nasz gromadka:)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: nasz gromadka:)

Post autor: unipaks »

Wszyscy modele przepiękni :-*
Maluszki urocze; wyglądają jak przy jaju strusia :D ;) Ślemy wszystkim głaski i po buziaku :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: nasz gromadka:)

Post autor: figoifagot »

zocha dziękuję :)
Dziewczyny, głaski, buziaki i miziaki przekazane (na tyle ile się dało ;) )Dziękujemy!
Dzisiaj mogliśmy z całą pewnością stwierdzić, że nasze chłopaki to jednak nie bałaganiarze, po zajrzeniu do jednego z domków zastaliśmy taki oto widok:
Obrazek
Trzeba pomyśleć nad jakimś regałem na zapasy ;)
Zastanawiamy się również, czy bracia ksero to na pewno szczurki ::) Jeżeli istnieją kangury-miniaturki, to stawiałabym bardziej na to:
Obrazek
Nagraliśmy również filmik zatytułowany "Granice wytrzymałości" czyli Gruby kontra Pyrtki (z tymi 3 minutami to trochę przesadziłam, on wymięka po minucie :) )
http://www.youtube.com/watch?v=gOWqLtjM ... e=youtu.be
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: nasz gromadka:)

Post autor: Malachit »

http://www.youtube.com/watch?v=gOWqLtjM ... e=youtu.be hahahha jakie to są pchły przy nim! ;D jak myszy ;D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
zocha
Posty: 2191
Rejestracja: ndz cze 07, 2009 11:09 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: nasz gromadka:)

Post autor: zocha »

Fajny filmik. Marti biedny, jeden denerwujący a tu jeszcze dwa takie same atakują :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da0 ... a2721.html wygląda jakby siedział na niewidzialnym krześle :) urocze te maleństwa
w sercu: Norman, PJ, Młody, Zenek, Adżi, Noname, Plastek, Biały

Moje kochane urwisy...
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: nasz gromadka:)

Post autor: Rajuna »

Oooo, kluski już razem :D Maluchy rzy nim to naprawdę takie pchełki O.o ile on waży? 700g?
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: nasz gromadka:)

Post autor: figoifagot »

Grubasek waży yyyyyyyyyy DUŻO ;D Ale ostatnio schudł, bo od prawie 2 tygodni jest z maluchami, które jedzą również za niego :)
Baliśmy się, że Grubasek po śmierci brata z nikim się już nie dogada, bo z Figo i Fagotem łączyły ich koszmarne stosunki.
Był taki smutny i samotny, ale za cholerę nie chciał zaakceptować Figo i Fagota. Odkąd ma maluchy jest zupełnie inny, dostał "kopa" do życia (albo od życia ;) ) Maluchy wchodzą mu na głowę, ciągle się tłuką, ale nie obok starszego wujka tylko na nim 8)
Ostatnio wydawało mu się, że jak przycupnie w rogu klatki to go nie zauważą, ale nie minęło 10 sekund, a brygada była już przy nim z pytaniem "Ej wujo, co robisz? Nie śpimy, bawimy się!" A mina Grubaska mówiła tylko jedno "HELP" ewentualnie "PLEASE LET ME OUT" Lekko chłopak nie ma, ale chyba lepsze to niż samotność?
Maluchy rosną jak na drożdżach, są strasznie ciekawskie i takie żywe, że za nimi nie nadążam. Próbuje robić zdjęcia, żeby się z Wami nimi podzielić, ale albo wychodzi końcówka ogona albo szyja, normalne nie da rady. Będę próbować dalej :)
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: nasz gromadka:)

Post autor: falabella »

Figo, a ja mam takie pytanie odnośnie ich imion... Czy one są zaczerpnięte z zespołu FIGO I FAGOT? :P ,,A gdybym zgolił wąs, czy byś poznała, czy byś poznała świnko młodaaaa" ;D
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: nasz gromadka:)

Post autor: figoifagot »

"ułołułoł" ;D tak, tak, bo to również bracia poruszający się w rytmie disco ;)
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: nasz gromadka:)

Post autor: falabella »

I jeszcze mi powiedz, że Tytus do Kapitan Bomba,to padne! I moje dwa szczury też, bo to kosmici pedały.
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: nasz gromadka:)

Post autor: figoifagot »

A powiem :) Tytusek był naszym Kapitanem, ale ja w wyborze tego imienia nie maczałam paluszków ;)

A w międzyczasie nasze kurdupelki "nieco" urosły i ostro trzymają sztamę z Grubaskiem :) , a to cała trójca:
Obrazek
A to zdjęcia z serii "zawsze tam, gdzie ty,"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Oraz seria "zjedz sobie spokojnie kolację"
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
A także:
"dzień dobry, ale o co chodzi?"
Obrazek
"jogurt jest MÓJ"
Obrazek
"i kto jest górą?"
Obrazek
oraz Cycuś - najgrzeczniejszy szczurek świata:
Obrazek
Pozdrawiamy :)
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: nasz gromadka:)

Post autor: Eve »

O ! " jogurt jest mój" - Prze- śli-czne ! Uśmiałam się, pięknie charakter widać ! :-*
Pomiziaj skutecznie ode mnie :-*
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: nasz gromadka:)

Post autor: Malachit »

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/195 ... 6da1d.html jakie wielkie chłopy z nich już są! Tak szybko rosną, jeszcze niedawno małe myszki to były :P
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: nasz gromadka:)

Post autor: falabella »

No to musisz kojarzyć Bartka i Piotrka "zeerooo, jak pedały" . I ich wspaniały statek kosmiczny FLAMINGO (oczywiście różowy napis). Chłopak mnie zaraził i oglądamy razem nowe odcinki, które prawde mówiąc kiepskie są :P
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
figoifagot
Posty: 631
Rejestracja: sob sie 20, 2011 10:14 am
Lokalizacja: Radomsko

Re: nasz gromadka:)

Post autor: figoifagot »

Eve, święta racja :) ta buźka mówi wszystko :) A mizianko będzie skuteczne, obiecuję :)
Malachit, one rosną w zastraszającym tempie, jeżeli to tempo się utrzyma, to za pół roku będę musiała im udostępnić cały pokój, bo w żadnej klatce się nie zmieszczą ;)
A to dowód: trzy tygodnie temu można je było pogłaskać co najwyżej palcem, bo pod ręką znikały:
Obrazek a dziś ... ::) Obrazek
falabella, a mnie mój właśnie nie zaraził ;) on jest fanem a ja antyfanem, ja po prostu nie daję rady tego oglądać O0
Z nami: Dyrektor, Siwy i Ciapaty
Za TM: Tytusek, Marti, Figo, Fagot, Ojciec
Awatar użytkownika
monisiaxp
Posty: 455
Rejestracja: wt paź 04, 2011 3:39 pm
Lokalizacja: Małopolska/Tarnów

Re: nasz gromadka:)

Post autor: monisiaxp »

Ale dobrze u ciebie mają ::)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”