Kander i Hugo!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

No panny już niedługo - bardzo się cieszę, że obie będą świętować :)
Medorce chyba się guzik pojawił, pod łapką, ale mały, w ogóle mam wrażenie, że zmalał ostatnio, także kciuki proszę by nie rosło ! Postaram się o jakiś filmik na drugi roczek, co by pokazać jakie dzielne i sprawne :)

A dziś trafiły do mnie potworki na chwilę:
Obrazek Obrazek Obrazek dziewczęta
Obrazek Obrazek i chłopcy.
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Guzek nie dość, że ma nie rosnąć, to jeszcze - precz niech się wynosi !

Medo i Marszko - ponieważ jutro nie będę miała możliwości - przyjmijcie już dziś najserdeczniejsze życzenia - nóżek co niosą wysoko, nosków co znajdują smaczności, boczków dopieszczanych kochającą dłonią i zawsze przyjaznym zębem :)
Zdrowia, zdrowia, zdrowia dziewczynki :-* :-* :-*




Co do tych dzieciaczków - w głowie mi się nie mieści w jakich musiały przebywać warunkach, żeby w takim wieku być już w tak zaawansowanej chorobie... :(
Niech już im odtąd będzie wspólną drogą - z dobrymi ludzmi !
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Za życzenia serdecznie dziękujemy! Dopieszczane boczki mają zapewnione, zdrowia nam się dużo przyda. Guzek na razie jest jaki był, raczej nie rośnie - czyli jest dobrze! :)
Beżorki rozleniwione Obrazek Obrazek w miłym towarzystwie Obrazek
Kander standardowo Obrazek przystojniacha.
I chciałam powiedzieć, że straszenie szczurów nieszyciem im już żadnego hamaka jak zeżrą - działa! Hamak, a nawet dwa - żyją!
Obrazek Obrazek





Maluszki sklepowe - sklep twierdził, że leczone - no ale nie wyszło ::) Teraz trafiły do vivowego DT do Wrocławia, aktualnie leczone i szukają swojego ludzia :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

http://imageshack.us/photo/my-images/189/img7796b.jpg/ ja tu pilnuję ! :D
http://imageshack.us/photo/my-images/820/img7780q.jpg/ łapka Medorkowa, to wtulenie... (stanęły mi właśnie przed oczami poleżenia Grenadyny z Asche...)
Cudownie jest wiedzieć tak zrelaksowane dziewczynki w swoich apartamentach (dopatrzyłam się nawet mojego ulubionego mostka :) ), na swoich mężczyznach podparte... Dwie wspaniałe wojowniczki :-*


Zaś brunatne... ^-^
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

A tak! Schodki z poręczami, nawet dwie sztuki, jedna się chowa za hamaczkiem :) Beżynom ułatwiają poruszanie się po klatce, ja bardziej spokojna jestem o ich akrobacje, a leniwy Hugo też korzysta ::)

No właśnie leniwy Hugo - generalnie choroba zaraźliwa, wszystkich dopadł leń (tak, mnie również).
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :D
Obrazek łapsko!
Obrazek a tak Kander dba o Marszeńkę i jak tylko oczko za mocno zaporfirynuje, od razu bierze się do czyszczenia i nie ma "nie!".
ol pisze:Dwie wspaniałe wojowniczki :-*
http://www.youtube.com/watch?v=dOaR5Owd ... e=youtu.be króciutki i nijaki, bo szczury nie chciały ze mną współpracować, ale jest!
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Makszo, jakie one są powabne http://imageshack.us/photo/my-images/546/img7850ib.jpg/ !
Nic dziwnego, że chłopcy nie mogą się powstrzymać !
http://imageshack.us/photo/my-images/834/img7874s.jpg/ Kander się zaraz rozpłynie :D
a Hugonek czujnie strzeże http://imageshack.us/photo/my-images/526/img7861dl.jpg/ :)

A jak im jeszcze dziewczyny zrobią tak http://imageshack.us/photo/my-images/19/img7882a.jpg/ to jest już idealna kupa szczęścia :D

Wszytskiego dobrego Wam :)


Maszka pisze:http://www.youtube.com/watch?v=dOaR5Owd ... e=youtu.be króciutki i nijaki, bo szczury nie chciały ze mną współpracować, ale jest!

no właśnie.. nie ma ?.. otwiera mi się zablokowany przez eMI :-[
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

no właśnie.. nie ma ?.. otwiera mi się zablokowany przez eMI :-[
hmm, i co ja teraz mam z tym zrobić..?

Beżorki dalej dzielnie się trzymają, tylko powoli zaczynają marudzić a bromergon... ale jeszcze dajemy radę. Hugonkowi zaczyna trochę odbijać, Kander już mu wytłumaczył, Marsza w miarę też, ale biedna Medorka ogranicza się do położenia, zamarcia w bezruchu i wrzasków...

Szczurów na razie brak, ale mam mojego głupka. Korek 04.04 skończył 7 lat! :)
Obrazek Obrazek
i troszkę bardziej korzystne
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Maszka pisze:
no właśnie.. nie ma ?.. otwiera mi się zablokowany przez eMI :-[
hmm, i co ja teraz mam z tym zrobić..?
może zmienić podkład ? tutaj widać, że są ograniczenia na prawach autorskich


Bezjajecznemu odbija :-\ no co on ?!
Niech Kander z Marszą wytłumaczą bardziej ;) Wymizaj ode mnie ciepło delikatną Medorkę :)

Korek prezentuje się wspaniale !
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Wyłączyłam dźwięk zupełnie, już można zobaczyć :)

Ja zupełnie zapomniałam! Kiedy Beżyny kończyły 2 latka, Kander kończył przecież swój pierwszy rok! Teraz Hugo jakoś kończy roczek, bo jest młodszy od Kandra o około miesiąc.

A Hugo to taki mięśniak, głupiutki. Czepia się tych szczurów, wszędzie się panoszy. Gryzie Kandra, łapie za kark, ciągnie skórę, puszcza, łapie, cięgnie, puszcza. Kander oczywiście oaza spokoju, nie zareaguje i dopóki nie krzyknę "Hugo!" to Hugo nie przestaje. I tak kilka, kilkanaście razy podrząd potrafi. Beżyny także goni.. I zupełnie nie wiem o co chłopakowi chodzi :-\ To że mnie nie lubi, to się przyzwyczaiłam (i tak się cieszę, bo już przecież od kilku miesięcy mnie nie chapnął!), ale ze szczurami zawsze pięknie się dogadywał ???
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

No to jeszcze raz wszystkim - urodzinowe STO LAT ! :D

Szczurza psychologia to czasami ciężki kawałek chleba :-\ Mam nadzieję, że u Hugo to tylko jakiś taki wiosenny przypływ źle skierowanej energii... Za piórkiem latał jak duży dzieciak a tu takie rzeczy o nim słyszę ! Dobrze, że chociaż na Twoje upomnienia reaguje.

A na filmiku - wesoło :) Po beżynach nie znać, że cokolwiek im dolega poza dylematem który kawałek zielonego najsmaczniejszy ;) No i wiemy też już kto jest największym poznańskim mizakiem :D ;)
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Dziękujemy :)

Generalnie Hugo się sadzi, w stadzie nikt się nim nie przejmuje, patrzą na niego pobłażliwie i pozwalają na wszystko - w końcu najmłodszy, a najmłodszym wszystko wolno ;) (chyba ze wszystkich to ja się najbardziej nim martwię...)
A Kander... Kander taak, to złoty szczur wręcz - ma wszystko czego trzeba z charakteru. Kocha szczury, człowieka swojego też, zawsze wybiegnie na przywitanie, zawsze ma choć chwilę na pieszczoty, zawsze zareaguje jak się zawoła, zawsze ma masę energii no i jak na prawdziwego szczura przystało jakąś małą wadę też musi mieć - żre pręty na potęgę! Ale ponadto jest pięknym agutem, więc wszystko można mu wybaczyć :P

A z mniej ciekawych wieści - ten guzek u Medorki między przednimi łapkami - to jednak dwa guzki :-[
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Medorka i jej dwa guzki - nie wiem czy się coś jeszcze po bokach nie tworzy, bo są jakieś zgrubienia.. Te między łapkami nie rosną, ale.. mała przysadką martwi :( Zaczęła przysiadać znowu tyłkiem, pyszczkiem bliżej podłogi chodzić, jedzonko trzymała w łapkach ale łapki wspierała podłoga, miała problemy, aby się dokładnie umyć, bo łapki nie zawsze słuchały. Zwiększyłam jej bromergon do 3/4, dostała już dwie takie dawki. Jest trochę lepiej, nie jest już taka otumaniona, a łapki są bardziej posłuszne i sprawne. Objawów bólowych żadnych na szczęście nie ma. Jednak przysadkowy nawrót decyduje już za mnie, żeby na zabieg jej nie słać.
Marszeńka jak zwykle za siostrą goni - guzek na boczku i to już większy niż u Medy. A ją z zabiegu dyskwalifikuje poprzedni zabieg i reakcja jej organizmu po nim.

Kander i Hugo mieli chwilę przerwy w bojach, ale znów marudzą, teraz częściej Kander podgryza kolegę i dosadnie mu tłumaczy swoją rolę.

I chociaż jeden który niczym nie martwi na razie:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek I sobie na takiej 25m, wszędzie plątającej się taśmie spacerujemy, bo mimo świetnych terenów zielonych otaczających forty, to jednak otaczają nas też 3 duże ulice, a kawałek dalej tory, a to mały głupek jest, także wolę mieć jakiś element nas łączący :)
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Ech, mam wrażenie jakby dzieciaki otworzyły sezon na martwienie ;(

Też bym się bała dawać siostry na zabieg przy tak delikatnej równowadzie przysadkowej...
Łapki wspomożone bromergonem poniosą dziewczyny żwawo i daleko jeszcze,
tylko niechże już ciężej im nie będzie, niechże przestaną rosnąć te guziska >:(

Ćwirille moc uścisków Wam przesyłam !
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: Maszka »

Medorki już nie ma :(
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: Moje Pierdoły kochane;D

Post autor: ol. »

Mam nadzieję, że sen przyszedł spokojny, Medorko...
bo zasługiwałaś na taki, dzielna biała ptaszyno ;*

[^]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”