Klimatyczna Szajka

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

Maszko - mówisz i masz! :D

wzięłam się dzisiaj za focenie ogonów. jak myszy wyszły cudnie, tak szczury totalnie nie chciały ze mną współpracować :P
ale jest, co jest, żeby pokazać, że żyjemy i mamy się dobrze :D

no to od najstarszych.

Abu - za 13 dni skończy 3 latka. foczek, te łapki tylne żyją swoim życiem, już nawet nie próbują się go słuchać, ale dzielnie daje radę, przednie łapki ma silne i jak się uprze to i na taras się wgramoli :)
Obrazek

Sznycel - rok i 10 miesięcy, zrobił się grubas i leń, ale mogę go przynajmniej czasem pogłaskać, ostatnio udało mi się go nawet pogłaskać w klatce! tylko trochę się spiął, ale nie protestował :)
Obrazek

Comet - rok i 8 miesięcy, on to jak zawsze ciapa jakich mało. zabiera wszystkim jedzenie i najchętniej zjadłby wszystkim leki, nieważne, co tam jest, ważne, że trochę kaszki ::)
Obrazek

Alucard - rok i 6 miesięcy, Aluś jest strasznym indywidualistą, chodzi swoimi ścieżkami, jak nie ma ochoty na mizianie, to miziania nie ma :P ostatnio lubi kombinować jak się dostać do klatki Hiacynta i Lukra i ich wkurza :P
Obrazek

Po - rok i 6 miesięcy, ten to z kolei przeciwieństwo Alucarda, mogę go miziać kiedy chcę i ile chcę, taki pluszak wielki :D
Obrazek

Hiacynt - 7 miesięcy, ostatnio się uspokaja, mogę go spokojnie wziąć na ręce, pogłaskać, nawet w klatce i już na mnie nie fuka i nie gryzie... jakiś przełom? strach przed tą utratą jajek, która w końcu i tak nadejdzie? :P
Obrazek

Lukier - 7 miesięcy. imię idealnie pasuje, taki słodziaczek mój, do miziania, tulenia, noszenia na rączkach..
Obrazek

i myszaste.

Pinky i Mózg - rok i 1 miesiąc - poodparzani, w strupach, w dziwnych naroślach, czyli urok posiadania paskudnych łysoli :P siedzą w domku razem, pocą się, domek cały mokry w środku, oni pozaparzani, czego efektem są strupki na szyjkach, brzuszkach i łapkach.. ::)
Obrazek Obrazek

Uszek - 10 miesięcy (umownie) - no ten to cudak jest. kizia mizia moja mała, istnieje dla niego tylko człowiek, jedzenie i kołowrotek :P
Obrazek

Sitrina - 6 miesięcy (umownie) - zdecydowanie najodważniejsza z obecnego mini stadka dziewczyn. chętnie włazi na rękę, ale za długo na niej siedzieć nie chce :)
Obrazek

Nessa - 6 miesięcy (umownie) - ta to największy dzikus wśród dziewczyn :P tłucze ogonem jak ręka się zbliża, skacze, ucieka, wrzeszczy.. :P
Obrazek

Ceana - 4 miesiące, była dzikuskiem na początku, teraz się robi coraz fajniejsza, kontaktowa :)
Obrazek

i chłopaki najmłodsze - 2 miesiące mają. jego każdego po kolei opisywać nie będę, bo można powiedzieć o każdym to samo... cudni, kochają człowieka, siebie nie lubią, gryzą się, drą się, ale zaraz śpią razem..
Althenor:
Obrazek
Beltherion:
Obrazek
Cathaniel:
Obrazek
Dinnaroth:
Obrazek
Eltharion:
Obrazek
Felsaroth:
Obrazek

i Przekąsek - 5 miesięcy, mój tymczas... cudowny, charakter podobny do Uszka, ale Przekąsek się bunkruje s domku na górze klatki, którego broni jak lew.. jak mu tam podstawię rękę, to gryzie ::)
Obrazek

ufff... koniec :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

przy mysich maluchach wkradł się błąd, chłopcy są z grudnia, czyli mają 3 miesiące, a nie 2.. a ich odmłodziłam! :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Maszka »

Łyse brzydkie takie, że to nie ma co komentować :P
https://imageshack.com/i/e9rtraj - Bezuszek swym cielskiem całą rurę zapchał :D Grubas!
A Przekąsek uroczy strasznie - toż to kolejki powinny się ustawiać po niego!

Za Abusia kciuki zaciskam, aby długo jeszcze był w dobrej formie (3 lata już!) :-*
Awatar użytkownika
Noelle
Posty: 129
Rejestracja: pn paź 15, 2012 10:09 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Noelle »

Sane slodziaki i do tego tak ich duzo :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38161
Ze mną --> Phoebe
za TM :( : Chelsea [*] Dafne [*][/b][/color]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: emi2410 »

klimejszyn pisze: Obrazek Obrazek
Konfiskuję! Ukradnę Ci ich, zobaczysz! :-* ;D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Ojej, to jeden zwierzak, to cudniejszy! ;D Te futerka puchate, uszka cudowne....
...brak futerka u niektórych... zasłodziłam się :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

no, łysole brzydkie jak noc ;D
a od Uszka proszę się odczepić, on nie jest gruby, tylko umięśniony! ;D

a teraz znowu niewesołe wieści - szóstka myszaków, które miały zostać na DS (młodziaki moje), muszą znaleźć inne domki.
gryzą się, atakują, jeden (Dinnaroth) ma pogryziony kuperek... nie wiem, co im w sobie nie pasuje, ale ciągle się żrą, no..
i dla nich lepiej będzie, jak zostaną porozdzielani.
a ja się chyba zaryczę jak będę ich oddawać :(
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Wcale się nie dziwię. Cudowne mają pyszczki, takie ciekawskie, przyjazne... Cudowne myszaki.
Oby im przeszły jednak te burze! Może się uspokoją jeszcze?
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

fakt, cudowni są. ale niestety muszą zostać rozdzieleni i dla nich tak będzie lepiej.
zwłaszcza, że dwójkę weźmie nasza cudowna emi ;D :-*

a ja dzisiaj przytargałam na przetrzymanie chomika.. nazwanego już przez mamę Bandyta :P
miał być na przetrzymanie do czasu transportu do DT w Warszawie, ale tata ześwirował :P poprosiłam go o sprawdzenie czy nie gryzie, bo nigdy wcześniej nie miał kontaktu z człowiekiem.... jak już tata wziął na ręce to oddać nie chciał.. kiział, gadał do niego i opowiadał o swoich chomikach z czasów dzieciństwa. chomik chyba też go polubił ;D
więc DT ma u nas, może się okazać, że tata nie zgodzi się go oddać, wtedy dostanie go z klatką do sypialni i będzie mógł kiziać dzień i noc ::)
a oto Bandyta:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Agik
Posty: 152
Rejestracja: wt maja 07, 2013 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Agik »

ale fajnie gryzoniowo xD szkoda że ja tak nie mogę, no ale... Bandyta cudny :) chłopaki myszaki <3 napaczeć się nie mogę
Jędze: Pixi*, Atena*, Bajka*, Luna*, Lana, Finka, Łacia
Gałgany:Szaman*, Jaś*, Mikrus*, Skaut*, Yoda*, Robin*, Kajtek,Anakin,Wookiee

Bo nawet gdy odejdzie za tęczowy most to i tak zawsze jest z nami <3
Awatar użytkownika
gosja1
Posty: 1809
Rejestracja: ndz sty 30, 2011 12:22 pm

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: gosja1 »

Hahahaha, chomiki są takie.. chomikowate ;D Jejku, on wygląda jak taki typowy chomik, jakiego znałam z dzieciństwa. W sensie - wszystkie dzieci chyba miały takie chomiki (takie umaszczenie itp.) u mnie na osiedlu :P Też by mnie rozczulił :)
Twój tata jest chyba wielkim zwierzolubem? :)
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 00#p982390
-------------------------------------------------------------
Kubuś [*], Kacperek [*], Boguś[*], Marcelek[*]
Awatar użytkownika
emi2410
Posty: 3475
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:41 pm
Lokalizacja: Limanowa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: emi2410 »

Ja się już nie mogę doczekać mojej dwójki, po nocach mi się śnią. :-*

Bandyta jest przecudowny, taka słodka klucha. ;D
Bezszczurowo - Werter w nowym domku
W sercu: 17 szczurzych duszyczek [*][/b][/size]
Awatar użytkownika
Mucha321
Posty: 1672
Rejestracja: pn kwie 13, 2009 2:37 pm
Lokalizacja: GRODKÓW / STARY GRODKÓW
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Mucha321 »

alleee wielki chomik !!! :D
' czasie, zwolnij, bo nas wszystkich pozabijasz. //


z nami: Noël Rotta Taivas, Ozzy Rotta Taivas, Pascal Rotta Taivas i Rumcajs Rotta Taivas.

+ RESZTA TOWARZYSTWA :)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: klimejszyn »

chomik się cudownie oswaja, po dwóch dniach mogę go już śmiało brać na ręce, sam chętnie do mnie wychodzi, kuka, kiziam chomika ;D
i tak DT stało się DS, już pewniak ;D

a emi mi porwała już dwóch myszów, jakoś tak spokojniej w klatce... tfu tfu! mam nadzieję, że w mniejszym stadzie będą grzeczniejsi.
i Przekąsek też znalazł cudowny dom, namawiam jednak na dobranie jeszcze jednego z maluchów :D
gosja1 pisze:Hahahaha, chomiki są takie.. chomikowate ;D Jejku, on wygląda jak taki typowy chomik, jakiego znałam z dzieciństwa. W sensie - wszystkie dzieci chyba miały takie chomiki (takie umaszczenie itp.) u mnie na osiedlu :P Też by mnie rozczulił :)
Twój tata jest chyba wielkim zwierzolubem? :)
właśnie jak z tatą oglądaliśmy zdjęcia chomików, to wszystkie mają takie pyszczki bez wyrazu, albo jakby były złe.. a Bandyta ma wyraźnie uśmiech odznaczony i wygląda na wiecznie szczęśliwego ;D
i tata.. tak, zdecydowanie zwierzolubny :) lata za 'swoim' chomikiem i mówi, co mu mogę dać do jedzenia, krzyczy jak chcę mu dać obiadek, bo 'przecież chomik nie może!', ale już się wzajemnie uczymy, co może, a czego nie :D
Mucha321 pisze:alleee wielki chomik !!! :D
noooooooooooo :D :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
Entreen
Posty: 1747
Rejestracja: ndz mar 20, 2011 11:55 am
Lokalizacja: Racibórz

Re: Klimatyczna Szajka

Post autor: Entreen »

Te, on się faktycznie uśmiecha ;D
Cynamon Imbir Karmel Wanilia

Za TM Wirus Speedy Wąglik Piksel Limfocyt Mikrob Flanelka Kaszmir Szczura
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”