Chłopaki z mojej paki :')

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: notmydivision »

Zacznijmy od tego, że od dzieciaka chciałam mieć szczurka, ale mój tatko się ich boi (paradoksalnie, jak mamuśka boi się wszelkich gryzoni, tak szczury jej akurat nie przeszkadzają). Wierciłam rodzicom dziurę w brzuchu, ale żadne płacze i lamenty nie pomogły. Dlatego jak tylko opuściłam rodzinny dom, zatroszczyłam się o wymarzonego towarzysza. Crowleya, ślicznego standard huskacza dostałam od mojej dziewczyny na początku lutego. Wszystko było gotowe na jego przyjęcie i przez kilka pierwszych tygodni chłopak był żywy i rozbrykany. Później nieco zgasł, a ja, kierując się dewizą, że szczury nie mogą być same, postanowiłam znaleźć mu towarzysza. I tak na początku kwietnia w klatce Crowleya zamieszkał dumbo berkshire Magnus. Chłopaki, jak to chłopaki, na początku za sobą nie przepadały, starszy dominował młodszego, a młodszy miał go dość. Jednak łączenie przebiegło sprawnie i teraz chłopy są nierozłączne. Crowley jest energiczny i wszędobylski, uwielbia spać w kapturze, za to Magnus upodobał sobie siedzenie mi na głowie. Na wybiegu ich ulubionym obiektem wspinaczek i zabaw jest kanapa i wielokrotnie gryziony kocyk. Dogadują się z pozostałymi domownikami oraz dwiema świniami morskimi (czasem trzeba jednak pilnować, żeby zęby nie szły w ruch), a wszyscy, którzy ich poznają, od razu się w nich zakochują. W przyszłości na pewno pomyślę nad powiększeniem stada. A oto i one :')

Crowley, standard husky
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Magnus, dumbo berkshire
Obrazek

Obrazek

Obrazek
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
jestemsen
Posty: 403
Rejestracja: śr wrz 19, 2012 2:23 pm
Numer GG: 10813298
Lokalizacja: Poznań

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: jestemsen »

Śliczne zwierzaki :D
a Crowley ma imie po demonie z 'supernaturala'? :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39350- nasza rodzina :)
Obrazek

Za TM: Daisy, Zuza, Pączek, Pchełka, Niunia, Balbina, Ruby, Fretka, Yogi, Maniek
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: notmydivision »

owszem, Magnus zresztą również dostał imię po postaci z książki/filmu ^^
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
Megi_82
Posty: 2126
Rejestracja: ndz paź 14, 2012 8:22 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: Megi_82 »

Fajne chłopaki :D Krzywe strzałki u haszczaków mnie rozwalają :D
A Magnus tak po prostu sobie leży na tej głowie? ;D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38243

[*] Kluseńka, Czarnuszka, Pączek, Tulia, Liwia, Alutka, Tina, Czikita, Bajeczka, Filipek, Szarutka, Gadżet, Thau, Afri, Bąbelek, Dzidzia Rambo, Bulinka, Placuszek, Rudzinka, Bianuszka, Violetka, Wanilka, Lolcia, Tika, Lusia, Elżunia, Anuszka, Klekotek
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: notmydivision »

Megi_82 pisze:A Magnus tak po prostu sobie leży na tej głowie? ;D
To jest jego ulubiony punkt obserwacyjny. Skoro Crowley może na ramieniu, to czemu on nie miałby wejść na głowę? Mamcia pozwoli XD o tak, moje siurki definitywnie wchodzą mi na głowę, ale jak ich tu nie kochać XD
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
havoria
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 07, 2012 3:33 pm
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: havoria »

Śliczne te Twoje chłopaki, a Crowley ma świetną tę strzałkę. :D
Wymiziać!
Havoriowe kluchy ♥
Ze mną: Calico, Francis, Liliana, warciakowy Alex
Za TM: Psota, Pippi, Felicja, Helena, Bonny, Kidd, Mary (*)

Żaden szczur nie przychodzi na świat samotnie, niech więc żaden sam nie umiera.
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: notmydivision »

W zeszłym tygodniu opuścił nas Crowley - zasnął i już się nie obudził. Chłopaki są, nie wiem do końca jak to określić, ale wystraszone? Żal mi ich, sama ryczałam pół dnia, to był mój pierwszy szczur i zostawił po sobie pogryziony kaptur ulubionej bluzy. Przez kilka pierwszych dni wracałam z pracy przerażona, że zastanę Parszywka albo Magnusa martwego, wciąż się boję jak podchodzę do klatki, a któryś z nich śpi.
Może robię źle, szukając kolejnego chłopca do stadka, ale pęka mi serce, jak widzę swoich chłopców ospałych i bez apetytu. Do tego mam wrażenie, że dwa szczury to żadne stado. Dlatego jestem na dobrej drodze do adopcji jednego z krakowskich planciaków, czekamy tylko na transport :)
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
Awatar użytkownika
notmydivision
Posty: 26
Rejestracja: pt mar 14, 2014 8:26 am
Numer GG: 50116260
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chłopaki z mojej paki :')

Post autor: notmydivision »

Jejciu, ja tu o śmierci Crowleya, a nie przedstawiłam jeszcze Parszywka XD otóż chłopiec to śliczny dumbo mink, mały dzikusek, trafił do mnie niedługo po Magnusie - wciąż nie potrafię go oswoić, ale jest nam dobrze tak jak jest, chociaż ostatnio zrobił się z niego miziak. Dnie spędza na spaniu, lubi podgryzać, jak coś mu nie pasuje to łypie na delikwenta spod byka, dając mu tym samym do zrozumienia, że umie się bronić :)
Obrazek
ze mną: Magnus, Rocket, Sheldon, Syriusz i Splinter | za TM: Crowley i Parszywek [*][/b][/size][/i]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”