<:(...)~~~

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
soho
Posty: 977
Rejestracja: czw lut 17, 2005 10:55 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: soho »

niezle stadko i foteczki pikne :) a Lucy napewno by sie spodobala mojemu Pacjentowi (tez aguti rexik hihi)
w serduszq... Kisiel ,Bingo,Trysia,Pacio,Glucia,Blutek
ik hou van je schatjes :*
moje gwiazdki na niebie
Tusiduś
Posty: 41
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 5:38 pm

<:(...)~~~

Post autor: Tusiduś »

[quote="ESTI"]
LUCY poraz trzeci

[/quote]

hihihihi
Ja piórkuję! Jaka modelka! Normalnie pozuje Ci do fotek!
Ona ma kręcone wąsiki?

Cudeńko :)


heh... i stosuje natrętne wycieczki pod nakrycie kanapy? Skąd ja to znam? :roll:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

[quote="Tusiduś"]Ona ma kręcone wąsiki? [/quote]

Tia nie dosc, ze pozuje to jest malym rexem i czekam z niecierpliwoscia, az stanie sie pokrecona. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

<:(...)~~~

Post autor: lajla »

Esti masz piekne stadko :D

jak ja kocham albinoski :D teraz masz jakby dwa ;) mozesz nabieracludzi ze mika to black eyed white ;)

cudo swoaja droga widzialam dzisaj 3 male albinoskiki w sklepie, i ah wiecie jakie uczucie mnie zlapalo:D

zazdroszcze takiego 4 osobowego stada i przykro mi z powodu ranki Miki i tego co sie Elmo przydazylo, ale najwazniejsze ze jest i bedzie dobrze :wink:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Dzieki lajlus za mile slowa...ja tez mam nadzieje, ze bedzie dobrze...jutro ide do weta na wizyte kontrolna, boje sie troche o Mikulke. Ale na razie nie bede krakac, opowiem jak wroce. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

<:(...)~~~

Post autor: lajla »

hah to mozemy isc telepatycznie razem :D bo ja jutro tez do weta na kontrole :wink:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Prawie cale stadko w porzadalu. Love jest coraz kochansza, Elmo jest moim najslodszym kochaniem, a Lucy rosnie jak na drozdzach i terroryzuje reszte...

Mika ma nawrot nowotworu...kilka dni temu wyczulam zmiany, a teraz czuje wyrazy guzek w miejscu poprzedniego...obiecalam sobie, ze nie bede plakac i, ze przygotowalam sie na to...gowno prawda...ja sie nie zgadzam...:sad2: Ona jest moja najkochansza - nie pozwalam...nie chce...
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

oj, Estus... :(
trzymajcie sie dzielnie dziewczyny.... przytulam mocno...
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: GoHa »

Trzymam kciuki... :( smutne to strasznie kiedy nasze dzieciaki choruja...
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

ja tez absolutnie się nie zgadzam :-( ...niech to paskudztwo natychmiast zniknie ... :sciana2:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: Lulu »

:-( tez trzymamy kciuki... az mi serduszko sciska. duzo pozytywow i ciepelka dla was :przytul:
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Ehhhh

Mikunia...widze jak mi sie strasznie posunela i staje sie taka...delikatna...
Mam dylemat, stadko, a najbardziej Love sie nia opiekuje, iska ja, ale w tym samym czasie meczy ja swoim cialkiem, wciska sie i nie daje spokoju...i nie wiem co robic...na razie niech mieszkaja razem, ale nie wiem, czy za jakis czas nie dac jej spokoju i odseparowac ja do osobnej klateczki - ona w sumie spi z nimi, ale widze, ze coraz czesciej ucieka i chce byc sama...w dodatku ten nawrot guza...
Nie mam pomyslu...One tak slodko spia razem, z zamknietymi mocno oczkami, wtulone...ale szkoda mi Mikusi - zeby mila dosc sil, zeby moc sie wybronic i robic to co jej odpowiada...nie wiem co robic???
Obrazek
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

<:(...)~~~

Post autor: jokada »

niestety, to jedna z trudniejszych decyzji...
ale jezeli masz miejsce, czas, to radze oddzielic juz teraz...

ja zaczynam załowac ze nie oddzieliłam Yasco wczesniej-jest szansa ze przynamniej łapy by sobie nia kontuzjował

niestety oprócz siły do przepychanek z reszta stada - mają coraz mniej siły do wspinania i słabszy refleks - coraz łatwie może spaść gdziś z wyzszej półki, wolniej od stadka bedzie dochodzić do miski...

trudna decyzją, zwłaszcza gdy stadko zgodne, razem przytulone spi...
ale trzeba ją podjąc
dla dobbra starszego szczurka...
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

<:(...)~~~

Post autor: ESTI »

Obrazek

Mikunia ma znowu nowotwor, a dokladniej nie jeden...sa przerzuty.
Wyczulam odrost w miejscu ostatniego operowanego guza, a po drugiej stronie brzuszka, pod sutkiem kolejna gulke. Postanowilam nie operowac juz malutkiej...przeszla juz dwie i boje sie, ze nie przezyje narkozy.

Z dobrych wiadomosci, to moge napisac tylko tyle, ze martwica, z ktora walczymy od kilku miesiecy prawie poszla w zapomnienie...po wielu probach, lekach, masciach, areozolach - w koncu prawie jej nie ma. Byla wielkosci placka o srednicy 3 na 4 cm, a teraz zostal juz tylko malusienki strupeczek, ktory mam nadzieje, ze niebawem odpadnie...
To jednak mnie nie pociesza...

Reszta stadka ma sie dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

<:(...)~~~

Post autor: limba »

Estus trzymam kciuki za homeopatie...a poza tym to wiesz...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”