Tupot Małych Stóp ^^ - REAKTYWACJA

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Anka. »

Ehh, Nina, jak najbardziej Cię rozumiem .
Też nie wiem ile nas będzie po wakacjach, na pewno zdecydowanie mniej :-[
ObrazekObrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Nina »

Większość to małe łaciate :P

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: klimejszyn »

bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Flaumel »

Klimejszyn - z ust mi wyjęłaś, niestety byłam wolniejsza w pisaniu! :D
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Nina »

Skromnie rzekne: WIEM!
To moje najcudniejsze cudo :) I kto by powiedział, że to kinderniespodzinka? :P Mój mały plastuś :)
No i wreszcie sie nauczyłam jakiego jest koloru xD
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - Zdjęcia

Post autor: pin3ska »

Nina pisze:Obrazek[/url]
szczurze dziewczynki mają prawie zawsze takie piękne, duze oczy... :)
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Nina »

Hurra :/

Coco ma guzka...
Kolejna, już czwarta do operacji. Za jakiś tydzień będe dzwoniła do dr Piaseckiego umówić sie na którąś sobote zabiegową...
Strasznie mnie to zniechęciło... Łudziłam sie, że z młodszym stadem będe miała jeszcze ze 3 miesiące spokoju. Pomiot Piekielny (tzn Coco) ma rok i 8 miesięcy...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: alken »

ło rany :/ biedactwa.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Nina »

Za chwile ide do weta z Ahayą. Pare miesięcy temu miała uraz nóżki. Wtedy myślałam, że już zawsze będzie mieszkała w niskiej klatce bo uraz był dość poważny i rehabilitacja trwała długo. Ale wróciła do stada, mieszkały nawet w połówce towera. A wczoraj znowu sie uszkodziła :( Łapka była tylko troszke spuchnięta, więc cieszyłam sie, że nie jest tak źle jak ostatnim razem, choć do weta tak czy siak chciałam iść. A dzisiaj? Łapka jak balonik :(
Biedna kluseczka nie będzie mogła hasać po półkach i biegać za mną po pokoju jak piesek...
Łatke i Czarną przy okazji też wezme. Czarną, żeby jej obmacać byłego ropnia, bo wydaje mi sie, że nie jest do końca wygojony (chyba, że po prostu ma tam już zrosty) a Łatke bo grucha, choć wydaje sie, że to z noska.

Możliwe, że w sobote pojedziemy do Wro... Popołudniu będe dzwoniła do dr Piaseckiego.
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Nina »

Ahaya hasa już po całym pokoju :) Dzisiaj nawet przekopała głęboką, wybiegową kuwete ze żwirkiem :) Mieszka jeszcze z Czarną w chorobówce, żeby łapka przywykła do ruchu i wygoiła sie do końca.
Łatka przez tydzień brała antybiotyk i przestała gruchać.
Staruszki moje grasują po pokoju jakby miały rok, a nie ponad dwa :) Szaleją bardziej niż młodsze dziewczyny.
Małe czorty korzystają z każdej okazji żeby coś zbroić :) Frida nałogowo znosi wafle ryżowe do klatki, Coco śmiga po całym pokoju z prędkością światła, Choco ciągle coś je a Flora przemyka tu i tam :) No i Florciak ma pierwsze w swoim życiu sadełko! ;D Zawsze smukła jak fretka a teraz troszke przytyła.

Staruszkom zrobiłam kilka zdjęć. Chciałam głównie pokazać guzy i to jak Czarna jest chuda i wyniszczona - okropnie kojarzy mi sie z Heidi pod koniec jej życia.
Z dr Piaseckim jesteśmy wstępnie umówione na wtorek. W poniedziałek rano mam zadzwonić jeszcze raz, potwierdzić i umówić sie na konkretną godzine.

1. Obrazek 2.Obrazek 3.Obrazek 4.Obrazek 5.Obrazek 6.Obrazek

1. Bąbla, Croppa i kawałek Czarnej
2. Bąbla
3, 4.Czarna
5. Croppa i Ancora
6. Ancora
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Jessica
Posty: 4306
Rejestracja: ndz lis 08, 2009 10:14 am
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Jessica »

http://s573.photobucket.com/albums/ss17 ... 0_5752.jpg biedactwo :( trzymamy kciuki za wszystkie ogoniaste ślicznotki
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 44#p793844 -Wąsate Mordki moje
."Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Awatar użytkownika
Licho
Posty: 652
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:07 pm

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Licho »

Boniu, jak patrzę na jej łapencję, to mnie ściska w serduchu
Obrazek
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Nina »

Ancory guz jest największy, ale ona ma tylko 2 guzki i dwie operacje za sobą. A Bąbla ma 5 guzów i przeszła 3 operacje... Ahaya o ile sie klasyfikuje (bo te jej guzki jakieś takie dziwne są, jakby nie uformowane do końca, choć ma je już długo) będzie miała drugą operacje, po pierwszej dłuuuugo był spokój i miała wtedy tylko jednego guzka. O Coco sie najmniej boje. Względnie młoda laska, pierwsza operacja, jeden niewielki guzek.

W przyszłym tygodniu ma być 38 stopni :-\ Przecież nie pojade w taką pogode do Wro bo przywioze szczury na parze...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
Anka.
Posty: 1292
Rejestracja: ndz kwie 15, 2007 4:05 pm
Lokalizacja: (Krajenka) / Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Anka. »

brr, straszne te guzy, odczepić się od dziewczyn nie chcą:(
i jeszcze upały na operację,ehh
jak Kropek i reszta dziewczynek?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ogoniasta
Posty: 2285
Rejestracja: wt lut 10, 2009 11:17 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tupot Małych Stóp ^^ - guzy, guzy i jeszcze więcej... gu

Post autor: Ogoniasta »

Paskudne te guziska :( serce pęka jak się patrzy na taką bidulkę :(
Kciukam mocno za dziewczynki!! :-*
Nina pisze: W przyszłym tygodniu ma być 38 stopni :-\


:o Kiedy??? Bo jak patrzę na prognozę tygodniową, to widzę max 30...
Ze mną:Mary,Serduszko,Brie,Odyseja i IliadaHS,Berta,Xavi
W sercu:Meggy,Pampuszek,Fibi,Rossa,Vilemo,Sasha,CelicaSR,Lexi,SeventhHeaven,Delicja,Izzie,Lily,Muffinka,FoxyLady,Brook,Brandy,
Shandy,Lucynka,Whisky,Bajka,Daisy,Morelka,Impala,Tessa,Tequila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”