Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Misae
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 8:42 am

Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: Misae »

Dexter Morgan i Vincent Masuka- czyli samolotowe szczury : )

Obrazek

Dex. Miał być w łatki. Jest szary. Miał być mały. Był od razu dwumiesięczny i wielki.
Miał być oswojony- zwiewał na widok ręki, gdzie pieprz rośnie. Nie gryzł, przynajmniej : ) za to robił wystrzałową kupę .
"R.! miał mi się mieścić na dłoni!" powiedziałam przerażona. Mój Partner, 193 cm wzrostu, facet jak się patrzy pokazuje mi wielką swoją rękę i zaskoczony mówi :
"Na mojej się mieści!"
Był mały. Choc nam się wydawało, że jest duży.
Duży jest teraz : )
Fińska wetka się go nieco boi i głaszcze jednym palcem to szare indywiduo : )
Obrazek
Rozpłaszcza się jak ma ochotę. W kapturze siedział, póki się w nim mieścił : )
Obrazek
Chomikuje każde żarcie jakie znajdzie, ukradnie mnie, swojemu kumplowi albo dostanie. Niekoniecznie zjaza wszystko, co potem ładnie rośnie (np. po łóżkiem).
Obrazek
Obrazek

Wraz z współtowarzyszem przeżyli zamieszanie na lotnisku i lot, finalizujący ich teraźniejszą przynależność do Finlandii.. : )

Vince.


Dobrany dla dzikusa Dextera kumpel z Wrocka, który przyjechał do nas pociągiem 2.Maja.
Cudowny, kochany, niesamowity biały albinosek, miesiąc starszy od Dexa, który pokazał mu, ze funfel jest fajny, hamak służy do spania, a po człowieku można siusiać do woli, bo człowiek i tak kocha, i koniec końcem za uchem wymizia.
Obrazek
Wieczny grzebacz w kubkach, kradziej torebek od herbaty, wylizywacz zapomnianych miseczek..
Śpioch,ostatnio zakichaniec, szczur bez oswajania, kochający wszystkich (z wyjątkiem weterynarzy w ich naturalnym środowisku..)...

Dwa buszowadła: )
Obrazek
Jeśli w pokoju jest coś nowego. i można do tego wejść- to koniecznie i szybko nalezy to zrobić!

Obrazek

Obrazek

Nowo meblowane (już zmienione) lokum-willa : ) i pokój, jako integralna część klatki..: )
Obrazek
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: IHime »

Ojej, jacy fajni chłopcy na emigracji. :D Pozdrawiamy!
Ostatni obrazek mi się nie pokazuje.
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: noovaa »

Śliczne szczurki ;)
za to robił wystrzałową kupę
Strzela w dal ? :P

Mi też ostatnie foto nie działa :(
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Misae
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 8:42 am

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: Misae »

Obrazek

Ostatni to nasza klatka : )
Dayanti
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 09, 2013 5:28 pm

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: Dayanti »

Super ubarwienie mają :) Pierwsze zdjęcie jest rewelacyjne, od razu widać gdzie lubią buszowac :D
A klatka fajna dużo, tylko dodaj może jeszcze jakieś tunele albo hamaczków więcej, żeby szczurki miały wybór :)

Pozdrawiam z Pixi i Dixi :)
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: madziastan »

Klatka fajna ale jakoś pustawo :) Powieś troszkę więcej :) Przeglądnij te tematy http://szczury.org/viewtopic.php?f=165& ... start=1140 i na pewno zainspirujesz się z Tym :) Pozdrawiam Dextera (tylko niech mnie nie zabije! nic złego nie zrobiłam! ;) i Vince! Żeby nie odkrył moje ślady ;D ). Pozdrówki od mojego stadka!
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
blue_turk
Posty: 104
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 8:22 pm

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: blue_turk »

O matko, o matko, o matko! Fińskie szczury <3
Awatar użytkownika
Ensui
Posty: 330
Rejestracja: śr wrz 04, 2013 9:59 pm
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: Ensui »

Śliczni są i świetnie razem wyglądają ;D Że są duzi to dobrze, więcej ciała do kochania!
Obrazek
Obrazek
Misae
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 8:42 am

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: Misae »

Tunele z Pringelsów mają głęboko w poważaniu : ) to była klatka tuż po zainstalowaniu ich, mają teraz dwa hamaki, tunel, trzy piętra, wiszący taki..rękaw, my to nazywamy, z mojego starego ocieplacza na noge : ) i pokój, i łazienkę - ich integralną częścią klatki jest mieszkanie. buszują w szafie, dolne półki są dla nich specjalnie zostawione puste, buszują w łazience, zwłaszcza za pralką (spokojnie, kabel wysoko, nie zrobią sobie krzywdy : ) ), buszują w butach w korytarzu, na łóżku, na szafce nocnej, grzeją się na grzejniczkach. Ale faktycznie chcę im urozmaicić klatkę jeszcze, np wiszącym domkiem, tylko w FI deficyt. Tu szczur to zwierzę egzotyczne, cięzko nam jedzenie nawet dostać, co dopiero elementy do klatki : )
anuskarak
Posty: 4
Rejestracja: wt paź 15, 2013 11:49 am

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: anuskarak »

Wow, są świetne. Dobrze że są duże, nie wszędzie już wejdą.
Misae
Posty: 15
Rejestracja: czw kwie 18, 2013 8:42 am

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: Misae »

Na razie rozmiar jakoś nie stanowi przeszkody do wciskania się w każdą dziurę ; )
efu
Posty: 124
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dexter, bo Morgan. I Vince, bo Masuka : )

Post autor: efu »

świetne chłopaki, nie mogę się napatrzeć! :)
Setka, Mufa i Panda.
[*] Morfinek, [*] Serek, [*] Tosia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”