Tika i Riva:((((((((((((((((

Miejsce dla tych, których już z nami nie ma...

Moderator: Junior Moderator

Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Livonia »

Dziś jechałam do Poznania z domu samochodem, a ze mialam czas do odjazdu pociagu i na pół godzinki zostawiłam dziewczyny w aucie bo siostra prosiła mnie zebym poszła z nią przymierzyć suknie slubną. Żałuje teraz ze wczesniej tego nie czytałam. jak wrociłam wziałam szczury i poszłam do pociau zaczeły sie dziwnie zachowywac Tika była cała mokra riva spała na boku sttrasznei sie przeraziłam zaczelam panikowac ale było juz za pozno.... umarły nie ma ich tika walczyła riva poddała sie smierci bez walki. Tika byla moim 1szczurem mialam ja poltora roku uwielbaialam ja nie moge sie z tym pogodzic. Nienaiwdze tego slubu siebie i tej idiotycznej sukienki. A teraz leza moje skarby na sowjej kolderce Riva ma na niej zacisnieta lapke zawsze jak spala Tika wtula sie w jej bok. Niewyobrazam sbie zycia bez nich jestem kompletnie zalamana:((((((((((((( jak moglam je zostawic? nie wierze w ich smierc to niemozliwe moje male kruszynki...jestem taka stara a taka glupia .Wybaczcie mi Tikus i Rivus dałabym wszystko zebyscie teraz mogly tu biegac....niszczyc...moje najpiekniejsze szczuraski...przepraszam...;((((
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: AngelsDream »

Przykro mi z powodu szczurów i Twojej nieodpowiedzialności.
Wyjątki i dwa psy.
mazoq
Posty: 1795
Rejestracja: pn lut 13, 2006 11:35 pm
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: mazoq »

kolejna osoba zostawiła w rozgrzanym jak patelnia samochodzie zwierzęta... nie rozumiem ludzi.

szkoda biednych szczurzątek [']['][']
Yshia
Posty: 499
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 10:14 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Yshia »

[*]
~~jestem chora~~
Layla
Posty: 1052
Rejestracja: pt sty 20, 2006 2:57 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Layla »

Szkoda aniołków... [']['][']
Obrazek
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Livonia »

mazoq jak juz chcesz wiedziec to samochod nie byl rozgrzany jak patelnia byl w cieniu - moze keidys zrozumeisz jak to jest non topa zapier**** w jedna i druga strone 100 km do pracy a szczurow samych w meiszkaniu nie moge zostawic bo mi z glodu padnaty myslisz ze ja to zorbilam specjalnie nawet mi przez glowe nie przeszlo ze tak to sie moze skonczyc .Zycze wam zeby wam nigdy nic podobnego sie nie ptrztrafilo.
nie wiem co mam ze soba zrobic one byly dla mnie wszytskim. Nie mialam zamiaru ich USMAZYC NA PATELNI zostawilam je na pol gdoziny w aucie w cieniu, nie probuje sie tlumaczyc wiem ze zrobilam zle...pisze po to bo nie moge sama sobie z tym bolem poradzic :sciana2:
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Lulu »

wspolczuje... najstraszniejsze sa tragedie, ktorym tak latwo mozna bylo zapobiec...

Obrazek dla aniolkow Obrazek
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: AngelsDream »

--> Apel do wszystkich:
Wychodzisz z samochodu nawet na sekundę, zabieraj zwierzaki. Przecież ktoś może go ukraść...
Wyjątki i dwa psy.
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Elbereth »

['][']
dla dziewczynek...
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: sauatka »

(')
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Elly »

[']...
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: agacia »

Szkoda szczurkow :-(
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
Viss
Posty: 928
Rejestracja: sob maja 06, 2006 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Viss »

20 lat masz, a wyobrazni zero...
Dla ofiar bezmyslnosci ['] [']
I am not from your tribe.
Nisia
Posty: 2363
Rejestracja: sob lut 12, 2005 7:07 pm

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Nisia »

Biedne dziewczynki, takie przejścia pod koniec życia [*][*]
[quote="Livonia"]Nie mialam zamiaru ich USMAZYC NA PATELNI zostawilam je na pol gdoziny w aucie w cieniu, [/quote]
Eee... a próbowałaś sobie samej posiedzieć przy wysokich temepratirach na podwórzu w aucie z zamkniętymi oknami? Nawet w cieniu? Bo ja siedziałam... zero przyjemności.

Jesli masz sytuację, gdy jest gorąco, a Ty MUSISZ przewieźć zwierzaki to opatulaj je mokrymi szmatkami, owiń transporter mokrą ścierką.
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Tika i Riva:((((((((((((((((

Post autor: Livonia »

masz racje viss ,a lat mam 21 nawet. gdybym miala wiecej wyobrazni to by do tego nie doszlo... a teraz juz nie ma moich kochanych kroliczkow i nie mam pomyslu co sobie zrobic zeby ulzyc bolowi chyba nic sie nie da czuje sie jak idiotka wiec chyba nia jestem ale to i tak nic nie zmienia;(((((((((
ODPOWIEDZ

Wróć do „Odeszły...”