Wróciłam po ponad roku. Witajcie!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Przemyłam mu już tę ranę ale nie zrobiłam w końcu zdjęcia. Bardzo się wiercił i mu się to nie podobało ale daliśmy radę. Z rozmowy na shout-boxie wywnioskowałyśmy, że Hyde mógł w taki sposób zareagować przez samoobronę. Może właśnie Jekyll go sprowokował do takiego zachowania. Hyde jest spokojny, ugodowy, strachliwy więc być może się jedynie bronił...

Tak czy inaczej chłopaków nie dzielę, a jutro zobaczymy co dalej. Oby nic się nie działo, a to niech się okaże wypadkiem przy walce, a nie umyślnym atakiem by zranić.

Walki w klatce są, mocne iskanie jest, tylko rany ciętej do tej pory nie było. Czy to już ten czas że hormony dominują? Moi Bob i George jedyne walki jakie staczali, to były stójki. Dziewczyny mnie tu uspokajały, że to wcale nie musi być zły znak, a tylko wypadek. Liczę na to!

Dzięki za ciepłe słowa otuchy i pomoc!
pszczolka90, grzesia, anonymenails :)
No i Ivcia za posta :P
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: ogonowa »

A co tam z moją zauroczoną klatką? ::)
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Ogonowa:
Po pierwsze: Szczurasy nadal w tej małej klatce zastępczej się męczą, 40/60/60 :(
Po drugie: dla Ciebie na zamówienie zdjęcia! :)


Zdjęcie typu "BOO!". Wskoczył mi nagle w kadr :D
Obrazek

Jestem okrągły i mnie nie widzisz!
Obrazek

Grubas jestem :)
Obrazek

Kłaniam się nisko
Obrazek

Obrazek

Przystojni jesteśmy, a jeden z nas gruby :P
Obrazek

Jaki ja jestem śliczny!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szczur od tyłu
Obrazek

Wieeelkie rosołowe oka :P
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moje ulubione :)
Obrazek

Mam nadzieję, że się podobają :)
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Malachit »

piekne piekne jak oni szybko rosna...
Cookie jest przecudny ::) zreszta Jekyll i Hyde tez niczego sobie panowie :D
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Oleczka »

Ostatnia fotka jest super :)
mizanko dla szczuraskow :)
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Ivcia »

Jeśli chodzi o post to NMS ;) Mało pomogłam... z resztą od tego jest to forum m.in ;)

http://img441.imageshack.us/my.php?image=1003097pb8.jpg <--- wygląda jak duszek :D
http://img134.imageshack.us/my.php?image=1003080ob4.jpg <--- opis idealny! :P
http://img91.imageshack.us/my.php?image=1003011rp5.jpg <--- a to po prostu boskie, bo szczur na nim nietuzinkowy ;)

Krótko pisząc boskich masz panów. Koniecznie wymiziaj ich ode mnie i wycałuj po tłuściutkich brzuszkach ;)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Chłopcy wymiziani i wyczochrani :) W zamian przekazują smyranie wąsami po twarzy :P
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Awatar użytkownika
Nue
Posty: 1641
Rejestracja: wt wrz 30, 2008 9:35 am
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nue »

Ode mnie też wymiziać proszę... to musi być fajne - taki kawał szczurzyny do miziania, a moje dziewuchy niestety drobne są...

I też chcę być posmyrana, no!
[*] Mała Kawowa Apokalipsa... ciąg dalszy nastąpi. [/color][/size]

Gdyby szczury nie istniały, należałoby je wymyślić.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: ogonowa »

http://img440.imageshack.us/my.php?image=1003065py1.jpg Czy to Cookie? :D Zohan tak samo wygląda, taki jakby naburmuszony i duży :)
Szczurasy nadal w tej małej klatce zastępczej się męczą, 40/60/60
A moje się nie męczą :) chyba.. ::)
Ale są mniejsze od twoich, dwa wielkości (raczej) Cookiego i jeden malutki :)
Awatar użytkownika
Piromanka
Posty: 411
Rejestracja: pt lip 27, 2007 2:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Piromanka »

Dołączam się posiadających wielkie szczury. Żaden z moich 1,5 rocznych nie waży mniej niż +- 650 (Wacek to chyba dużo więcej) ::)
I też są grubasami... Dlatego proszę wytarmosić swoje grubasy od kolegów - też zawodników wagi ciężkiej ^-^
Awatar użytkownika
Ivcia
Posty: 1541
Rejestracja: sob maja 19, 2007 11:43 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Ivcia »

Dziękujemy bardzo :)
Jestem pewna, że moje dziewuchy oszalałyby na punkcie Twoich przystojniaków :D
Tym bardziej, że Gaja ostatnio "nie wychodzi" z rujki... ach, te baby ::)
<:3 )~ Bahama Mama
za TM Rubi ['] Vanilla ['] Arma ['] Gaja ['] Faramuszka ['] Pina Colada [']

Obrazek
Awatar użytkownika
Nieja
Posty: 411
Rejestracja: pn lis 03, 2008 8:22 am
Lokalizacja: Opole

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nieja »

Nie wiem od czego zacząć. Jakiś czas temu pisałam:
Nieja pisze:P.S. Na chwilę obecną mam trudny orzech do zgryzienia, między innymi związany z ogoniastymi. Czas pokaże, czy będę musiała Was tu prosić o pewien rodzaj pomocy...
Dziś postanowiłam napisać dokładne o co chodzi, bo dziś przyszły złe wieści...

Sprawa jest jasna. W firmie jest ultimatum, że jeśli obroty sprzedaży nie wzrosną, to zostanie zlikwidowany oddział w Opolu firmy, w której pracuje mój tato... Już teraz finansowo było ciężko, ale jeśli dojdzie do likwidacji, a co za tym idzie utraty głównego źródła dochodu, to będzie fatalnie. Czas mają do końca lutego, żeby poprawić sprzedaż...

Dlatego już dziś pytam wstępnie: Czy znajdzie się ktoś, kto w razie "czarnego scenariusza" zaopiekuje się moimi słonkami od marca?

Jeśli nastąpi "czarny scenariusz", to będę chciała ich oddać najpierw na czas określony... Z nadzieją, że albo ja, albo tato znajdziemy pracę. Z tym, że ja dopiero w połowie marca mogłabym jakiejś szukać. Na początku marca mam operację ręki i mniej więcej 2 tygodnie mi zajmie rehabilitacja... Jeśli finansowo będzie źle dłużej niż miesiąc, to wtedy chłopaków oddam na stałe...

Tak więc jeśli znalazłby się ktoś, kto by chciał w jakikolwiek sposób mi pomóc, to piszcie :( Szczególnie proszę o to, byście się zastanowili, czy moglibyście wziąć chłopców na miesiąc do siebie, na tymczasowy domek... Zależałoby mi na tym, żeby był to ktoś blisko Opola, żebym miała możliwość bezpośredniego kontaktu ... :(

W sumie się zastanawiałam, czy nie prosić Was w razie problemów o darowiznę w postaci pokarmu, jednak wtedy raczej nikt by nie zgodził się na coś takiego... Prędzej pewnie znajdę domek tymczasowy na miesiąc...

Zdjęć aktualnych nie ma, bo aparatu włączyć nie mogę. Zepsuł mi się :( Te są sprzed tygodnia

Chłopcy ważą:
Jekyll: 400g
Hyde: 350g
Cookie: 300g


JEKYLL:
Obrazek

HYDE:
Obrazek

COOKIE:
Obrazek

P.S. W razie jakby ten post był niezrozumiały, to z góry przepraszam ale ryczeć mi się chce i nie mam teraz głowy na ładne, czytelne i logicznie składane zdania :'(
W razie czego po prostu pytajcie...
Za szybko odchodzicie... Do zobaczenia po drugiej stronie kochani.
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie

Post autor: Nina »

Niejuś, już nie takie przypadki mieliśmy na forum i gwarantuje Ci, że możesz na nas liczyć.
Niby głupio tak wypowiadać sie za ogół, ale przez te 2,5 roku mojego pobytu tutaj, zdążyłam nieco forumowiczów poznać ;)

Na razie trzymamy kciuki, żeby sie Wam wszystko poukładało i czekamy na wieści. Lepsze wieści :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: yss »

robiliśmy kiedyś składkę na wolierę dla dziewczyny, której zostało nieco zbyt wielu tymczasowiczów :] napisz do Ani [powiedz, że ja ci to poradziłam] i spytaj o możliwość zorganizowania np bazarku na rzecz twoich szczurów. :) na pewno masz trochę drobiazgów, których możesz się bazarkowo pozbyć, a inni forumowicze tez mogą coś od siebie dołożyć :) a nuż uda ci się wyjść z kryzysu :D

trzymaj się!
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Re: Jekyll, Hyde i Mr Cookie - wstępna prośba o pomoc

Post autor: maua_czarna »

Mam nadzieje, ze wszystko Wam sie ulozy, nie zalamuj sie tylko!
W razie czego mysle, ze lepiej bedzie myslec nad bazarkami, podrzuceniem Ci jakiejs karmy, sciolki itp, niz nad DT.
Cos razem wymyslimy,w koncu troche nas jest :)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”