Moje kochane wariatki

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Borys25
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 7:22 pm

Moje kochane wariatki

Post autor: Borys25 »

Poznajcie moje pieknosci

Anioł...:
Zofia 1
Zofia 2
Zofia 3

...i diabeł :
Maja 1
Maja 2
Maja 3
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Moje kochane wariatki

Post autor: Lulu »

ano faktycznie pieknosci :thumbleft:

jedynie do czego mam zastrzezenie to ten kolowrotek... radze wyjac zanim stanie sie nieszczescie i szczur w najlepszym wypadku polamie sobie ogon, w najgorszym porzadnie uszkodzi kregoslup..

a tak z ciekawosci: w jakim wieku sa slicznotki?
Awatar użytkownika
Guślarka
Posty: 1124
Rejestracja: czw sty 05, 2006 12:47 pm
Lokalizacja: Krosno

Moje kochane wariatki

Post autor: Guślarka »

Śliczne hihihi :hyhy:
A może napiszesz o nich coś więcej?
"Dawno, dawno temu..."

Jedna z nielicznych osób nie chorujacych na GMR.
Awatar użytkownika
Borys25
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 7:22 pm

Moje kochane wariatki

Post autor: Borys25 »

[quote="LuLu"]a tak z ciekawosci: w jakim wieku sa slicznotki?[/quote]
są z nami od około miesiąca ale co do dokładnego wieku nie jestem pewien (może 3 miesiące)

[quote="Guślarz"]A może napiszesz o nich coś więcej?[/quote]
wczoraj nie miałem zbytnio na to czasu, ale teraz coś naskrobie:

otóż Zosia jak zaznaczyłem to wcześniej jest czystym aniołkiem - lgnie do nas od samego początku, jest taka spokojna i eteryczna, uwielbia sie bawić i jeździć na kołowrotku (wiem że to nie jest najlepsza zabawka dla szczura wiec jak podrośnie to niestety mam zamiar ją pozbawić tej przyjemności dla jej bezpieczeństwa - swoją drogą dzieki za rade LuLu) Co do gustów kulinarnych to ma podobne upodobania do moich a czyli mięsko (w szczególności rybki), zielona herbatka, jogurty. Nie przepada za słodyczami czego nie można powiedzieć o Majce (po prostu uwielbia w szczególności Ptasie Mleczko)
a Maja to czysty szatan, wariat i psotnik - szuka tylko okazji żeby coś zpsocić (kable to jej ulubiona zabawa) ale i tak jest kochana. Pełni w małej rodzince role "samca" czyli bardzo troszczy sie o Zofie, pierwsza bada jakikolwiek teren zanim Zofia tam polezie i potrafi ukąsić w jej obronie jak i jedzonka. A propo jedzonka to jak już pisałem uwielbia słodycze ale także kolby kukurydzy i świeże liście sałaty.

to chyba na tyle na razie - jak macie jakieś pytania to śmiało - na pewno odpowiem

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Borys25
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 7:22 pm

Moje kochane wariatki

Post autor: Borys25 »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”