Kaptury limomanki z kocią domieszką

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
efu
Posty: 124
Rejestracja: czw sty 26, 2012 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: efu »

trzymamy z Serem! :)
Setka, Mufa i Panda.
[*] Morfinek, [*] Serek, [*] Tosia
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Dzięki za kciuki :-* Po antybiotykach będziemy jednak umawiać się na cięcie, bo przecież nie wytępią ropnia do końca...

Panienka albinoska (ze Szczurzych Adopcji i mojego miasta) jest już u nas - alergia właścicielki była aż nadto widoczna (biedna aż się dusi kiedy trzyma szczura na rękach). Najdalej jutro wystawię jej ogłoszenie, porobię zdjęcia. Panienka ma rok i jest ślicznym standardowym wistarem :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Na zachętę pierwsze fotki wyjątkowo ufnej panny albinoski:
Obrazek Obrazek Obrazek

Zamierzam dziś sprawdzić, jak się dogaduje z kastratami. Jeśli będzie dobrze, zamieszka z nią chwilowo Twix.

Jesteśmy w trakcie najbardziej gorącego okresu przeprowadzki, więc pewnie będę bywać rzadziej na forum. Spróbuję wstawić wątek Andariel jak najszybciej, ale wróciłam już do pracy i czasu nie mam za dużo... Do tego wczoraj nagle odeszła kotka moich teściów - po prostu zasnęła i się nie obudziła, a miała 9 lat dopiero :( To był trochę mój kotek, więc strasznie to przeżyłam... Jeszcze to W. ją znalazł. No masakra - jestem wykończona :'(
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: diana24 »

Piękna jest :) ale u mnie już maksymalna liczba... a szkoda... :P
Przykro mi z powodu kotki [*], trzymaj się...
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: Klaudiaaa »

Dla Kotki[*].
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Kilka nowych foteczek - na odstresowanie, bo Tosio już w lecznicy.

Panna Ariel
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Filmik ze spotkania z Twixem

Fenek, specjalista manicurzysta ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Nowy wystrój woliery
Obrazek

Maluciasty porzeczkooki i jego duna

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I Stadko
Errol
Obrazek Obrazek
Twix
Obrazek
Ach
Obrazek
od lewej: Tolek, Erwin, Mars
Obrazek
Tolo
Obrazek
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: unipaks »

Ile pięknych pyszczków do pooglądania (łącznie z tym myszkowym )! :)
Nowa dziewczynka śliczna, mam nadzieję, że szybko znajdzie jakiś dobry dom, taka milutka (a jak pokojowo - żeby nie rzec obojętnie, zachowywał się wobec niej Twix :D )
Trzymam mocno kciuki za Tośka; głaski dla niego i pozostałych ogonków :-* .
Przykro mi z powodu śmierci koteczki :(
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Zapomniałam napisać, że Andariel ma już domek :D Zamieszka u Mao z drugiego forum :D

uni, dziękuję :*
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: unipaks »

Jak prędko, to świetnie! :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Tak, nawet nie zdążyłam jej wystawić ogłoszenia ;D Mao sama ją wypatrzyła u mnie w wątku i odezwała się. Lepszego domku nie mogłam dla niej wymarzyć :D
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Hej, jesteśmy od jakiejś godziny w domu :D
Tosiek był bardzo dzielny i zabieg się udał. Odebrałam go zupełnie wybudzonego i wesołego z powodu mojego przyjazdu. Teraz kombinuje jak wydostać się z chorobówki, bo strasznie ciągnie go do stada ;)
Niestety mam i złe wieści - poza ropniem (a może przez ropień) Tosio ma problem z zębami. Te z lewej strony są obluzowane, a ostra krawędź wżarła się w policzek, co też trzeba było wyczyścić. Zęby są spiłowane, ale nadal się ruszają, więc Tosiek będzie na pewno skazany na podcinanie zębów i osobne karmienie wyłącznie mokrym.
Do kontroli zgłaszamy się w poniedziałek, miejmy nadzieję, że do tego czasu nie stanie się nic nieprzewidzianego. Tosio jest na Doksycyklinie (panie z mojej lecznicy zdobyły ptasi - jest w granulacie i łatwiej go podzielić na porcje :) ) oraz dostaje Bioprotect. Na szczęście ten szczur nie należy do wybrednych w kwestii leków i bardzo docenia osobne dokarmianie <3

Panna albinoska dogadana na niedzielę, więc kolejną adopcję można uznać za udaną - dziękuję, Mao za serce dla tej małej :-*
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
xiao-he
Posty: 3307
Rejestracja: śr gru 15, 2010 4:08 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: xiao-he »

Ja to umiem dobry domek znaleźć! :D Wycałuj i wymiziaj Pana Mysza ode mnie :-*

Śliczna duna... czy to nie przypadkiem od klimka? :P
Spółka z.o.o., czyli moje małe wafle :)
Ze mną: DTciaki
Za TM: Zając
[*] Królewna[*] Beza[*] PanBe[*] Szyszka[*] Nesca[*] Mocca[*] Szajba[*] Izzi[*] Inka[*] Fryga[*] Filifionka[*] Fistaszek[*] Florka[*] Archibald Ogryzek[*][/color][/i][/b]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: unipaks »

Miejmy nadzieję, że nic się już więcej nie pokomplikuje i że z tymi zębami też może jakoś się z czasem lepiej ułoży. Fajnie, że Tosiek dobrze zniósł zabieg, niech teraz prędko się goi i wraca do pełni sił :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: limomanka »

Xiao, jasne, że od Klimejszyn ;D Jak spuściła z ceny do 100 za dunę fun z wyposażeniem, już się nie wahałam ;D Zwłaszcza, że znalazło się trochę wolnej gotówki.

Tośkowy ropień nie wszedł w kość, więc jest szansa, że jak się wygoi policzek, szczęka wróci do jakiej takiej sprawności. Usuwanie zębów wiąże się z kolejną narkozą, więc będziemy to brać ewentualnie pod uwagę jeśli ropień się odnowi (właściwie powinnam napisać 'kiedy" - bo to wróci z pewnością, oby jak najpóźniej). Chodzi o wszystkie zęby z lewej strony, nie tylko trzonowce - cała krawędź szczęki była przekrzywiona i podpiłowana. Teraz zostaje to obserwować.
Dziękuję, że o nas myślicie :* To mi daje dodatkową siłę do walki.
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
diana24
Posty: 816
Rejestracja: wt maja 11, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kaptury limomanki z kocią domieszką

Post autor: diana24 »

Biedny Tosiek :( Ale chwila... usuniesz mu zęby... a protezy kiedy wstawisz? :P Będzie dziadkiem bez zębów?
Zdróweczka dla niego i dla reszty, a dla Ciebie sił i wytrwałości :)
Z nami : Kreska, Tosia (http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=41343)
Przetransportowane: 8 przystojniaków i 8 samiczek
Za TM [*][/b]: Lucy, Hera, Topej, Fiona, Całka, Aria, Albert, Iskierka, Gabi, Safi, Plamka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”