Arbuz

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Arbuz

Post autor: krwiopij »

Moje zajadają się pestkami arbuza do woli i nigdy nic im nie było. Co nie jest żadnym wielkim odkryciem, bo jak już merch napisała: arbuz należy do rodziny dyniowatych, a ich pestki nie zawierają żadnych toksyn. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
MANIAK90
Posty: 336
Rejestracja: pt cze 09, 2006 3:00 pm

Arbuz

Post autor: MANIAK90 »

Moja tylko arbuza wielbi zadnych pestek i tym podobnych...
Czy ja zawsze muszę sobie tłumaczyć o zachowanie mojego rodzeństwa jako niepełnosprawność??
Ka$q$
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 15, 2005 7:34 pm

Arbuz

Post autor: Ka$q$ »

moja za arbuzem szaleje, pestki wciaga jak odkurzac, przy okazji wizyty u weta zapytalam czy jej nie zaszkodza, powiedzial ze nie ma obaw, tylko jak ze wszystkim- nie przesadzac z iloscia, o brzoskwiniach mowil ze dobre do scierania zebow a jako ze pachna owocem szczur bedzie je gryzl chetniej niz wapn lub patyki, mial racje ;) negra robi zawsze w pestkach brzoskwin dziurke, dobiera sie do srodka i dokladnie wyjada :)
Ka$q$ głodny= Ka$q$ zły
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Arbuz

Post autor: Lulu »

Ka$q$, to polecam temat >>klik<<.
I pestek brzoskiwini nie polecam.
Arbuza - tak.
Brzoskwini, wisni, czeresni, sliwek i moreli - nie.
Pestek oczywiscie - sam owoc moze byc ;)
Ka$q$
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 15, 2005 7:34 pm

Arbuz

Post autor: Ka$q$ »

wow przestraszylas mnie, wielkie thx za tego linka, nie przypuszczalam ze wet moze sie mylic w tej kwestiii wiec nawet nie szukalam, a jednak powinnam byla... zatem konczymy z pestkami brzoskwin... dobrze ze nic sie nie stalo... :oops:
Ka$q$ głodny= Ka$q$ zły
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”