Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: yss »

lub kilka ozdobnych poduszek. :)
bo mały spadochronik raczej odpada...
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: limba »

Imbir nadal przejawa dusze wspinacza wysokogorskiego ;)

A teraz uwaga, uwaga... tadam :) nowy szkodnik w domu :)
Obrazek

dzis juz z Haggisem sie zapoznal :)
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Telimenka »

Limba Poczciwa Kobieto powiedz mi ile Ty juz masz tych szkodnikow? :)
Zgbilam sie troche..
Nowy domownik sliczny ualuj w dupke
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: sauatka »

Telimenka pisze:Limba Poczciwa Kobieto powiedz mi ile Ty juz masz tych szkodnikow? :)
Zgbilam sie troche..
Nowy domownik sliczny ualuj w dupke
właśnie właśnie ;p jakiś przegląd stada z fotami i opisami by sie przydał ;pp

pozdrawiamy i machamy łapkami :). Miziaki dla szczurasów ;))
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Lulu »

Telimenka pisze:Limba Poczciwa Kobieto powiedz mi ile Ty juz masz tych szkodnikow? :)
Zgbilam sie troche..
Nowy domownik sliczny ualuj w dupke
hehe, tez sie dolaczam do pytania, bo doszczurzasz sie ostatnio w tempie szalonym i trudno nadazyc.

A maluch boski. Gdybym mogla to bym wszystkie te brzdace dotce zabarala, bo sa naprawde super :D
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: limba »

Doszczurzam sie, ale mimo pozorow wiele sie w liczbie nie zmienilo jako iz Froć odeszla :(

Oczywiscie sa dziewczynki Mesz i Pcheł i wraz z nimi duza, biała kula Eliot.

No i panowie: Imbir, Ufo, Klapek, Haggis no i male, czarne na haju ;)

Małe czarne pokrecone jeszcze bezimienne. Jakos totalnie mi pomyslu brak.
Jest malenki ale juz widac ze charakterny,a co najlepsze juz umie sie bawic ze mna. Tzn z moja reka, do tego umie uzywac zabkow, oczywiscie w zabawie ;) Jak wpuscilam mu Haggisa do klatki to dawno nie widzialam takie kicboxingu ;) Myslalam ze Hag to zwariowany czub, ale to gnojstwo go pobija. Do tego jest absolutnie przeslodki i przekochany.
Hag zaczyna jasniec, i strasznie urosl. Przy czarnuchy to normalnie kawal szczura.
Uf jak to Uf.. Przeslodki ryjek, ktory daje sie dominowac Haggisowi. Biro jak to Biro, lazi i zglada co by tu chapsnac do jedzonka, a Klapcio o dziwo sam zaczyna przychodzic na szybkie drapanko :)
Mesz zadek rosnie, ale podobno nerkę jeszcze da sie wyczuc ;) Bardzo ladnie wyglada jak biegnie ze swieczka teelightka w paszczy. Nie wiem za cholere skad ona je wyciaga ::) El jak to El, udaje ze jest odwazniejszy, ale szybko sie opamietuje i spiernicza. Chociaz tez ostatnio zdaza mu sie na glaski przyjsc. No i Pcheł, paskudnik maly. Jak zwykle uskutecznia swoje hobby, tzn polowanie na jaderkowcow paluchy i ogony.

To tak bardzo po krotce.
Czekam az maluch troche podrosnie i zaczynamy laczenie. Na razie tylko poznal Haggisa.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: koopa »

Limbuś oni są po prostu przefantastyczni!! No brak mi słów aby opisać zachwyt w jaki wpadłam........ Znowu mam GMR!!!!! i to przez Ciebie!! :) Na razie nowy domownik mi odpada ale jak bedę już u siebie.... :) :) :) >:D Wymiziaj dziewczyny i chłopaków i małych ADHD'owców :*
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Oleczka »

co tu wiecej pisac mizianko i drapanko od cioci Oli dla calego stadka :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Filipw »

Słodkości...
Wyczuchraj, wymiziaj, wycałuj, wybaw sie z nimi a to wszystko od wujka Filipa :)

Słodkości naprawde. Limba Ja chce mieć takie stado jakie ty masz!!!!! ;D ;D ;D ;D
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Telimenka »

szurfan malymi badz i niemalymi kroczkami moze sie uda :D
Heheh ja mam 6 i mam GMR ostatnio ::) ::) ale mama jest moim zdrowym rozsadkiem i sie powstrzymuje..Moze po wakacjach ?:D

Limba male czarne sliczne.. :) Wymiziaj ogony
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: limba »

szczurfan ja zaczynalam od jednego i patrz jak to sie skonczylo ;) ale spokojnie, zajelo to 9 lat ;)

Potwory wyczochrane i wycalowane.

Wczoraj w wannie maly cz spotkal sie z Imbirem, ktory jak to on olal to "cos" i z Ufolcem. Jak na razie jest ok, ale bardzo prosze o kciuki za udane laczenie chlopakow.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Nina »

Piękne chłopy :) Normalnie cudowne ;D
limba pisze:szczurfan ja zaczynalam od jednego i patrz jak to sie skonczylo ;) ale spokojnie, zajelo to 9 lat ;)
Ale bywają gorsze przypadki, popatrzcie na mnie :D Za 2 miesiące stukną mi 2 lata ze szczurami a ile sie ich nazbierało z całego kraju :P A GMR jak było tak jest ::)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Filipw »

Trzymam kciuki Limba :) ;)
Pamelka
Posty: 21
Rejestracja: pn mar 24, 2008 1:35 pm

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Pamelka »

fajnie było by mieć takie stadko u siebie. ehhh, narazie 3 ogony i męczenie o 4. ::)
Awatar użytkownika
Ausaya
Posty: 1183
Rejestracja: czw cze 28, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje smrodziuchy... Froć ['] .. nowy szkodnik :D

Post autor: Ausaya »

Limba, slodki ten czarnuszek. Jego siostrzyczka - Furia - ma coraz wiecej siersci i coraz bardziej jej sie kreci :D a ta druga siostrzyczka ktora tez wtedy bralam jest juz po udanym laczeniu w nowym domku (zazdroszcze takim...).
Trzymam kciuki za twoje laczenie :D

Szczurfan u mnie szczurki urzeduja rok i 2 miechy a juz 7 ich jest wiec spokojnie, wszystko jest do zrobienia :D Przeprowadzilam sie do swojego mieszkania i sie rozbestwilam ;]

aha... juz bym zapomniala, obowiazkowe czochranko i mizianko dla czarnuszka :D cos sie ociagasz z imieniem dla niego... nieladnie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”