Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: gosja1 »

Ulliś mi się podoba na filmiku, bo na te pestki dyni musisz go tak troszkę "namawiać", a potem w mig je rozbraja ;D
Uwielbiam patrzeć, jak szczury jedzą słonecznik/dynię, niektóre robią to tak sprytnie, a inne nieporadnie, że tak czy inaczej nie da się oderwać oczu :)

Klusio wygląda jak dzieciak, masz rację.

Węgielek wygląda jak puchata kuleczka, bałwanek taki, tylko czarny ;D

A Marquand widzę, że nie uznaje dbania o ogonek? ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

gosja1 pisze:Ulliś mi się podoba na filmiku, bo na te pestki dyni musisz go tak troszkę "namawiać", a potem w mig je rozbraja ;D
Nie, to nie to, że trzeba go namawiać... właśnie to miałam na myśli pisząc, że rozpuściliśmy szczura... on patrzy tylko, czy nie dostanie czegoś lepszego! I dopiero, gdy stwierdza, że chyba nie, to łaskawie bierze, co dają :D Rozpuszczaliśmy go tak od czasu, gdy go Węgiel pogryzł a potem Ulli zachorował... więc trzeba było dalej rozpieszczać. I tak niepostrzeżenie beżyk zaczął to wykorzystywać ;)

Marquand jest tak czysty i śliczny, że stwierdza chyba, iż o ogonek dbać nie musi :P

A w ogóle tu Ulli o Węgla jest zazdrosny! Muszę wychodzić do drugiego pokoju, żeby wymiziać głupioucha... bo Ulli wisi na kratach i sapie gniewnie, kiedy widzi Węgla na moich kolanach. Nie lubi go - całkowicie zrozumiałe - ale nawet nie chce, żebym polarka głaskała ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Dobra, dopiero wstałam, więc jestem jeszcze półprzytomna. Napiszę tylko jedno:
Klusek kończy dziś 2 lata! :D
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: gosja1 »

Wszystkiego najlepszego! :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: unipaks »

Klusek, wszystkiego najszczurszego! :-*
Dla pozostałych też buziaki, niech się trzymają, szczególnie Ulli :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Arau »

Spóźnione, ale szczere Sto Lat! :*
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Dziękujemy za życzenia :) Kluś spędził urodziny spokojnie, w gronie najbliższych szczurów. Wycałowałam, popiszczał sobie - moje kochane piskadełko :-*

A wczoraj Marquand znów wystraszył się odkurzacza.
Jakiś czas już tego nie było, ale wczoraj po odkurzaniu zastaliśmy znajomy widok. Marquand wciśnięty w kącik klatki. Z jednej strony Kluch, ciasno przylegający do przyjaciela, położył na nim łepek. Z drugiej Ulli, dzielny alfa, położył się na Marquandzie. Nie spał - porzeczkowe oczy uważnie lustrowały otoczenie. Przyjaciel czy wróg? Bo jak wróg, to nie, dziękujemy. Dziś stado nieczynne, remanent. Mój Marquś wystraszył się, widzicie? A przyjaciel... no taka na przykład ręka człowieka... to proszę, tylko spokojnie, pogłaszcz nas wszystkich. O, tak, tak dobrze. Marquand zaraz zaśnie, a jak przyśni mu się ten ryczący potwór, to zawsze będzie miał obok nas. I co z tego, że jest większy od nas? Nazwiesz go tchórzem? Oj, bo się pogniewamy. Żaden z moich przyjaciół nie jest tchórzem. To jest STADO i zabieraj tę łapę, już wystarczy. No, chyba, że masz chrupeczkę dla mnie... to dawaj, tylko po cichu...
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Eve »

Stado ! nie igraj ze stadem O0

Ulli Hero kontra odkurzacz schwarzcharakter - stado kontratakuje ! :-*


Dwa lata Ogona to chyba trochę czas nostalgii i trwogi. Dokładnego oglądania i sprawdzania ale też uczucie pewnego ... nie wiem czy dobrze to określę .. pewnej ulgi. Tu nie chodzi o bicie jakiś terminów , rekordów ale o spędzony czas .. pomału można mówić : znam to zwierze, jestem w stanie przewidzieć co zrobi , nauczyłam się już .. oby jak najdłużej !
Jubilatowi - zdróweczka ! :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Eve, ja bardzo lubię drugie rocznice. Jak na tyle szczurów to nie miałam ich wiele, sporo chłopaków odeszło mi młodo. Ale masz rację, czuję pewną ulgę. Zwłaszcza, że Kluś jest ewenementem. Kilku z jego braci już nie żyje albo widać wyraźnie, że się starzeją, a Klusek nadal ma błysk w oku i energię, zachował pełną sprawność. Chciałabym dla każdego szczura takiej starości, jaką miał Czmyś. Do ostatnich chwil biegał, skakał i jadł za dwóch, odszedł nagle na serce, ale w wieku 2,5 roku prawie to nie było takie zaskoczenie. Było to smutne, ale jednak Czmychu dał pewien wzór starości i śmierci, jakich chciałabym dla każdego szczura. Bez długich chorób i cierpień. Liczę, że Klusek właśnie tak będzie żył, a kiedy przyjdzie jego czas, nie będzie cierpiał. Na razie Piskadło ma się dobrze i nigdzie się nie wybiera. Nigdy nie chorował. Jeśli szczur nie choruje przez 2 lata życia, to uważam to za duży sukces (nie tylko mój, bo 10 miesięcy był w innym domu, ale sukces) :)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

Zakupiliśmy wczoraj nowy aparat :D Pierwsze foty szczurów już są! Jeszcze nie są doskonałe, ale jak już nauczymy się obsługiwać to cudo, to będą miodzio. Ale i te są o niebo lepsze niż robione starym aparatem, więc jest się czym chwalić :)
Modelami byli Ulli i Kluś, czarnule spały i miały wszystko gdzieś - tylko kaptury chciały pozować. Na pierwszym zdjęciu wbrew pozorom Ulli nie odgryza łebka przyjacielowi, tylko go iska ;)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: noovaa »

Wygląda jakby próbowała go połknąć w całości ::)

JA TEŻ CHCE NOWY APARAT!!
Najlepiej taki drogi
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Arau
Posty: 1326
Rejestracja: wt cze 12, 2012 5:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: Arau »

Te czerwone, zmrużone oczyska :D
Obrazek
Zaraza, Szuriken, Kaszmir
[klik!]



Za tęczowym mostem...
Alucard, Belzebub, Zenek, Bazyl, Edgar, Arrow, Krecik, Afera, Wichura. Tęsknię za Wami...
Awatar użytkownika
madziastan
Posty: 1467
Rejestracja: śr lip 06, 2011 5:26 pm
Numer GG: 8345513
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: madziastan »

Świetne zdjęcia, a pożeracz straszny :D
Może kiedyś...
Za TM: Mamusia, Córeczka, Robin, Miodynka, Majtki, Milky, Elenka, Lucynka, Mary, Szarik, Gryzia,Jamajka, Shelter, Mała (Gifa), Henio, Kropuś
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: unipaks »

http://images63.fotosik.pl/546/dfee411a7b85dde0m.jpg Ludzie, jaka mina :D - Aaale oop ssoo chooodzi?
;D
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozpieszczury i Rozpłaszczury: 4+2, Frodo nas opuścił...

Post autor: valhalla »

uni, on zawsze tak patrzy :D Oczka ma dość mocno wyłupiaste (zawsze takie miał) i stąd ten efekt ;)

A tu Szczur Antyszczurzy i jego samica człowieka ;)

ObrazekObrazek
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”