[Akcesoria] - Hamak

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
b4rt3q
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 10, 2006 8:15 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: b4rt3q »

Mój szczurek w dzień śpi na hamaku który zrobilem z hustki (taka dziecięca z piratem na środku :khihi: ) a w nocy śpi w domku :D
Gandzia u mnie od 10.08.2006
Activ
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 12, 2006 12:21 am

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Activ »

b4rt3q, skoro w dzień śpi na hamaku, a w nocy w domku, to... kiedy nie śpi? :lol:

Jeśli chodzi o mnie, to mój szczuras hamaku nie posiada, jednak niebawem powinno się to zmienić ;) póki co śpi na piętrze na poduszce... (mini) z pewnością też wygodna opcja...
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: AmericanIdiot »

hmm Green obecnie nie ma hamaka i raczej nie będzie go miał, chyba że przyszły szczurek go polubi i jakoś nakłoni Green'a do leżenia na hamaku. Gdy powiesiłam Green'owi hamak, móiąc krótko pogardził nim :roll: Nawet gdy coś mu na niego dałam to coś wykombinował zeby tam nie wejsc. A potem po przemeblowaniu miał drugi ale tylko po nim chodził :roll: Możliwe że kiedyś to się zmieni, nijako trzymam kciuki :lol: :P
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
b4rt3q
Posty: 13
Rejestracja: czw sie 10, 2006 8:15 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: b4rt3q »

Activ, nie spi jak cos robi :hihi: a w dzien to ona raczej czuwa bo sie jej z ukrycia przygladalem :khihi:
Gandzia u mnie od 10.08.2006
czmtsz
Posty: 94
Rejestracja: wt lut 28, 2006 8:43 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: czmtsz »

A moje Sloneczka uwielbiaja hamak zrobiony z nogawki od jeans-ow. W dzien spia na nim wszystkie trzy razem, a w nocy nie spia tylko szaleja i nie daja nam spac :lol2: Chyba im zabiore go na dzien to moze w dzien beda szalec a w nocy na nim spac :drap: Tak czy siak polecam ten wynalazek. Z jensow chyba lepszi bo dwuwarstwuwy i nie gryza jak poprzednich :thumbleft:
Dana
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: limba »

A ja dam krotka i prosta rade. Nie kazdy szczur od razu kocha hamak. Co nie znaczy ze nalezy z niego rezygnowac. Klus I Żel jak przybyly do mnie mialy w nosie hamak, a jako starsze panie zaczely doceniac zarowno hamaczki jak i sitka. To samo z Imbirem. Olewal hamak, a teraz coraz czesciej go na nim widuje. Nie ma co na sile przekonywac szczurow do hamaczkow, niech same sie przekonaja. Predzej czy pozniej.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Mona i Kuba »

Myśmy zachęcali ogonki do hamaczka na tzw. pokruszone paluszki. Wydawało się, że to nie skutkuje ale po kilku dniach nasze pannice już się w nim rozwalały. Teraz w klatce wiszą dwa - jeden z dziurawej skarpetki (odcieliśmy palce i troszkę rozcieliśmy, ale ściągacz jest nienaruszony i tworzy jakby okienko - tu urzęduje Lila) a drugi hamak z przyciętej szarej szmaty do podłogi (w sklepach za 1,60, wytrzymały, miły w dotyku i zamiast prać spokojnie można wymienić na następny - tu wyleguje się Nevi).

A tak swoją drogą z nogawki od spodnii nasze dziewuchy mają zrobioną szmatkę do spania - ulubione miejsce w całej klatce : 8)
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
el_pablo
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 9:01 pm

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: el_pablo »

Moje szczurzece już pierwszej nocy (z wczoraj na dzisiaj) odnalazły hamak a gdy się obudziłem spokojnie sobie w nim spały 8)
Grupa trzymająca kciuki
Na szczęście są ludzie dla których szczur znaczy więcej niż wydane kolejne 10 zł
od 15.08.2006 Saphira i Frida :)
Awatar użytkownika
Justka1
Posty: 636
Rejestracja: ndz lip 23, 2006 3:18 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Justka1 »

[quote="ESTI"]Polecam zawieszanie na metalowych spinaczach do papieru.[/quote]
Dzieki,przy okazji skorzystalam,bo mi franca sznurki zaczela obgryzac... :khihi:
A teraz sa piekne,metalowe spinaczyki.. :khihi: ;) [/list]
Za to Dzidzia przez to chyba sie obrazila i nie wlazi na hamaczki.Moze jej przejdzie wielka OBRAZA i zacznie sobie na nich siedziec.A upatrzyla sobie ten przy "suficie" :khihi: .
Pozdrawiam.[/list]
Obrazek
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 223
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 9:43 am
Lokalizacja: pod Poznaniem

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: maggie »

Ja zrobiłam hamak z hustki i Meg OD RAZU tak go pokochała że to jej ulubione miejsce czasem cały dzień nie chce z niego wychodzić.. ;)
Obrazek
Od lewej:Maggie['],Pestka['],Mela['],Kropka :)
Maggie[']-moje słońce ;( (20.07.07r.)
Pestka[']-moje serduszko ;( (29.04.08r.)
Mela[']-moja siostra (10.12.08r.)
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: shy4 »

A oto mój hamaczek, wszystko sam recznie zrobiłem :jezor2: Moje panienki od pierwszej chwili zaczeły na nim sypiac, juz drugi tydzień a póki co tylko podgryziony jest lekko tam gdzie pysia wystawiaja ;)
Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Sileas »

Robota pierwsza klasa... Naprawdę nieźle wygląda i pewno szalenie wygodny :)
Ja się tam z tym swoim krzywo uszytym hamaczkiem chowa. No, ale najważniejsze że szczurki lubia i akceptują :)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Awatar użytkownika
shy4
Posty: 331
Rejestracja: śr lis 26, 2003 7:34 am
Lokalizacja: Leeds
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: shy4 »

Sileas, kosztowało mnie to pare godzin żmudnej jednostajnej pracy przez dwa dni, a jednostajnej pracy nie lubie i pokłułem sie troche igła ale panienki doceniły moją prace i wolą hamak od domku :D
Awatar użytkownika
PALATINA
Posty: 1588
Rejestracja: pn sie 30, 2004 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: PALATINA »

Ja się zainspirowałam hamaczkami z polarków Asi i tak powstał hamaczek dla moich panów:

http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6998
http://szczury.org/album_page.php?pic_id=6997
"Wierząc we własną drogę wcale nie musisz udowadniać, że droga innego człowieka jest zła"
(P.Coelho)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Hamak

Post autor: Lulu »

lol, PALATINA, super :thumbleft:
jak tak ogladam te wszystkie fotki i ogladam i moze niedlugo sama cos uszyje ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”