Wspaniali na zawsze..

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: Zuzolka »

Po długo trwających problemach z internetem wreszcie mogę wrzucić zdjęcia naszej klatki :)
Jako, że mamy spooro miejsca to chcielibyśmy dać dom potrzebującym szczurkom :) Na zdjęciach w klatce jest niemalże sterylnie czystko, na co dzień widoczna jest tylko kupa papieru ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: unipaks »

Taka rezydencja aż prosi o więcej futerek :D
Napisz, co tam u Was i czy jest już więcej małych lokatorów ;) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: unipaks »

Sto lat, Zuzolko! :-* W tym trochę ze szczurkami (które mam nadzieję wypełniły już tę piękną klatę) :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: Zuzolka »

Dziękuję Unipaks za życzenia :) U mnie nie działo się zbyt dobrze (ciąża zagrożona, szpital, smutek...) i znów opuściłam forum na jakieś trzy miesiące. U dziewczyn dobrze ;) Tfu tfu, co by nie wywołać wilka. Co do powiększenia naszego stada to wszystko zawiesiłam aż do dziś ;) Chciałabym adoptować półroczną warszawiankę i czekam na odpowiedź od Fobii.
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: unipaks »

Przykro czytać o smutkach i zmartwieniach, które stały się Twoim udziałem :( ; oby już nic niedobrego nie wkradało się w Wasz dom i żeby przyszły czas przynosił już tylko dobre rzeczy, ludziom i ogonkom.
Dziewczynki niech nadal trzymają formę i pozostaną zdrowiutkie! :) Niewidoma albinoska będzie szczęśliwa u Ciebie, mam nadzieję, że szybko się przystosuje i wytworzy się między Wami a nią silna więź. :)
Ściskamy! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: Zuzolka »

Oby Uni, oby :) Wszystko załatwione co do adopcji Rubi, w poniedziałek jedziemy po nią do Warszawy :D Nie możemy się już doczekać!
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: Zuzolka »

I jest już z nami Rubi :D Podróż przebiegła bez problemu, Rubi praktycznie całą drogę przespała. Co mnie cieszy to to, że mimo tego, że jest niewidoma to nie boi się człowieka dzięki czemu nie jest podwójnie zestresowana nową sytuacją. Wręcz chętnie obwąchuje ręce, a nawet podskubuje paznokcie. Przyzwyczajam ją do siebie a jak wszystko będzie ok to już w czwartek zapoznam panny :) Nasza nowa pociecha
Obrazek
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Dayanti
Posty: 38
Rejestracja: śr paź 09, 2013 5:28 pm

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: Dayanti »

Super klatka! taka duża i fajnie urządzona, wykorzystałaś idealnie tą przestrzeń :)
A stadko jakie piękne ahh ! przeuroczo wyglądają w tych mięciutkich mebelkach <3

Pozdrawiam z Pixi i Dixi :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: unipaks »

Śliczna panna z niej :-* I fajnie, że taka ufna, z pewnością będzie garnąć się do ludzi skoro już widać jej dobre nastawienie. A jak z łączeniem, próbowałaś już, są efekty? Mam nadzieję, że zostanie przyjęta przyjaźnie i będzie otoczona opieką ze strony dziewczynek :)
Pozdrawiamy! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Szóstka wspaniałych gdzieś razem...

Post autor: Zuzolka »

Dziewczyny są razem 5 dni i widać, że się zaprzyjaźniły :D W zasadzie to nie mieliśmy problemów z łączeniem, oprócz chwilowego napuszenia się Mali i Alaski a potem było już tylko iskanie, spanie razem :) Rubi bardzo potrzebowała szczurzego towarzystwa, strasznie garnie się do dziewczyn (aż czasem mają jej dość i uciekają gdzie się da.. :P) uwielbia się z nimi bawić tzn. biegać za nimi, podskubywać tyłek, iskać i przy tym sama chce być iskana. Jest bardzo kochana. Szybko przyzwyczaiła się do klatki i możliwości biegania po niej jak się da. Na wybiegu też nie ma problemu, już znalazła sobie zakamarki gdzie udaje jej się wchodzić :) Więc wszystko poszło po naszej myśli.
Pozdrawiamy :*
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Bez Wspaniałych. Z Mali i Alaską :)

Post autor: Zuzolka »

Dołączyła do nas łysa panienka z Lublina- Dorian :)
Obrazek Najmniej rozmazane zdjęcie ;) Zdolności fotograficznych nie posiadam ::)
Obrazek Mali i Alaska jak jeden wielki szczur
Obrazek Kolacja :) Lubię robić takie mini dania dla nich. Tu akurat pierożki ze szpinakiem
Obrazek I to jest właśnie nasza łysolka :D Dorianka jest szczurem bardzo otwartym na ludzi, zupełnie się nas nie bała jak ją przywiozłam. Lubi z nami sypiać, tzn często przychodzi i albo się rozpłaszcza przy nas albo wchodzi w moje włosy i śpi w najlepsze a ja już nie mam wyjścia i leżę tak z nią aż nie wstanie :) Przy łączeniu nie było problemów, dziewczyny się polubiły. Choć nasze ostatnie trzy noce były straszne.. Późnymi wieczorami Dorianka bardzo się rozbudzała i przez jej zaczepki doszło do bujki z Mali. Dorianka ma dwa lekkie ślady pazurków na grzbiecie, Mali wyszła bez szwanku z tej bitki. I tak nie spaliśmy do drugiej w nocy, żeby pilnować dziewczyny. Potem stwierdziliśmy, że to nie ma sensu i Dorian przespała się w osobnej klatce. Rano, południe i wieczór spędziła z dziewczynami- było ok. Noc znów to samo.. I znów w dzień ok, w nocy masakra. Postanowiłam, że oddzielę ją od stada z tego względu, że Mali i Alaska bardzo sie jej boją. Za pare dni będę znów łączyć. Nie wiem czy dobrze zrobiłam... Nie wpadłam na inne rozwiązanie. Dorka ma uszkodzoną rogówkę. Podajemy Baytril, cornergel i floxin. Przyjechała do nas z tym, poprzedni wet nie zauważył, że mała ma w oczodole paproch, jakby wata czy materiał i pewnie to ją uszkadzało. Na szczęście już ma to wyciągnięte i oko też lepiej wygląda. Za trzy dni na kontrole.

Nasza czwóreczka pozdrawia :-*Obrazek
Obrazek
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bez Wspaniałych. Z Mali i Alaską :)

Post autor: unipaks »

Jak miło przeczytać, że mała śliczna Rubi została zakceptowana przez dziewczyny i tak pięknie sobie radzi :)
Ta łysa lublinianka urocza jest, miejmy nadzieję że oczko szybko będzie zdrowe a panna jednak złagodnieje i uspokoi swoje zapędy, zaprzestając bójek i dołączając do stadka. :) http://img607.imageshack.us/img607/2126/60uy.th.jpg Słodko tu wyglądają, niechaj już tylko takie obrazki będą każdej nocy
Hehe miniaturkowe danie http://img11.imageshack.us/img11/8171/u21m.th.jpg Nasze też lubią szpinak i w ogóle pierożki :D :D
http://img59.imageshack.us/img59/8/zq1e.th.jpg jak sklejone ;)
Wygłaszcz całą fajną czwórkę ode mnie :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
Zuzolka
Posty: 332
Rejestracja: pn mar 21, 2011 3:37 pm
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Bez Wspaniałych. Z Mali i Alaską :)

Post autor: Zuzolka »

Dziewczyny znów są razem :) Łączenie przebiegło bez problemów, no ale potem już było pod górkę. Piski, bijatyki, Łysolka podrapana.. Nie obyło się bez transportera i wanny. Ale już jest ok. Co prawda słychać jeszcze piski, szczególnie ze strony Alaski ale ona już raczej tak ma. A dziś na kolację laski wcinały kaszkę kuskus ;)
Obrazek

Muszę się pochwalić Rubinką :) Mała jest tak uroczym i tak spokojnym szczurkiem jakiego jeszcze nie było dane mi poznać. Zawsze jak na nią patrzę to się rozczulam. Jej pysio mówi tak wiele, niesie nam radość i nadzieję :) A oczko Dorianki udało nam sie wyleczyć, a nawet jest przezierne czyli Łysolka widzi na nie :D
Pozdrawiamy :-*
w mam Zuzię Uszka Tosię Bilkusia Lusię Fredzię Pusię Tusię Mali Alaskę Doriana i Rubi.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bez Wspaniałych. Z Mali i Alaską :)

Post autor: unipaks »

Miły oku taki obrazek. :) I wiadomość o oczku łysolki bardzo cieszy; oby tylko już dobre rzeczy się działy w tym sympatycznym stadku! Ściskamy! :-*
http://img42.imageshack.us/img42/903/99j8.th.jpg ta łapka na kaszce: - mooojeee! :D ;)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
meg.
Posty: 5
Rejestracja: pt lis 22, 2013 10:46 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Bez Wspaniałych. Z Mali i Alaską :)

Post autor: meg. »

Urodziwe panienki, fantastyczna rezydencja ;D Swoją drogą, urządzanie klatek powinno być oficjalnym odłamem w dziedzinie wystroju wnętrz ;)
"A radość to jedyna rzecz, którą jak dzielimy to mnożymy:)"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”