia
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: diana24 »

U mnie większym zainteresowaniem cieszyła by się nitka niż jabłko :D moje jakoś za tym owockiem nie przepadają...
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: IHime »

limomanka pisze:A po powrocie do klatki wieczorem zabawa z jabłuszkiem
Moje by nitkę przegryzły, a jabłko olały, rozpuszczone paskudy. ;)
Sto lat dla Tośka! :-*
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Też myślałam, że oleją - nie przepadają za jabłkiem, kiedy dostają je w kawałkach. Ale po pierwsze było to po wybiegu (wtedy zawsze dostają coś "ekstra"), a po drugie na nitce i można było próbować je całe (!) zawlec do bunkra, jak Fenek ;D
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: jestemsen »

Moje laski w ogole nie przepadaja za owocami (wyjątkiem jest arbuz:D), wiec chyba wykorzystam ten pomysł.. Może faktycznie jedzenie jabłka w formie zabawy bardziej przypadnie im do gustu :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: Magdonald »

Gdzie Ty dorwałaś takie małe jabłuszko? :D Czy to może szczury masz takie duże? ;D

Sto lat dla Tośka! :-*
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”