o wlosach i fryzurach ;)

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

mazoq, oj, chcialabym by mi tak wlosy urosly... chociaz i tak do naprawde dlugich i tak daleka droga... ale zeby tak chociaz dalo sie kitke zrobic :roll:
a teraz juz mi odrosly od momentu tego scinania w czerwcu tak, ze maly kucyk moglam zrobic... co prawda nie wygladal on dobrze, ale jeszcze tak z miesiac i moglabym je codzinnie wiazac i tak czekac az odrosna...
ale nie moglam juz patrzec na to jak byly zniszczone... poza tym farbowany bury byl jasniejszy od naturalnego burego i jak juz odrosty zrobily sie wieksze to widac bylo ta roznice ;)

a teraz nie mam zle obcietych, fryzurka jest niezla... sa tak postrzepione jak chcialam, troszke zaczepnie... ale czuje sie malo kobieco :-( wlasnie sie maluje, bo niedlugo D. wroci i boje sie, ze jemu tez sie nie spodoba... chce wygladac bardziej jak kobieta niz chlopiec :jezor2:

Sileas, na wszystko sa sposoby ;) opaski, chustki, czapki ;) wszystko da sie zniesc...

mi pomaga to, ze nie lubie wizyt u fryzjera... :roll:
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Sileas »

LuLu, ja nie znosze tego typu ozdób na włosach niestety.. ;) Jakoś nie czuję się z nimi dobrze.
Przyzwyczaiłam się do tego, ze same w sobie były odpowiedniej długości. Nic nie musiałam z nimi robić, raz na pół roku podcinać końcówki. A falujące na wietrze włosy same dla siebie są ozdobą ;) I nic nie było potrzebne..
Ech, tęsknie! :D
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

a ja musze przyznac, ze jak umalowalam bardzo mocno oczy to wyglada troche lepiej...

lada chwila Daniel wroci z pracy... i boje sie :oops: wiem, ze to glupie... nawet jak mu sie nie bedzie podobac to mi tego nie powie i bedzie udawac, ze jest ok ;)
ale chcialabym, zeby choc troche mu sie podobalo...

jak sie poznalismy to mialam bardzo dlugie czarne wlosy :roll:
i tak bylo przez wiekszosc czasu od kiedy sie znamy...
pozniej (jak juz zaczelismy byc razem) zaczelam scinac. nigdy jednak na tak krotko....
Awatar użytkownika
Sileas
Posty: 456
Rejestracja: czw sie 10, 2006 1:12 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Sileas »

LuLu, i jaka reakcja była? :)
Po facetach to zresztą widać jak na dłoni co sobie myślą, ech :)
Za TM ['] : Silje (25.12.2006 - 25.01.2008), Iris (14.07.2006 - 02.09.2008), Wolke (14.07.2006 - 25.08.2008), Shivia (ok. 14.07.2006 - 18.09.2008)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

A ja mam bardzo krótkie wlosy i jestem bardzo przez to szczesliwa. A Ty Lulu jestes delikatna i drobna - na pewno slodko wygladasz, jak podlotek ;) Szkoda, ze nie masz foto.
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

Daniel stwierdzil, ze wygladam sexownie :shock: szczerze mowiac sadze, ze to byla bardziej zasluga pomalowanych oczu niz fryzury ;) po tym jak zmylam makijaz nie odwazylam sie juz pytac czy mu sie podoba...

ale musze powiedziec, ze taka fryzurka zmusza mnie do prostowania sie ;) ze swiadomoscia, ze nic mi nie zaslania moich ramion jakos glupio mi sie garbic...
co dziwne, bo po poprzednim scieciu tez mi wlosy nie siegaly ramin... no ale byly troche dlusze, wiec nie czulam sie taka obnazona...
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Mycha »

Ktoś mi coś doradzi? Chcę wyglądać ładnie po prostu -_-
To było tak...
Kiedy byłam mała (dalej jestem, ale tak podstawówka ;) ) miałam włosy za tyłek i grzywkę. Później stopniowo ścinałam, ścinałam, aż... Wyglądałam tak. Moje włosy wyglądają inaczej w zależności od fazy księżyca, temperatury, wilgotności, wiatru i wielu innych skomplikowanych czynników. Nienawidzę ich... Raz były takie, innym razem wyglądałam kompletnie jak oszołom.... Później strzeliłam sobie grzywkę... Wyglądałam okropnie (na codzień nie noszę dresu! :P ). Kiedy grzywka się wydłużyła wyglądałam tak i wpadłam na "genialny" pomysł - jak mi się wtedy wydawało - zrobienia sobie (na jakiś czas) czekolady na głowie. Wyszło jak wyszło - wyglądałam staro i brzydko. Do tego jestem taka trochę pulchna i fujjj było... Ostatecznie farba zeszła. Dzisiaj wyglądam tak: kucyk, a jak jest wiatr albo inny czynnik na nie działa... Kręcą się i wchodzą do oczu ;(.
HELP ME :(
Nie mam już siły do cholerstwa :P :tard:
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 2:55 pm przez Mycha, łącznie zmieniany 1 raz.
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Viss »

[quote="LuLu"]po tym jak zmylam makijaz nie odwazylam sie juz pytac czy mu sie podoba... [/quote] :shock: przeciez powinnas mu sie podobac bez wzgledu na to co masz na sobie; nie wiem czemu wątpisz, ze bez makijazu mu sie nie podobasz??

Mycha, ja mam jedna, za to bardzo dobrą radę. Idz do dobrego fryzjera, bo taki weźmie pod uwagę, jak sie wlosy ukladaja na mokro, jak na sucho, jak rosna i jaka masz twarz i figurę i do tego wszystkiego dopasuje fryz.
Ostatnio zmieniony czw wrz 28, 2006 2:59 pm przez Viss, łącznie zmieniany 1 raz.
I am not from your tribe.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

[quote="Viss"][quote="LuLu"]po tym jak zmylam makijaz nie odwazylam sie juz pytac czy mu sie podoba... [/quote] :shock: przeciez powinnas mu sie podobac bez wzgledu na to co masz na sobie; nie wiem czemu wątpisz, ze bez makijazu mu sie nie podobasz??[/quote]

to chyba logiczne :jezor2: watpie, bo sama sie czuje malo atrakcyjna w tej fryzurce... to nie kwestia faceta, a moich kompleksow...
i boje sie, ze inni to widza tak samo... no a umalowane wygladam zdecydowanie bardziej kobieco... i czuje sie pewniej... ale na codzien nie mam cierpliwosci sie tak mocno malowac.


[quote="Viss"]Mycha, ja mam jedna, za to bardzo dobrą radę. Idz do dobrego fryzjera, bo taki weźmie pod uwagę, jak sie wlosy ukladaja na mokro, jak na sucho, jak rosna i jaka masz twarz i figurę i do tego wszystkiego dopasuje fryz.[/quote]

podpisuje sie pod tym. ja sama nienawidze do fryzjerow chodzic... jednak moja mama lubi i to ona mnie najczesciej zapisuje i wybiera fryzjera... mi jest wszystko jedno, mam fryzjera w bloku i jak chce sciac na najczesciej tu ide... ale jak juz mnie mama zapisze to tego swojego to zawsze jestem pod wrazeniem, ze fryzura jest taka jaka miala byc, uklada sie tak jak miala sie ukladac i do tego ladnie odrasta. strzyzenie to sztuka ;)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Mycha »

Chodzę do fryzjera co pół roku - do różnych i zawsze pani fryzjerka ma jakąś idiotyczną wizję która jest i tak do d........... Teraz myślę o tym, żeby zrobić się na średni blond, bo kiedyś stylista mi powiedział, że będę wyglądała lepiej w jasnych włosach... Zobaczymy co z tego wyjdzie. A może macie jakieś inne sugestie do moich stale protestujących włosów? ;)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
debbie_lu
Posty: 83
Rejestracja: pt sie 25, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: debbie_lu »

ech, a ja znowu stoje na rozdrozu. nie wiem co mam zrobic z wlosami. niby sa fajne bo jest ich duzo ple ple ple ale w tym wlasnie problem, bo wiekszosc fryzxur ktore mi sie podobaja (czyli mocbio wystrzepione, takie drapiezne) sa dla osob o prostych dosc rzadkich wlosach. dla mnie nadaje sie chyba tylko jakis warkocz ani z zielonego wzgorza :sad3: a w ogole pomijam juz fakt tego ze moje wlosy naturalnie sa szarozielone, a farby (takie trwale, normalne) zmywaja mi sie po miesiacu - z ciemnobordowego robia sie jasnorude itp... mam juz dosc :(

tyeraz wygladaja jak wielka szopa:
Obrazek
Obrazek
^
|
tyutaj sa mokre, ale wygladaja calkiem realistycznie;) (a w ogole to wygladam jak wygladam bo to po imprezie na ktorej zostalam zaatakowana przez ogrodzenie - dluga historia ;) )
Obrazek
^
|
kolor zaklamany

no i jestem w kropce. co z nimi zrobic... any ideas?
Moje dzieci: Heidi, Trufelka, Hela i Dzidzia vel Mała Grey
Po drugiej stronie tęczy: Dzikuska (lipiec 2006-30.06.2008), Tofisia (lipiec 2006-21.07.2008), Michelle (9.03.2008-27.08.2009), Rosemary (2007-20.11.2009), Idgie (jesień 2009-13.09.2011) :( :*
Awatar użytkownika
debbie_lu
Posty: 83
Rejestracja: pt sie 25, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: Warszawa

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: debbie_lu »

Mycha, chyba mamy podobny typ wlosow, tyle ze ja troche wiecej. rozumiem Twoj problem bardzo dobrze ;) mysle ze w czekjoladzie wygladalas super! i zdecydowanie nos rozpuszczone wlosy... jesli tak nie mozesz z nimi wytrzymac to moze... dredy? :>
Moje dzieci: Heidi, Trufelka, Hela i Dzidzia vel Mała Grey
Po drugiej stronie tęczy: Dzikuska (lipiec 2006-30.06.2008), Tofisia (lipiec 2006-21.07.2008), Michelle (9.03.2008-27.08.2009), Rosemary (2007-20.11.2009), Idgie (jesień 2009-13.09.2011) :( :*
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Lulu »

pym pym pym.. a jednak mam fotki ;) Lulu w nowej fryzurce (klik w miniaturki):

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Nazumi
Posty: 140
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 7:46 pm
Lokalizacja: Ełk

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: Nazumi »

A ja mam czerwono-blond pasemka na brazowych wlosach :F
Naturalnie sie niestety faluja. Czasem to wyglada naprawde.. strasznie O_o
Dlatego prostuje ;]
Chiba & Chichiro Emerald Moon :D
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

o wlosach i fryzurach ;)

Post autor: sauatka »

LuLu, bradzo fajnie! pasuje ci taka fryzurka :jezor2: ... kolor tez swietny, to twoj naturalny?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”