Soczewica

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soczewica

Post autor: limba »

Istnieja do zakupu, i szybkiego przyrzadzenia dwa rodzaje: czerwona i zielona. Ja dalam smrodkom zielona, i jak przystalo na Fryta i Kluch (wszystkozerne) zniknelo. U chlopakow tez poszla wiekszosc porcji, Bee zjadla calosc.
Polecam, zdrowe urozmaicenie diety.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soczewica

Post autor: Lulu »

oooo, my tez ostatnio z ogonami sie zajadamy soczewica (i tez zielona ;) ). i wszyscy (my i szczury) jestesmy zachwyceni. pycha :hihi:
Fatty
Posty: 878
Rejestracja: wt kwie 04, 2006 4:24 pm

Soczewica

Post autor: Fatty »

A ja nigdy soczewicy nie jadłam (czyli szczury też) jak przechodzę koło tego w sklepie, to jakaś taka nieufna jestem, ale skoro piszecie,ze smaczna a co najważniejsze szczurom smakuje,chyba zakupię.
Panowie szczurowie: Ikon & Fabio <3

Dzięki długoletniej wprawie, sama siebie trawię (:
AmericanIdiot
Posty: 261
Rejestracja: pt lip 28, 2006 8:01 pm

Soczewica

Post autor: AmericanIdiot »

a ja jeszcze jej nie widziałąm :P Sama jadłam, musze powiedziec że dobra :P Trzeba się będzie rozejrzec w sklepie :P :hihi:
"Jedynym dowodem na to że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to że się z nami nie kontaktuje" :D

"Wielkośc narodu i jego postęp moralny można poznac po tym w jaki sposób obchodzi się ze swoimi zwierzętami"

Za Tęczowym Mostem: Stef ['], Karmel ['], Pusio ['], Markiz [']
Awatar użytkownika
Patha
Posty: 372
Rejestracja: pn mar 27, 2006 6:42 am
Kontakt:

Soczewica

Post autor: Patha »

a ile to kosztuje? i z jakiej firmy?
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Soczewica

Post autor: limba »

Firma "Sante", cena ok 5 zloty za paczka.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soczewica

Post autor: Lulu »

tez robimy Sante...
ale ze 2 lata temu (jak mialam poprzednia 'faze' na soczewice) kupowalam inna, ktora byla w torebkach jak ryz czy kasza... i smakowala mi lepiej... ale teraz nigdzie jej nie widze :drap:
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Soczewica

Post autor: Elbereth »

A to daje się ogonom gotowane czy niegotowane?
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soczewica

Post autor: Lulu »

my dajemy gotowana ;)
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Soczewica

Post autor: Nisia »

Ja tez gotuję - sobie więcej, szczurom mniej. Rzeczywiście, szybko się gotuje i jest bardzo smaczna. Mozna zostawić na noc w lodówce i odgrzać - też jest dobra.
Do dostanie w każdym chyba hipermarkecie...
A... i jeszcze pyszna jest pszenica.... Tez gotowana (też mozna kupić specjalną w marketach). Ale dłużej się gotuje.
Strefa
Posty: 91
Rejestracja: wt lip 25, 2006 2:08 pm

Soczewica

Post autor: Strefa »

taki zarcik: a mozemy dorzucic do soczewicy dzika? albo dwa :D wiecie zawsze mi sie soczewica kojarzy z aterixem i obelixem - misja kleopatra :D kiedys probowalam i nie podeszla mi :) ale moze szczurasom zasmakuje? musze im kiedys kupic :) mowicie, ze to dla nich dobre?
chyba upadłam na głowe :D :P powaznie upadlam na glowe
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Soczewica

Post autor: Lulu »

pym pym pym i gdzies znalazlam ta soczewice do gotowania w torebkach- firma: Solger. polecam 8)
Mona
Posty: 83
Rejestracja: czw cze 03, 2004 6:19 pm
Lokalizacja: Elbląg

Soczewica

Post autor: Mona »

Mmmm trzeba bedzie spróbować, ja osobiście soczewice uwielbiam, ale ogonki nie miały jeszcze okazji sie tym pozajadać. ;)
Ahmi
Posty: 14
Rejestracja: śr sie 09, 2006 12:37 pm

Soczewica

Post autor: Ahmi »

A trzeba ja wczesniej ugotowac czy mozna ja tak odrazu podac?
Zyj i daj zyc szczurom!
Awatar użytkownika
Mona i Kuba
Posty: 200
Rejestracja: sob cze 25, 2005 7:10 am
Lokalizacja: Poznań

Soczewica

Post autor: Mona i Kuba »

A ja zadam może dziwne pytanko, ale nigdy nie jadłam soczewicy... Do czego ten smaczek można przyrównać i jak ją podawać? Macie jakieś swoje tajne sposoby czy przepisy?
Bo rozumiem, że szczurzastym wystarczy tylko podgotować..

M
Teraz z nami: Zoe, Layla i Koja
Obrazek
Aniolki [']: Abi, Nevi i Lila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Główne”