RE: Za ten widok, warto

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
DeVilk
Posty: 12
Rejestracja: śr mar 07, 2007 7:33 pm

RE: Za ten widok, warto

Post autor: DeVilk »

Elly- no tak arabki są słodkie kiedy naturalne . U nas w stadninie jest jeden słodki arabek :)
Szpaczek- moja mama nie chciala mnie puscic na oboz konny do innego oddalonego miasta. Tam przydzielali ci konia na caly obóz. Na następny dzien od przyjechania jechalo sie do innych miast i przez 14 dni wędrowalo sie konno do roznych miejscowosci, a noclegi byly w namiotach, po drodze... Trochę żałuje, że nie pojechalam . Mama stwierdzila, że to daleko i moge spasc z konia to ja do niej, ze przeciez mamy konie i jakos nie spadlam, ale powiedziala, ze nasze to nasze, a obce to niewiadomo co... Moje zrobia wszystko zeby zostać wymiziane . Głaskanie od smakolykow bardziej wolą
Yss- nie dziwie sie, bo mi tez ledwo czasu starcza przy moim stadku, ale staram sie wygospodarowac im jak najwiecej mi sie da czasu .
Aska4art0- ja nie jestem wielką fanką kotow, bo wolę psy (tylko nie szczeniaki! ) ale nie zostawilabym jakiegokolwiek w potrzebie :). Na pewno bedziesz jesczcze miala kota
Magda18- wycyckam od ciebie zwierzaczki :). Moze i są wdzieczne, ale ja tez jestem im wdzieczna za to, ze sa takie kochane
Szpaczek- miejmy nadzieje, ze wykupili je jacys dobrzy ludzie, a nie wlasciciele wezy...
Dziękuje wam wszystkim za mile słowa :)
Teraz chomim biega w labiryncie, a nie w kuli jak radziliscie. Myszki dzisiaj poki co nie chcialy wychodzic z klatki, bawia sie w trocinach i robia tunele :). Szczurki dzisiaj nieco spokojniejsze niz zawsze. Ciagle siadaja na parapecie i czekaja az zrobi sie cieplo i beda moglu pohasac na ogrodku :). Psiaki caly dzien spia, ale koty daja o sobie znac, bo wciaz przynosza pileczki do zabawy i prosza o pieszczoty :). Zaraz lece na jazde konna, bo w weekend staram sie wygospodarowac klaczka jak najwiecej czasu :).
Pozdrawiam was bardzo cieplutko :). Aha i pozdrawia was Loczek i Major którzy własnie liżą monitor od komputera w miejscu gdzie jest avatarek szpaczka (jej sczurka) :).
Trzymajcie sie
Szczury: Pudło, Klaps, Loczek, Major
Myszki: Miecio, Kaziu
Chomik: Fruzia
Koty: Pan Kracek, Bosman, Pepsi, Linda, Ekler
Psy: Ptyś, Ebi, Marcela, Bania
Konie: Majka, Dama
To są imiona oficjalne ;P
Awatar użytkownika
szpaczek
Posty: 877
Rejestracja: sob gru 09, 2006 10:43 pm
Lokalizacja: Sosnowiec rulezz:D

RE: Za ten widok, warto

Post autor: szpaczek »

DeVilk-oby...
kurcze zawsze marzyłam o takim obozie gdzie ci przydzielaja konia!;(
od 07.03.2008 Mgiełka :)
od 20.12.2008 Iris:)

za TM:Pixi ['] (14.01.2007-17.11.2008) ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”