Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

crow25
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 10, 2006 5:22 pm
Kontakt:

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: crow25 »

muj szczur to diabelek w wcieleniu szczura wszystko kradnie od komurek az po srebro od kabli az po sznuruwki od opakowan az po dabletki a potem sie szarpie ze mu zabieram niewiem co mam robic poradcie cos



zgury dzieks za odpowiedzi
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Ewqa »

Taka natura szczura. Nie zmienisz tego w zaden sposób.
Mogłes kupić grzeczna świnkę morską ;) [to żart]

Ja znajdowałam w klatce pieczołowicie schowane wszystko od długopisów, przez kartki z notatkami i nawet mój zegarek.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Lady Ant »

mój łobuz próbował ukraść pistolet na kulki, dwulitrową ( pustą ) butelkę po pepsi i figurki meża.

w porównaniu z nim moje obecna dziewczyny to wzór cnót, kradną tylko szeleszczące torebki i papierki :jezor2:
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: maua_czarna »

Jedyna rada jaka moge dac, to nie puszczanie szczura tam, gdzie ma dostep do rzeczy dla niego nieprzeznaczonych...bo wiadomo,ze jak porwie kartke z notesiku to nic sie nie stanie,ale bylo juz kilka przypadkow zjedzenia gumy do zucia itp.jesli dobrze przeczytalam, to twoj ogon ma dostep do tabletek, co chyba nie jest najlepszym pomyslem:/:/
wiadomo-przed wszystkim nie da sie uchronic puszczajac po pokoju,ale sa rzeczy,do ktorych zwierzaki nie powiny miec dostepu:)
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Marcysia. »

[quote="Lady Ant"]figurki meża. [/quote] chodi o posągi Twojego meza, czy o figurki, które zrobił? :jezor: moje ogony wczoraj próbowały zaciągnąć do klatki butelkę z Nałeczowianką i prawie im się to udało :D ale w porę zainterweniowałam :lol: a poza tym całe mnóstwo rzeczy mi pogryzły i spodnie na tyłku, i rękaw bluzy i całe mnóstwo innych rzeczy jak leżały na łożku, jeszcze nie schowane do szafy po praniu... :?
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: _fox_ »

Najgorsze, co może ukraść ciur to torebka z herbaty i potrm się sprząta tego Liptona z wersalki lub innych mebli w pokoju. Tak po krutce co szczur może ukraść: wszystko w zasięgu łapek i pyszczka :hihi:
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: koopa »

oj tak mój jodeczek przede wszystkim to po prostu mała sroka.... zabiera wszystko co tylko dosiegnie....... a jak kwiczy jak mu sie odbiera , no cyrk normalnie....... :lol2:
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
odmienna
Posty: 3065
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:45 pm
Lokalizacja: kraków

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: odmienna »

Przed chwilą Cholerek zwędził papier toaletowy i jest zdecydowany wciągnąć go cały do swojej kryjówki ha! ale papier się rozwija więc: odskok w tył i chaps, odskok i chaps,odskok......... :jezor2: ugniatanie zdobyczy łapkami odskok i... (a rolka, jak to rolka robi swoje:)) no nie; te opowieści o szczurzej inteligencji są grubo przesadzone! :blob2: moje Szkodniczysko całe w kłębach rumiankowego papieru marki "Regina" walczy dalej a ja ledwo widzę klawiaturę bo się ze śmiechu pobeczałam...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady Ant
Posty: 198
Rejestracja: czw lip 14, 2005 9:09 pm

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Lady Ant »

Marcysia. chodzi o takie figurki do gier bitewnych

cyrk była jak chłopcy grali jak Hannibalek biega l po pokoju i nagle sie okazywał ze jednostka która miała dokonać bohaterskiej szarży leży wytarzana w trocinach w klatce... :haha:
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: magda18 »

Ja muszę uważać na moje śniadanie....mama zrobiła mi pyszne kanapki do szkoły, położyła je na biurku razem z kubkiem soku pomarańczowego i wyszła...nie wiedziałą, że dziołchacze są wypuszczone. Jak wróciłam z łazienki, śniadanie było wspomnieniem. Z przewróconego kubka wystawał zadek Niebezpiecznego Biszkopta, Fufa triumfalnie pożerała kawałęk sera z ketchupem, a Czarnulka wciągała bułkę za kaloryfer... :crying: A jakie były zdziwione gdy zaczęłam je wyzywać...zero zrozumienia na mordkach...ech..
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
sepulcrum
Posty: 1
Rejestracja: ndz wrz 17, 2006 3:32 pm

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: sepulcrum »

Mój Mobius kradnie wrzystko co jest na parapecie łącznie z zeszytami :D Ostatnio zeżarł mi moją ulubioną czapke i pomponiki sobie przwłaszczył :evil: . Poza tym kradnie kanapki które są więszke od niego i wsadza dziub do każdego kubka. Wspaniale opanował wyciąganie chusteczek z opakowania i rozwijanie ręczników papierowych :D. Ze stołu jak na razie nic nie kradnie no chyba że czekolade ;)
magda18
Posty: 859
Rejestracja: śr cze 28, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: SadyCity

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: magda18 »

He he, ja w takim razie mam powód do zadowolenia z kobietek:)) Nie kradną:)) Ale niszczą...oj bardzo....zwłaszcza Czarnulka jest totalnym dematerializatorem....kffiatków....
['] Fufa, Czarnullka, Mariolka, Biscuit i Pooja za Tęczowym Mostem [']
Ze mną: Mojra i Kitraszek vel Zuź
nev!
Posty: 108
Rejestracja: śr lis 01, 2006 10:48 pm

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: nev! »

za to właśnie cenię szczury tak bardzo, że nie przymilają się jak koty, żeby coś dostać, tylko po prostu kradną... najlepiej wygląda akcja z kradzeniem mi jedzenia z talerza. Ile podchodów, emocji, ja jeszcze udaję że nie widzę... :hihi:
_fox_
Posty: 121
Rejestracja: wt lis 07, 2006 11:32 pm

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: _fox_ »

Odwracasz się na chwilęi słysz chyc chyc chyc potem bum, jak zaczynasz się obracać tupu tupu tupu i pozycja wcale mnie tam nie było, ja nic nie zrobiłem a w zasadzie o co Ci człowieku chodzi? A Ty idziesz i ścierasz rozchlapaną herbatę tudzież rozsypane jedzenie lub ukradzione chipsy ;)
Nothing is sacred to the rats.
Everything is simply another meal.
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Szczur zlodziej ??kradnie wszystko co napotka

Post autor: Lulu »

Coz, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :jezor:
Jak odbierajac lupy naszemu nawiekszemu kradziejowi Cloudzikowi widze w jego spojrzeniu wyrzut:'Jak mozesz mi to wykradac, przeciez to moje!?' ;)
No bo szczurki wyznaja filozofie: 'znalezione nie kradzione', a to, ze akurat to co znalazly znajdowalo sie na moim talerzu (a czasami nawet z reki probuja zabrac) to juz kwestia drugorzedna :roll:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”