Ogoniaści

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Uważaj na Gucia. Mój Mlekołak umarł we wtorek w nocy :( Miał ogromnego guza przysadki, ale sekcja wykazała też kardiomiopatię przerostową, więc w razie jakichś sercowych objawów powiedz o tym wetowi.
Kluś za to bez zmian, tylko trochę przytył, ale mam nadzieję, że on będzie zdrowy, jak zresztą też Gucio i cała reszta miotu.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Oj.... bardzo mi przykro :( Tego to bym się nie spodziewała :((( Biedny... Ach te wstrętne, podstępne choroby....

--------------------------------------------------------------------------------------------

U nas ok. Łatek ostatnio jakby dostał szału, bierze swój ogon do pyszczka i zanosi go do domku. W domku ogon mu się prostuje i wychodzi na zewnątrz, więc Łatek znów wychodzi, bierze go w zęby i zanosi. Potrafi tak z 10 minut za jednym razem. :) A ogon ma mega długi...

Psiurowi lepiej, wet pomógł. Był po prostu przeziębiony, a ja już myślałam, że sto starość :)
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
SkywalkerYoda
Posty: 443
Rejestracja: pt gru 02, 2011 7:10 pm

Re: Ogoniaści

Post autor: SkywalkerYoda »

Odszedł od nas Łatek. Z dnia na dzień. Był żywy, miał apetyt, a tu nagle znalazłam go martwego w klatce..........(*) :( Ma grób pod krzaczkiem przed naszym balkonem... Ciężko. Zostały dwa: Gucio i Chmurek. Ech, nie bardzo mam czas na forum i mój wątek zamienił się w cmentarz, bo piszę tylko wtedy, gdy któryś Ogonek odejdzie :(
Bo umrzeć to zbyt mały powód, żeby przestać kochać
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogoniaści

Post autor: noovaa »

:( przykro mi
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogoniaści

Post autor: valhalla »

Hej, jak Gucio? Miesiąc temu miot skończył 2 latka. Większość braci już opuściła ten świat :( Ale Klusek wciąż ze mną jest.
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”