Arala'n'co.

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

[quote="Fea"]powinnam powiewać smętnie czarną firanką. :D[/quote] hehe, ja też coś w tym stylu, albo też spowrotem zapuścić włosy do pasa, malować oczy węglem i mieć po 15 kolczyków w każdym uchu...

ale róż mnie jakoś prześladuje od kiedy pamiętam... różowa ciężarówka, różowy rowerek, różowa bluzeczka :D nawet myszka od kompa świecąca na różowo ;)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

ok troche fot :) tym razem tylko Dota i pewien przybysz balkonowy :)

łaaaaaaaał
a to ciuuu?
kompozycja ze szczurem w tle
mały cwaniak
taki ze mnie czilałtowiec

Arali zdjęcia będa później...

swoją drogą zauważyłam jedną rzecz...że max. wymiar zdjęcia w pikselach jest 800x600 ale nie odwrotnie... więc jeśli chciałoby się wstawić pionowe zdjęcie to już nie przyjmie... hmmm :roll:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: sauatka »

ale Dot urosłaaa :zakochany: czekam na Arale :P
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

OSTATNIE FOTY! póki co, dzisiaj wyjeżdżam do wawy i muszę oddać cyfrówę :-(
nabrałam ochoty na makra nochali moich baboli, więc oto proszę kilka fot wakacyjnych z wakacyjnego hamaczka :hihi:

kinol Arali

kinol Arali w perspektywie

Dota "patrzy w przyszłość z niepokojem"

Aralkowy full czilałcik

Dota na kole od roweru

(_|_) :lol:

no i tyle... niestety chyba nie dane mi będzie robić zdjęć z łączenia Bii z obiema babami, ale będę przekazywać informacje :hihi: jakby ktoś to w ogóle czytał :drap:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: sauatka »

[quote="mazoq"]jakby ktoś to w ogóle czytał :drap:[/quote]
no bez przesadyy... ja zawsze czytam :jezor2:

fotki cudniaste :) tak samoe jak Ciuryy... mrauu wymiziaj panny :)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

wymiziam wymiziam

aha, zapomniałam o jednym! moja balkonowa myszka zjadła dzisiaj trochę z tego co jej przyniosłam 8) teraz zastanawiam się nad imieniem dla tego małego nicponia... gdybym tylko wiedziała czy to on czy ona :drap:
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

Arala'n'co.

Post autor: Anita »

Doteczka ma przesłodką mordkę ;)
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Arala'n'co.

Post autor: Guślarka »

Kinolki są piękne :lol:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

mamy Bię! :flex: dzisiaj z rana zadeklarowała że jako nowy przybysz musi wszystko pozwiedzać w szczegółach i tak oto muszę strasznie uważać by nie wlazła w jakąś dziurę, bo jest strasznie maleńka, mniejsza niż Dota w wieku 3 tygodni :zakochany: słodziachne małe... już sie dzisiaj wciskała w szparę między ramą łóżka a materacem... boję się ją zapoznawać z tą moją hordą wariatek, szczególnie że Dota jeszcze urosła (wszerz) jak mnie nie było, ale charakterek się jej nie uspokoił...
a Arala dalej się nie zmienia, pełen czilałt i nietykalskość...

muszę je poważyć wziąć.

niestety aparatu już niet. został mi tylko badziewny w komórce no i kilka analogowych.
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Arala'n'co.

Post autor: Guślarka »

Ech, jak Ci zazdroszczę. Bia podobała mi się najbardziej z całego miotu :zakochany:
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

ŁĄCZYMY! :flex:

wrzuciłam baby po kolei na neutralny grunt (jedyny jaki został) czyli na ławkę w kuchni. poszło całkiem nieźle, nie było fukania, jeżenia się ani kopniaków z półobrotu. pewnie dlatego że Bia nie jest aż tak upierdliwa jaką była Dot :P

Dota była bardzo zainteresowana małą, a Arala chyba potraktowała ją jako "naturalną kolej rzeczy" i coś tam się zanosiła nawet na powitalne iskanie, z resztą i vice versa, mała Bia wciąż gramoliła się jej na kark :hyhy:

dopiero teraz widząc te porównanie zauważyłam jakie moje baby są wielgachne. szczególnie gdy Dota zdążyła wagą i wzrostem przewyższyć Aralę.

Arala: 280 gram
Dota: 300 gram
Bia: ~60 gram (moja waga nie jest aż tak dokładna)
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

skoro nikt tego nie czyta jak nie ma zdjęć to ja sobie pogaworzę sama do siebie :pol:

drugie spotkanie Bii z babami poszło już trochę gorzej, a dlatego iż:

1. było już na mniej neutralnym terenie, czyli na kanapie
2. to małe się stawia :khihi: i to całkiem ostro. świetnie to wygląda jak wyciąga się do góry przy takiej Arali na przykład, żeby ją prześcignąć wzrostem i boksuje przednimi łapkami (niestety została po tej akcji dość ostro "zdetronizowana")

ogólnie to Arala lepiej przyjęła małą niż Dot. Dota fukała i wyraźnie ją denerwowało że takie małe coś się w ogóle rusza, Arala jakoś nie zwracała na nią uwagi. no nic, dzisiaj przyjeżdża Briera na przetrzymanie na kilka dni, więc Bia będzie mieć trochę czasu z siostrzyczką i będzie mogła trochę urosnąć zanim faktycznie trafi do babek. na szczęście apetyt ma wielki i wciąż coś wcina :hihi:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: sauatka »

[quote="mazoq"]skoro nikt tego nie czyta jak nie ma zdjęć to ja sobie pogaworzę sama do siebie :pol: [/quote]

ej ej ja czytam :lol:
hehehe
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

Briera już u mnie, pocieszne maleństwo. nie widziałam jeszcze nigdy by szczur tak się cieszył jak Bia na jej widok, normalnie podskoki aż po sufit :lol:
jedyne co mnie szokuje to to jak te małe wtrążalają vitakrafta, szczególnie Briera. potrafi siedzieć godzinę nad miską i jeść i jeść i jeść.... zaczęłam się zastanawiać czy z nią wszystko w porządku :drap:

mam niesamowity problem bo jak wystartują obie do wyjścia to ciężko mi jest zamknąć klatkę :D
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Arala'n'co.

Post autor: mazoq »

wczoraj puściłam oba mini stadka razem na kanapę. wariactwo niesamowite :khihi: a fukanie tylko na początku. dziewczyny podzieliły się kolorystycznie i Briera przykleiła się do Arali a Bia do Doty. śmiesznie to wyglądało, takie miniaturki latające za dorosłymi odpowiednikami. myślę że niedługo będzie można łączyć Bię z dwiema babami na stałe :thumbleft: bo Briera zostaje tylko do jutra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”