Tosia i Lusia - dwa diabełki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

Nie, dziewczyny biegają bo niej idealnie bo dziurki są dość małe i w sumie to mama kupiła do łazienki pod dywanik żeby się nie ślizgał, a został jej taki kawałek wiec zrobiłam z niej pożytek :D
A dziękuję dziękuję, może jeszcze wymiziać od ciebie? XD
NemezisStar
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 26, 2014 8:58 pm
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: NemezisStar »

Jakie słodziachy :) A ta siatka to taka specjalna jakaś? Czy zwykła z budowlanego pod tynk? Bo pomysł mi się bardzo podoba właśnie na letnią leżankę. U mnie jak na razie królują puchate hamaki i rondelek ;) I jeszcze najlepiej, żeby był w rondelku kocyk, zmarzlaki jedne...

Wyczochraj dziewczyny od nas :-*
Ze mną:Filomena, Ada, Kropka, Planka, Celina, Jane +kotki Indi i Monte +psy Kopernik i D-mol
6 wspaniałych szczurzynek i nie tylko klik
Jakby ktoś coś mądrego wiedział o urazach na ogonie:guzek
[*]Zuziu zawsze będę Cię pamiętać, moja ty rumiankowa kradziejko.
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

hehe, nie, to taka specjalna pod dywaniki żeby się nie ślizgał, z takiej gumy jakby XD Dziewczyny kochają po nim skakać, a jeszcze jak dobrze pójdzie to może uda mi się zaadoptować jeszcze dwie dziewczynki i oczywiście wymiziam :D
Inuki
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 07, 2014 11:24 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: Inuki »

Ode mnie jeszcze wycałuj ;p

Skoro łapki nie wpadają, to pomysł wydaje się świetny ;) Obrazisz się, jeśli wezmę przykład? Przydałoby mi się coś takiego w klatce, myslałam nawet o tych wkładach siatkowych do zlewu, ale zrażały mnie wielkie dziury.
Oby tylko nie poprzegryzały za szybko ;)

Im więcej szczurów w stadzie tym lepiej ;)
w granicach rozsądku oczywiście

Sama rozglądam się za adopcją, bo na razie Stela mi sama została. Z większą ilością szczurków pozbędziesz się takiego problemu w przyszłości - mi naprawdę nie łatwo było podjąć decyzję o przygarnięciu nowego szczura po śmierci poprzedniego, a czas nagli. Gdyby były 3, to nie byłoby takiego problemu.
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

Też tak myślę, najlepiej właśnie 3, ale nie mam na razie nigdzie blisko, a nie mogę znaleźć żadnego transportu, a zaadoptowałabym już nawet :( Dobrze, to jutro wymiziam i wycałuję hehe :D Eeee nie nie obrażę się, nie wiem gdzie mama kupowała, ale chyba są takie na metry :D Poszukaj w swoim mieście :P
Inuki
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 07, 2014 11:24 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: Inuki »

Cierpliwości, ktoś się znajdzie ;) Ostatnio był dość spory wysyp ogłoszeń o szczurach na tablicy (jak ja szukałam, to oczywiście nie xD).
Zacznę szukać od swojej piwnicy - już niejeden skarb tam znalazłam ;p a jak nie to wyceczka do sieciówek.

A i chyba jeszcze klatki nie pochwaliłam - naprawdę świetna. Podobają mi się takie "ciasno" urządzone (zawsze wydają mi się cieszyć szczury). a jednocześnie schludne i poukładane. Szkoda, że u mnie cięzko taki efekt utrzymać.
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

Nie chodzi o to, że nie ma ogłoszeń, tylko o to,że nie mogę znaleźć transportu dla szczurków bo ja nie mam jak pojechać :D

Serio? Ja uważam, że dziewczyny mają w niej taki artystyczny nieład , tak mi się podobają klatki innych, a moja się taka wydaje dziwna... pusta... No nie wiem :D Na dniach może jeszcze parę gałązek dodam, hamaczków, zobaczę :D
Awatar użytkownika
altelily
Posty: 200
Rejestracja: wt lut 11, 2014 8:51 am

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: altelily »

Śliczne dziewuszki i świetnie urządzona klatka. :) Tylko dlaczego tak mało zdjęć? Prosimy o więcej. :) Pozdrawiam i mizianko dla panien!
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

Jeszcze raz przepraszam, że mało zdjęć. Małe dają się jedynie sfotografować jak w klatce są bo tak to latają i brykają i nie da ich zatrzymać :D. Ale w poniedziałek postaram się coś wstawić bo już po egzaminach jestem :P
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

No, długo mnie nie było, ale wreszcie udało mi się parę fotek zrobić i jestem :D Jak obiecałam wam, oto zdjęcia dziewczyn i hmmm.... suczki, która za dwa tygodnie do nas przyjedzie, ale za żadne skarby nie mam pomysłu na jej imię :)

Obrazek

A oto wczorajszy obiadek dziewczyn, makaron spagetti, z sosem pomidorowo-mięsno-warzywnym :D
Obrazek

A tak wyglądają łapki dziewczyn od razu po jedzeniu :P
Obrazek

A oto Lusia, wczoraj, w łóżeczku, wieczorem, zmęczona wybiegiem :D
Obrazek

Obrazek
A to Tosia, na Małysza próbująca wyskoczyć do koszyka, którego niestety aparat w telefonie nie załapał XD

Obrazek
A tu dziewczyny po porannych przygodach w pokoju, zmęczone, ale dość szczęśliwe :D

No i to by było na tyle, wybaczcie za jakość zdjęć, no ale robione telefonem i tak jakoś wyszło :)

A tak w ogóle u nas jakoś leci, dziewczyny mają okazję teraz prawie codziennie pobiegać, gdyż wcześniej miałam przygotowania do egzaminów i dla nich nie miałam czasu :( Teraz jest lepiej, a za dwa tygodnie jak już mówiłam, jadę po nowego członka rodziny, biszkoptowego labradora, sunię, dla której jeszcze nie mam pomysły na imię :D Może coś wpadnie do głowy za parę dni, a jak nie, to poszukam w internecie fajnych imion. ;)
dominick_black
Posty: 148
Rejestracja: pt lut 14, 2014 3:51 pm

Re: Tosia i Lusia - dwa diabełki

Post autor: dominick_black »

A i bym zapomniała, oto parę filmików, gdyż baby są tak szybkie, że tylko w klatce dadzą cyknąć sobie parę fotek, poza nią, to takie diabełki :D

View My Video

View My Video

View My Video
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”