Jogurt

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Jogurt

Post autor: knautia »

na pewno lepszy byłby naturalny bez cukru... ale lepiej smakują mojemu zwierzowi owocowe, ja daję nawet 3 łyżeczki i jak chce to zje, a jak nie to nie... z tym, że nie dostaje codziennie, a tak ze dwa razy w tygodniu i jest dobrze - szczur zdrowy nadmiaru białka nie stwierdziłam nigdy... ale generalnie staram się z tymi białkowymi oszczędnie. jeżeli chcesz dawać jogurcik często, to lepiej jak morzeszek, daj do wylizania pudełeczko, albo wieczko- w mioim przypadku jest ono prztnętą do wyciągania szczura z trudno dostępnych miejsc :D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jogurt

Post autor: Lulu »

ja daje moim codzinnie po lyzeczce (najczesciej niepelnej) . wszystkim z wyjatkiem Osamy - alergik.
ale to tylko dlatego, ze podaje im witaminy na jogurcie....
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Jogurt

Post autor: Ewqa »

Moje sa mądre ;) bo lubia to co zdrowe: jogurt naturalny, żadnych owocowych i serek biały.
Ale warzywa to wola zdecydowanie te gotowane np. marchewkę, kalafior i brokuły. Surowych do pyszczka nie wezmą.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jogurt

Post autor: krwiopij »

nie wiem, ile w tym prawdy, ale wielokrotnie slyszalam, ze jogurty danone do najlepszych nie naleza i lepiej szczurkom ich nie dawac... ja nie daje, tak na wszelki wypadek... wole polskie jogurty jak jogo czy bakoma... moje ogony kazdy smak pozra w kilka sekund, ale owocowe lubia najbardziej... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
moni
Posty: 881
Rejestracja: sob maja 17, 2003 6:09 pm

Jogurt

Post autor: moni »

Ja też odradzam danona.Kiepsko u nich z jakością mleka.
Figa i Julka u mnie

Pestuś, Ziutuś, Kofi i Lafi biegają razem za Tęczowym Mostem w Krainie Wielkich Dropsów
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jogurt

Post autor: lajla »

ee ja osobiscie tez nie polecam jogobeli :/ maja swinska zelatyne, szczerze mowiac ja nie lubie takimi rzeczami szczurow faszerowac ;)
najlepsza moim zdaniem jest bakoma z ziarnami zboz :lol:

a zamrozony jogurcik no pycha :D chyba bym zawisla na szubienicy gdyby juz tego niedostawal :twisted:
MaTa
Posty: 55
Rejestracja: śr maja 25, 2005 7:40 pm
Kontakt:

Jogurt

Post autor: MaTa »

Oi doki ja dalam do wylizania moim szczurkom to niezbyt chcialy go wylizywac a jak im dalam bakomy to juz go ne bylo =D
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Jogurt

Post autor: Lulu »

[quote="lajla"] ee ja osobiscie tez nie polecam jogobeli :/ maja swinska zelatyne [/quote]

:shock:

az pobieglam do lodowki to sprawdzic.

mam w domu mojego faceta, ktory jest wegetarianinem i szczerze mowiac ma bzika na punkcie sprawdzania skladu tego co je (mamy w domu nawet liste wszystkich E, w ktorych moga byc rzeczy pochodzenia trupio-zwierzecego).

zelatyny w jogobelli nie stwierdzilismy...
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Jogurt

Post autor: lajla »

hmm wiec moze nie na wszystkich...
tzn boze co ja powiedzialam :lol: ale ze mnie pala!!
bo jogobele robi firma Zott a oni teraz robia te deserki budyniowe tam jest ta zelatyna

a co do owocwych to napewno masz racje :D ja jogobelli nie kupuje bo nie lubie :wink: danona tez nie kupuje bo nie lubie :lol: wole inne :D a dla szczurkow bakoma :D ;)
knautia
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 14, 2005 4:33 pm

Jogurt

Post autor: knautia »

no jeśli o markach rozmawiamy, to ja też stawiam na bakomę, bo najbardziej mi smakuje, ale jeśli chodzi o świństwa w jedzeniu, to chyba żadna firma nie jest kryształowa... zdarzają się wpadki :? jednakowoż w bakomie jeszcze mi się nic nie trafiło :) a smak zdecydowanie najlepszy :wink: a co do nabiału, czy wasze szczurzynki jadają twaróg, taki biały, bez przypraw? ja tak rzadko jadam, że jakoś nie miałam okazji szczurci poczęstować, może to by było zdrowsze niż jogurcik?
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Jogurt

Post autor: krwiopij »

sa takie twarogi do sernika, sprzedawane w wiadereczkach zazwyczaj... sklad ponoc calkiem naturalny, tylko twarog przemielony dobrze... moje ogony za samym twarogiem nie przepadaja, ale jak doda sie do niego odrobine miodu, zajadaja jak szalone... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Glaniasta
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 02, 2005 6:40 am

Jogurt

Post autor: Glaniasta »

Jezeli chodzi jogurty to Max jadł tylko naturalne z Danona. Nie wiem dlaczego tak, ale tylko je uwielbiał. Zazwyczaj "czyścił" pojemniczek lub dostawał kilka łyżek do specjalnej miseczki.

A miód mam chyba w ringo polo Dako-Art i smakoszce jajecznej tez Dako-Art to już nigdzie nie dodaję Malwi.
Pozdrowionka !!!
phlo
Posty: 2
Rejestracja: ndz cze 05, 2005 3:00 pm

Jogurt

Post autor: phlo »

hmm niemam szczura :(
ale mysle ze jogurt naturalny bakomy ze świeżymi owocami (zmixowany) byłby OK tylko musimy miec pewność ze owoce niemaja jakiegos chemicznego gó*** od spalin itd
Dinusia
Posty: 352
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 12:19 pm

Jogurt

Post autor: Dinusia »

Chcezs miec cyce jak pamela?Jedz codziennie Jogobella!Ja tam daje danone i nic sie nie dzieje!
Ze mna Plamcia z plamcia na brzuszku Rati(kapturka blaze), Panda i Emka...Zagladajcie do mojej galerii! :D
GG:5641215
.....................................................................
Chomiczka Misia i wyjatkowy kot Mycior zawsze w moim sercu! :cry:
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

Jogurt

Post autor: roenna »

Do tej pory też dawałam danone, z racji tego, że sama jadam.
Właściwie nie mogę powiedzieć, że daje jakiś konkretny rodzaj jogurtu, bo częstuję ją tym co sama szamam, a osobiście nie lubie monotonii w jedzeniu ;)
Mogę tylko polecić jogurty Doktora Oetker'a (jabłko&kiwi - pyszności :lol: )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”